Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

r 888 toyo

  • stathakos
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #5452 από stathakos
r 888 toyo δημιουργήθηκε από stathakos
kanoun gia asfaltino sprint peripou 13 xiliometron;kratane;antexoun;

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #5453 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:r 888 toyo
Τα 888 δεν ειναι αγωνιστικα λαστιχα.Ειναι λαστιχα δρομου,υψηλων επιδόσεων

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • stathakos
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #5455 από stathakos
Απαντήθηκε από stathakos στο θέμα Απ:r 888 toyo
dil den kanoun gia asfaltino sprint; kai an oxi ti mou proteineis gia poly kalo kratima se mprostinokinito peripou 175 hp

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #5456 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:r 888 toyo
Κοιτα,ειδικος ως προς τα λαστιχα στους αγωνες,δεν ειμαι,και θα περιμενα ολο και καποιος αγωνιζομενος να εχει απαντησει.Αφου δεν βλεπω κανεναν,ας πώ τη δικη μου αποψη
Τα 888 τα εχω χρησιμοποιησει στην πίστα.Ειναι ενα μετριο λαστιχο,με σημαντικη μετατόπιση της γομας του πέλματος απο την προσφυση.Αυτο τουλαχιστον,όσο εχει η γομα \"ψωμι\".Οσο λιγοτερη γομα απομενει,τοσο καλύτερα στριβει το λαστιχο (οσο παραξενο κι\'αν ακουστει αυτο)
Σε χρηση πίστας,μου εχει βγαλει ολόκληρο σ/κ,πραγμα που μεταφραζεται σε περιπου 250 χιλιομετρα σε γρηγορο ρυθμο,μεχρι να τελειωσει ολοκληρωτικα η γομα,και αυτο σε ασφαλτο πολύ πιο αγρια απο αυτη που θα βρεις σε οποιοδηποτε οδοστρωμα στους ελληνικους δρομους.Οδηγηση όμως καθαρα με γραμμες,χωρις στραμπουληγματα και κακομεταχειριση
Η δικια μου εμπειρια πάντως,δεν τα εγκρινει.Τα θεωρω αρκετα κατωτερα των μόνων άλλων \"αγωνιστικων\" ελαστικων που φορεσα ποτε καινουρια (τα ΥΟΚΟΗΑΜΑ 048),τα οποία και αυτα με τη σειρα τους δεν φαινονται να τα εκτιμουνε ιδιαιτερα οι οδηγοι των ραλυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • stathakos
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 10 Ώρες πριν #5458 από stathakos
Απαντήθηκε από stathakos στο θέμα Απ:r 888 toyo
se euxaristo para poly file mou, tha se akouso kai tha parageilo pirelli ,kalous agones euxome,,kai mias kai neos sto athlima tha xreiasto ta fota sou sigoura pali gia tetoia themata.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.319 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ