Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Ράλλυ ΔΕΘ

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #923 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
Και να δούμε και τι συμμετοχές θα χουμε στην κορυφή τώρα που κρίθηκε το πρωτάθλημα!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #924 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
είναι κρίμα πάντως να κατεβαίνουν στο ΕΛΠΑ οι καλοί Βούλγαροι και να μην δούμε κανένα στο ΔΕΘ. είναι κοντά και γι\'αυτούς και εύκολο για να το γράψουν. ας βγουν τα κονέ και ας κάνει και έκπτωση η λέσχη στο παράβολο μιας και γι\'αυτούς δεν μετράει βαθμολογικάο αγώνας...

ανοιχτή έκκληση κάνω :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #925 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
glf έγραψε:

είναι κρίμα πάντως να κατεβαίνουν στο ΕΛΠΑ οι καλοί Βούλγαροι και να μην δούμε κανένα στο ΔΕΘ. είναι κοντά και γι\'αυτούς και εύκολο για να το γράψουν. ας βγουν τα κονέ και ας κάνει και έκπτωση η λέσχη στο παράβολο μιας και γι\'αυτούς δεν μετράει βαθμολογικά ο αγώνας...

ανοιχτή έκκληση κάνω :)


+1 !!!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #933 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
Για να δούμε και τι μάζεψε η λίστα συμμετοχών! Και σιγά σιγά δεν μεταφέρουμε την κουβέντα κατά εδώ μεριά?

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #937 από bistasjohn
Απαντήθηκε από bistasjohn στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
63 οι συμμετοχές παιδιά και δυστυχώς μόνο 3 Α5:(

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #938 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
Εσύ, ο Πάζης λογικά, και?

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #940 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
Εντύπωση μου κάνει που δεν κατέβηκε ο Μπουμπόπουλος για να κυνηγήσει το Κύπελλο στα 1600 μιας και είναι πρώτος, ενώ και γω μπορούσα να το κυνηγήσω, αλλά ούτε και ο Ξενοκώστας θα τρέξει. Είναι καλές \"περιφερειακές\" συμμετοχές που δεν θα κοντραριστούν με τους \"τοπικούς\" Θεσσαλονικείς.

Κρίμα όπως λένε τα παιδιά που δεν έχουμε 1400άρια...

Ενδιαφέρον και το θέμα Τσολακίδη, για να δούμε

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #941 από bistasjohn
Απαντήθηκε από bistasjohn στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
Αργησα τάσο είδες μόνος σου τώρα ποιοι είμαστε.δε πειράζει τουλάχιστον θα μας ανταμιψουν οι ειδικές..glf αν ψάχνεις συνοδηγό πάντως μπορεί να έχουμε..

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #942 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
Ναι, όντως κρίμα οι τόσο λίγες συμμετοχές στην Α/5!
Με μια ματιά στη λίστα πάντως, δεν είναι άσχημη! Μακάρι να ανέβουν όλοι από κάτω και να έχουμε έναν ωραίο αγώνα!
Ευχάριστες εκπλήξεις, ο Τόψης, ο Μανωλόπουλος από βόρειους και χαίρομαι πολύ (μα πάρα πολύ!!!) που θα ανέβουν τα δυνατά Ιστορικά από κάτω!
Σκαλτσάς και Κικίζας θα έχουν πολύ δυνατή μάχη (με πολύ θέαμα για μάς ελπίζω) όπως πάντα!!!
glf, μήπως ήρθε η ώρα για τις προβλέψεις για τον νικητή? Παραδείσης και Ιαβέρης θα είναι στη μάχη και σίγουρα ο Κύρκος και ο Πάνος. Απλά πιστεύω ότι τα σουπεροκιτκαροειδή έχουν πλεονέκτημα στις συγκεκριμένες ειδικές και θα πω Παραδείση που είναι και σε φόρμα από το ΕΛΠΑ. Βέβαια μην ξεχνάμε και τον Τσολακίδη που αν τον αφήσουν τελικά, είναι φαβοράκλα!
Επίσης δεν γίνεται να μην ευχηθώ τα καλύτερα, στους δικούς μας Νίκο και Λευτέρη! Μακάρι και ο glf να δώσει το παρόν στα 1600 που είναι φωτιά!!!
Να έχουμε έναν όμορφο και πάνω από όλα ασφαλή αγώνα λοιπόν με πολύ θέαμα για τους θεατές και μπόλικη ευχαρίστηση στα πληρώματα!
Το R40 θα είμαστε εκεί \'οπως πάντα!
(Και αύριο Κυριακή, προσωπικά θα ανέβω μια βόλτα στις ταβέρνες για ένα καφεδάκι κατά το μεσημεράκι. Όσοι πιστοί...)<br><br>Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: rallycards, at: 01.10.06 18:46

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 9 Μήνες πριν #943 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Ράλλυ ΔΕΘ
Αλλάζουν λοιπόν τα δεδομένα στη μάχη για τη νίκη! Η ΕΘΕΑ έκανε δεκτό το αίτημα του Τσολακίδη και λογικά θα τρέξει στο ΔΕΘ!!!
Δεν γνωρίζω πόσο κακό του έκανε αγωνιστικά η μη συμμετοχή τόσο καιρό, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα παίξει για τη νίκη! Ξέρουμε τίποτα για το Ν12 που έχει? Νοικιασμένο είναι ή προετοιμάζεται εδώ?

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.341 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ