Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Κένταυρος - Ελάτεια

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4326 από glf
Κένταυρος - Ελάτεια δημιουργήθηκε από glf
Αυτό το ΣΚ παίζει το κλασσικό Κένταυρος για άσφαλτο και την ίδια μέρα Ράλλυ Σπριντ στην Ελάτεια-Ζέλι, επίσης.. κλασική ειδική.
Κοίτα διλήμματα που έχουμε!

Από φωτογραφικής μεριάς, ο hunter θα είναι στο Πήλιο και ο paskalip στην Ελάτεια.
Φίλοι τρέχουν και στα δύο μέρη και έχω.. πρόβλημα να πάρω καμιά απόφαση :laugh:

Ο καιρός θα είναι καλός και τα τελευταία νέα για το Κένταυρος είναι ότι δεν θα τρέξουν οι Αμαξόπουλος, Εξαδάκτυλος, Κυριακόπουλος και Μαλακτάρης. (όλοι με peugeot !)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4327 από Coach
Απαντήθηκε από Coach στο θέμα Απ:Κένταυρος - Ελάτεια
Ο Μαλακταρης τρεχει με saxo Νίκο!Παει σου πηρε τα μυαλα η μικρη!χαχαχα.Εγω οπως και ολοκληρη η Λεσχη Αυτοκινήτου Ναουσας θα ειμαστε στο Κενταυρος παντως!

RACING because football basketball and golf requires only one ball....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4328 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Κένταυρος - Ελάτεια
glf έγραψε:

τα τελευταία νέα για το Κένταυρος είναι ότι δεν θα τρέξουν οι Αμαξόπουλος


Μην βιαζόμαστε! Η ανακοίνωση λέει για Κυριακόπουλο και Εξαδάχτυλο!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4329 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Κένταυρος - Ελάτεια
Α! Εγώ θα πάω να κάνω παρέα στον μπαρμπαΑντρέα μου!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4330 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:Κένταυρος - Ελάτεια
Ειναι εντελώς απίστευτο,στην Ελλάδα με τους αγωνες που εχουνε κυρίως θεατες-φαντασματα (αυτους που δεν τους βλέπει κανεις) και καποιους μετρημενους πραγματικους,να τους βαζεις και να χωριζονται στα δυο για να παρακολουθησουνε δυο αγωνες που και συμπίπτουν χρονικά αλλα και τοπικα.
Πρωταθλημα και άσφαλτος απο τη μια,χωμα με πολλές συμμετοχες απο την αλλη.Και στα δυο θα ηθελα να ειμαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4332 από zap
Απαντήθηκε από zap στο θέμα Απ:Κένταυρος - Ελάτεια
Εγώ θα βρίσκομαι στο Πήλιο αλλά θα ήθελα πάααρα πολύ να πάω και στο σπρίντ στην Ελάτεια...

ΡαλλÏ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4334 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:Κένταυρος - Ελάτεια
Ρε, υπάρχει βαθύτερο σχέδιο πίσω από τον προγραμματισμό αυτό. Είναι ένα είδος τεστ για σκληροπυρηνικούς θεατές. Σου λέει, απέδειξε μας πόσο θεατής είσαι, πρωί Ελάτεια, μεσημέρι Πήλιο και το βράδυ για καφέ Θεσσαλονίκη! Στο επόμενο στάδιο θα βάλουν και υπερειδική την προηγούμενη στην Αθήνα...

Στα του αγώνα τώρα, εγώ με τον Κώστα θα κατηφορίσουμε Ελάτεια, και έχουμε κενές θέσεις στο αυτοκίνητο. Αν κάποιος θέλει να κατέβει, αλλά δεν έχει παρέα, γκιβ ασ ε κολ. Για δωμάτιο θα πάρω αύριο, αν και εγώ ψήνομαι και για αουτντορ :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4338 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Κένταυρος - Ελάτεια
επειδή τώρα το είδα... την Κυριακή έχει και dragster στο Πολύκαστρο! :laugh:
Πρωταθληματικό!

ήταν να γίνει την προηγούμενη εβδομάδα αλλά το φέρανε τώρα που φυσικά, έχει και γύρο του Κυπελλου Βορείου Ελλάδος (το Κένταυρος).
Σοβαρά, το έχουν κάνει παράδοση! το να έχει dragster την ίδια ημέρα με αγώνα του B.Ελλάδος !!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4339 από malsot
Απαντήθηκε από malsot στο θέμα Απ:Κένταυρος - Ελάτεια
Εγώ πάντως μιας και τα οικονομικά μου δεν μου επέτρεψαν να χαρώ τις κλασσικές πλέον ειδικές του Πηλίου,που για φέτος μετά από πολλά χρόνια γίνονται στο μακρύτερό τους ,και για ψυχολογικούς λόγους, θα πάω να δω Ελάτεια. Κωσταντίνε και Πασχάλη θα τα πούμε εκεί....

Για όσους πάνε τελικά να παρακολουθήσουν Κένταυρος σας εγγυόμαι πλέον ότι οι Αμαξόπουλος-Frezzato θα συμμετάσχουν κανονικά!!!

Καλή επιτυχία σ αυτούς και σε όσουν συμμετέχουν κανονικά και στους 2 αγώνες.
Last edit: 14 Χρόνια 10 Μήνες πριν by malsot.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 10 Μήνες πριν #4340 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Κένταυρος - Ελάτεια
Θα μαι και γω στο κενταυρος και φετος! μαζι και με ακομη εναν ερασιτέχνη φωτογραφο.

Θα θελα κι εγω να παω ελατεια,αλλα ειμαι πιστος στους βορειους αγώνες.Κριμα που χανουμε το ντραγκστερ:laugh: :laugh: :laugh: ...

Ξενέρωσα που δν ειδα στο σαιτ της λεσχης βολου,χαρτη με διαδρομές κτλ κτλ...Κάποια πράγματα πρεπει να γινουν δεδομένα,γιατι αρκετοι νεοι που δν ξερουν τι τους γινεται πρεπει να εχουν μια ιδεα,ενα μπουσουλα για το που θα πανε.

Υ.Γ. τελικα κλέινουν οι ειδικές 1 ωρα ή 1:30 πριν?:S



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.348 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ