![Γιώργος Περουλάκης - Γιώργος Ζωφάκης Γιώργος Περουλάκης - Γιώργος Ζωφάκης](/images/stories/news/2012/apoellada/11nov/thumbnails/thumb_koleni_01.jpg) |
Με τον καιρό να κάνει το χατίρι όλων και την παρουσία αρκετών θεατών, παρά τις λιγοστές συμμετοχές, πραγματοποιήθηκε ο τελευταίος αγώνας της χρονιάς για το Κύπελλο οδηγών – συνοδηγών Rally Sprint Κρήτης, στη διαδρομή Κολένι – Καλυδωνία, που διοργάνωσε η Α.Λ.Α. Χανίων.
Οι Γιώργος Περουλάκης – Γιώργος Ζωφάκης με Honda Civic, κινήθηκαν εντυπωσιακά γρήγορα, επικράτησαν και στα τρία σκέλη κερδίζοντας επάξια τον αγώνα, ενώ ήταν και 1οι 1600άρηδες.
|