Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #790 από poseidon
Απαντήθηκε από poseidon στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
Φιλτατε glf οπως το ξερεις και συ οταν υπαρχουν λεσχες με ανθρωπους που αγαπανε αυτο που κανουν και συμπονουν τους αγωνιζομενους και δεν εχουν μεγαλα οικονομικα συμφεροντα τοτε σιγουρα οι αγωνες ειναι καλοι και βγαζουν και κατι απο τα παλια.το ιδιο ισχυει και για τους αγωνιζομενους.Καποιοι εχουν και απο κανεναν χορηγο αλλα οι περισσοτεροι φτυνουν αιμα. Στην αθηνα υπαρχει εντονοτατος συναγωνισμος οικονομικα συμφεροντα πισωμαχαιροματα και οι οδηγοι διψανε για αιμα!Κακο του κεφαλιου τους.Κοιτα μονο μην αλλαξετε και σεις εκει πανω γιατι μετα κατα που θα παμε?Αν και καποιοι βρηκαν την λυση στα σκοπια-βουλγαρια.Λες?

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #791 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
εγώ τον... 4ο χρόνο έκατσα για rebuild και αντί να κάτσω και να μη τρέξω καθόλου, ευτυχώς βγήκαν οι χορηγοί που μου έδωσαν το... πράσινο φως. και πάλι όλα δεξιά μας πάνε.
δεν ήξερα οτι το ετοιμάζεις με τόσο κόπο. και δε ξέρω και κατά πόσο έχεις βοήθεια από παρέα (όχι οικονομική). και αυτό είναι σημαντικό, για τον χρόνο του καθενός.
ένα άτομο δύσκολα τα προλαβαίνει όλα....

για να μη το ξεχάσω, υπάρχει μεταχειρισμένη TEIN Flex RA από EVO 7, αν σου κάνει (από το... πλοηγό αυτοκίνητο της Κοζάνης)

τα καλά πληρώματα της Αθήνας πιστεύω οτι καλά κάνουν και.. σφάζονται αλλά στα αγωνιστικά πλαίσια. καλό και το παρεϊστικο κλίμα, αλλά ο \"χαβαλές\" σημαίνει συνήθως και αρκετά ερασιτεχνική ενασχόληση.
κάπου χρειάζεται να υπάρχουν και αυτοί που τα δίνουν όλα, που τους βλέπεις με ένα φορτηγό για σερβις, που έχουν τον σπεσιαλίστα για τις αναρτήσεις, που έχουν μάνατζερ κτλ.
όταν πάω σε μεγάλο αγώνα και τους βλέπω, τους χαίρομαι.

πάντως η λύση για εξωτερικό πρέπει πάντα να την έχουμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας. κακώς που δεν έχουμε κάνει καμία παρουσίαση στο R40 από όσους πήγαν πρόσφατα έξω.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #792 από poseidon
Απαντήθηκε από poseidon στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
Δεν ειναι ωραιο να κλαιγομαστε για κατι που δεν μας υποχρεωνει κανεις και ειναι το χομπυ μας,αλλα ναι οτι εχω κανει το εκανα μονος μου χωρις σερβις,χωρις συνεργεια,χωρις χορηγους και με πολυ κοπο.Αλλα τα θελει και μενα ο κωλος μου!!Ευχαριστω για την αναρτηση αλλα αυτη που εχω ειναι τειν tarmac master,κατι σαν την RA, την πηρα καινουργια(με 0 προκαταβολη 10 δοσεις των 240ευρω) αλλα τελικα αποδειχτηκε οτι αν δεν βαλεις προφλεξ-ολινς ολα τα αλλα ειναι περα βρεχει.
Αμα εχεις λεπτομεριες απο καποιον που εχει τρεξει σκοπια-βουλγαρια πες και σε μας.Οπως παει για εκει μας βλεπω!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #794 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
ο Σπύρος Χαβενετίδης είχε πάει σε μια ανάβαση νομίζω στα Σκόπια, την Κυριακή που έτρεχε το Ακρόπολις, αλλά εκεί χτύπησε λίγο το Saxo και δεν ολοκλήρωσε.

θα ήταν ενδιαφέρον να είχαμε λεπτομέριες για το όλο σκηνικό στη γείτονα χώρα αλλά και στη Βουλγαρία που τους βλέπω και λίγο πιο οργανωμένους (τουλάχιστο από ότι κατάλαβα στα site τους)


καλά, καινούργια την έβαλες την TEIN, πόσους αγώνες έκανες ? μπήκες και στο χώμα με αυτήν ? μήπως γι\'αυτο δεν άντεξε ?

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #795 από poseidon
Απαντήθηκε από poseidon στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
Δεν μπηκα χωμα.απλα ειναι πολυ μαλακη.την αλλη φορα θα την σκληρηνω σχεδον τερμα και οτι θελει ας κανει!Ισως την στειλω στην τειν να την κανει πιο αγωνιστικη.Ειδωμεν.Ετσι κι αλλιως μεχρι τον επομενο αγωνα του χρονου κατι θα σκεφτω.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #796 από D.MAVRODIS
Απαντήθηκε από D.MAVRODIS στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
GLF ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΩΝΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ...

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ R40 ΚΑΜΙΑ 5-6 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΞΕΝΟ ΑΓΩΝΑ?

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ:woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #797 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
Μάλιστα...

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #798 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
Τάσο αναλαμβάνεις αρθράκι ? :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #799 από racer
Απαντήθηκε από racer στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
Καλησπέρα,

Αν και τα έχουμε πει, συγχαρητήρια για τη διοργάνωση του αγώνα. Του χρόνου απ\'ότι έμαθα θα μεγαλώσει η διαδρομή οπότε όσοι ανέβουν θα το ευχαριστηθούν περισσότερο. glf είδα το dvd και θα ήθελα να μεταβιβάσεις τα συγχαρητήριά μου στους Κώστα και Γιώργο Ζιάμπα. Πολύ πάθος. Μπράβο τους και κρίμα για την ατυχία στο β\' σκέλος.

Θα προσπαθήσω να τα πούμε και του χρόνου.

Χ.Π.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 11 Μήνες πριν #800 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης
Γεια σου Χρήστο. Ναι τα παιδιά όπου πάνε, πάνε αέρα και πάντα τέρμα το Ascona. αλλά πολύ ατυχία. πάλι καλά όμως, εκεί που βγήκε έξω το αυτοκίνητο, ο ίδιος ο Κώστας μου το έλεγε... \"και που το βλέπω να βγαίνει δεν άφησα καθόλου!!!\" και ευτυχώς εκεί είναι καθαρισμένο το σημείο από τις χοντρές κοτρώνες που έχει λίγα μέτρα μετά..

και ένα άλλο αυτοκίνητο βγήκε για λίγο στο ίδιο σημείο !

κάνε εσύ κουμάντο με τη Γκόλφω για του χρόνου και θα ρθούμε εμείς σε σένα !!! χεχεχεχεχε

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.405 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ