Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

2η έκθεση αγωνιστικών αυτοκινήτων

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #165 από glf
Κακώς που δεν το ανοίξαμε νωρίτερα...

Λοιπόν, για να οργανωθούμε σιγά σιγά...

τι να οργανωθούμε δηλαδή. το απόγευμα θα έρθω Θεσ/νίκη και ούτε ενα καθάρισμα/πλύσιμο δεν έχω κάνει στο 106. θα το έχω μέσα στην έκθεση μαζί με όσους διακρίθηκαν στα κύπελλα πέρυσι.

επίσης θα λειτουργούν περίπτερα λεσχών. άρα θα με δείτε την πιο πολλη ώρα στο περίπτερο του ΣΜΑΚ, θα έχουμε και dvd / vhs σε τηλεόραση :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166 από rallycards
ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΜΕ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΩ ΤΗΝ ΑΦΕΝΤΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ.
ΤΑ S1600-2003 NA ΒΑΛΕΙΣ glf!
ΣΕΡΒΙΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΦΡΑΠΕ ΣΕ ΚΟΥΒΑ? :)

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:2η έκθεση αγωνιστικών αυτοκινήτων
λες να παίζουμε S1600 στο περίπτερο του ΣΜΑΚ ? χεχεχε

ναι καλά λες, θα κοιτάξω να φέρω πράμα...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172 από rallycards
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΜΕΝΟΣ ΦΕΤΟΣ. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΥΜΙΖΕΙ \"ΑΠΟΘΗΚΗ\" ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΜΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΠΑΡΑ \"ΕΚΘΕΣΗ\". ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ ΦΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΟΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ \"ΑΡΑΧΝΗ\" ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ.

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, ΜΕ ΤΟ ΕΛΕΚΤΡΙΚ ΕΒΟ 8 ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗ ΝΑ ΔΕΣΠΟΖΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ, ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΗΣ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ.

ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΜΕ ΤΟΝ glf ΚΑΙ ΤΟΝ nik ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΡΩΙΝΟ!!! ΑΤΕΛΙΩΤΟΣ Ο ΦΡΑΠΕΣ glf!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ, ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΓΝΩΣΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ Π.Χ. ΟΤΙ Ο ΚΛΗΜΑΤΣΑΚΗΣ ΟΝΤΩΣ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ SAXO TOY ΠΑΡΤΑΛΙΟΥ, ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΠΑΖΗΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΦΕΤΟΣ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ ΛΙΓΟ ΗΤΑΝ Η ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΕΚΕΙ!! ΝΑ ΠΑΤΕ ΟΛΟΙ!!!

Υ.Γ. : ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΤΑΝΤ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΜΟΥ!!!:)

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #178 από paskalip
Ειναι το πρωτο μου post στο forum (αν και το παρακολουθω απο τοτε που μπηκε η διαφημηση στο rally.gr), γι’αυτο και θα πω μπραβο για την προσπαθεια αυτη! ;) Καιρος ηταν να μαθαινουμε για τους αγωνες στη Β.Ελλαδα ΠΡΙΝ γινουν...

Τωρα για την εκθεση θα συμφωνησω με τον rallycards, περιμενα και γω κατι σαν αυτο που ειδα στις περσυνες φωτογραφιες. Αντ’αυτου ειδα εναν χωρο που εμοιζε με αποθηκη και χωρις κοσμο (Ισως να εφταιγε και η ωρα, μεσημερι σαββατου). Πιστευω οτι θα μπορουσε να γινει καλυτερη και να λειτουργησει ως μεσο διαφημησης για τους αγωνες της Β.Ελλαδος.

Η αληθεια ειναι οτι περιμενα κατι παραπανω γιατι το πρωι της παρασκευης μοιραζαν flyers για την εκθεση στα φαναρια μπροστα στην εκθεση.

Απο κει και περα το εβο του χατζητσομπανη οντως εκλεβε την παρασταση, και ετσι που το βαλλαν μπροστα μπροστα, σε θαμπωνε! :laugh:

Του χρονου παλι...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #179 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:2η έκθεση αγωνιστικών αυτοκινήτων
ας γράψη και γω εντυπώσεις.

καταρχάς ήμουν στην έκθεση σχεδόν από την ώρα που άνοιγε μέχρι το βράδυ! και τις δύο ημέρες. οπότε τα... είδα όλα :) είδα πολύ κόσμο και φυσικά ήταν καλή ευκαιρία να τα πούμε με τον rallycards που μου έδωσε και τις πρώτες μου κάρτες. λες να κολλήσω το μικρόβιο ? μικρός μάζωνα γραμματόσημα :P

είχαμε την παρουσία και του R40.gr στον χώρο ! με την άδεια του ΣΟΑΑΒΕ φυσικά και με ένα όμορφο πανώ στο κέντρο της αίθουσας καθώς και με τα πρώτα αυτοκόλλητα R40 !! που δώθηκαν και μερικά σε φίλους, ενώ μάλλον θα τα δούμε και σε αγωνιστικά σιγά σιγά :)
όλοι σχεδόν που μίλησα ήξεραν για το site και μου είπαν τα καλύτερα λόγια. προχωράμε με τα χίλια δηλαδή.

όποιος πρόλαβε θα δει και τις πολλές φωτογραφίες που πήρα, αν και η φωτογραφική δεν είναι και ότι καλύτερο, στις απονομές γέμισε και η κάρτα και...

στα της έκθεσης τώρα, όποιος ήρθε το Σάββατο σίγουρα δε θα είδε κόσμο. το μπούγιο έγινε την Κυριακή.
Το πρωι με τις βόλτες με τα αγωνιστικά που είχαμε 30-40 άτομα που μπήκαν σε δεξί μπάκετ και φυσικά το βράδυ που θα γίνονταν και οι απονομές που τότε ήρθαν... όλοι :)
πολύς κόσμος στην απονομή ενώ ήταν και η πρώτη φορά που έγινε απονομή και στους δεξιοτέχνες μιας και απο το 2005 είναι και αυτοί μέλη του ΣΟΑΑΒΕ. φυσικά και μεις θα καλύψουμε τις δεξιοτεχνίες στο R40.gr

αυτά μάλλον από μένα, ακόμα δεν έβαλα το άρθρο για το Σαββατοκύριακό...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #185 από rallycards
ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΕΤΕ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ!:)
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ, ΑΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΚΡΑΤΑΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ. ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΗΤΑΝ ΨΙΛΟΧΑΛΙΑ.

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ TOY R40 nik! ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #186 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:2η έκθεση αγωνιστικών αυτοκινήτων
και το αυτοκόλλητο ! πολύ του πήγε του peugeot

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #187 από rallycards
NAI KAI TO ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ! ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΤΟ PEUGEOT KAI NA TO ΒΑΛΩ! ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ (ΒΟΥΡΤΣΑ) Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ Ο nik ΓΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΙ?

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.321 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ