Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

59ο Ραλι Ακροπολις

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25336 από panagen
59ο Ραλι Ακροπολις δημιουργήθηκε από panagen
Για οσους διαλεξουν να παρακολουθησουν την βραδινη ειδικη την πρωτη μερα του ακροπολις...Παρτε μια γευση απο το 2011 !!! Για την ιστορια εγω ημουν στη δεξια κατηφορικη φουρκετα (ασφαλτος) στο 5:36 !! ΣΚΟΤΑΔΙ , ΗΧΟΣ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΦΡΕΝΩΝ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΠΥΡΟΜΕΝΑ ΦΡΕΝΑ !!! Μην το χασετε !! Εμπειρια... ;)


\" A good car is nothing without a good driver! \"

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25339 από Coach
Απαντήθηκε από Coach στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Ρε Δημητρη γαμο τα φελεκια μου και τον κωλο κοσμο που ειναι τοσο μικρος.Ρε φιλε και εγω εκει ημουν σε εκεινη την φουρκετα ελεος δηλαδη.ακομα θυμαμαι το peter και τα φρενα του περασε πρωτος σωστα?

RACING because football basketball and golf requires only one ball....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25342 από panagen
Απαντήθηκε από panagen στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Έλα ρε φίλε σοβαρα;;; Aν ειναι δυνατόν !!! Σωστά ο petter ηταν και το θυμάμαι ακόμα το πέρασμα του...κλειδωμενος ανάποδα και στ @ρχιδι@ του ολα!!!Θα έρθεις φετος;

\" A good car is nothing without a good driver! \"

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25344 από vagkiller
Απαντήθηκε από vagkiller στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
καπου εκει φετος θα δουμε ενα απογευματινο και ενα βραδυνο περασμα!ξερεις κανεις χλμ απο αυτες που ειναι φετος γιατι εκει θα την βγαλω απ το μεσημερη,και μετα camping κορινθο!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25347 από Coach
Απαντήθηκε από Coach στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Πραγματικα αν ειναι δυνατον.Ακριβως αυτο ειναι το περασμα και μολις κλεισω τα ματια το βλεπω μπροστα μου.Εμεις ειμασταν εκει 3 ωρες μπροστα ισς και ποιο πολυ με ψυγειακι μπυρες ψαθες ξαπλα κλπ.Και το γελιο ριξαμε με τις μαλακιες τις BP που εφεγκαν δεν λεγεται.Φετος δεν παμε πουθενα μας θερησε η κριση ολους. :angry: :angry: :( :(

RACING because football basketball and golf requires only one ball....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25348 από panagen
Απαντήθηκε από panagen στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
www.acropolisrally.gr/GR/2013/event-2013/maps/ . Ωραία κι εγω μια απο τα ίδια κανονιστε να βρεθουμε!

\" A good car is nothing without a good driver! \"

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25349 από panagen
Απαντήθηκε από panagen στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Κρίμα ρε , προσπάθησε το Πάντως !Αν και λίγες πλέον οι συμμετοχές ξερεις οτι αξίζει !!!

\" A good car is nothing without a good driver! \"

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25351 από vagkiller
Απαντήθηκε από vagkiller στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
panagen έγραψε:

www.acropolisrally.gr/GR/2013/event-2013/maps/ . Ωραία κι εγω μια απο τα ίδια κανονιστε να βρεθουμε!


δεν λεει που ειναι ακριβως τα 10 χλμ ασφαλτου στην μεγαλη!ξερεις θελω να κατσω σε ενα σημειο και να δω 2 φορες ασφαλτο!εχω να δω απο το 2001 στην καλοσκοπη μικρος!! :laugh: :laugh: :laugh:
θα το βρω εχουμε μερες!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25355 από panagen
Απαντήθηκε από panagen στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Mαλλον δεν εψαξες καλα το site ! Τα λεει ολα αναλυτικα με χαρτες , roadbook google earth κτλ... Το σημειο που ημουν στο βιντεο ειναι απο την προσβαση 3 που θα δεις ! Θα παει ολη η γη εκει απο νωρις στανταρ και ειδικα τη νυχτα !! Εγω λεω φετος να παω στην απογευματινη λιγο πιο μεσα κανα χλμ απο κει να δω χωμα και το βραδυ θα γυρισω στην ασφαλτο !

\" A good car is nothing without a good driver! \"

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #25361 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:59ο Ραλι Ακροπολις
Αν και εγω φέτος ΠΑΛΙ δεν θα τον δω τον αγώνα, πάρτε και την δική μου εμπειρία από την νυχτερινή, αλλά στο ΧΩΜΑ. Εκεί που θα έπρεπε να ήσασταν ΟΛΟΙ σας... :tststs

[img


Πατηστε και κανα like ;)
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by paskalip.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.408 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ