Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #102 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΕ.
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ! ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ, ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!!!!!!!!!
ΑΠΛΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ ΑΝ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΙΣ 30 ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΑΓΩΝΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ 50 ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ! ΙΣΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΤΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ! ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΔΥΟ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΣΠΡΙΝΤ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ? ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ;)

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #103 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΠΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΧΩΜΑΤΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ? ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ.....:whistle:

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #104 από akiskal
Απαντήθηκε από akiskal στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
Απ\'οτι ξερω του Μπουμποπουλου το πεζω ειναι πανετοιμο και ανυπομονει σαν τρελο να τρεξει.Οσο για του Μακαρωνη τα τελευταια νεα λενε οτι το corsa ειναι σχεδον ετοιμο ομως το clio ακομα καθεται στα συνεργεια.Εδω πανω ετοιμαζεται εκ νεου και το mercedes 190 του γκουτζιβελακη και καταπασα πιθανοτητα θα ειναι τετραπεταλουδο :evil: !!!!!!<br><br>Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: akiskal, at: 30.01.06 11:11

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Ασθενοφορος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #105 από Ασθενοφορος
Απαντήθηκε από Ασθενοφορος στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
rallycards έγραψε:

ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΕ.
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ! ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ, ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!!!!!!!!!
ΑΠΛΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ ΑΝ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΙΣ 30 ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΑΓΩΝΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ 50 ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ! ΙΣΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΤΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ! ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΔΥΟ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΣΠΡΙΝΤ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ? ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ;)


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΞΕΡΕΙΣ.......ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ. ψιλοΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΤΙΑ.
ΤΩΡΑ ΜΗ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ..........ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ).
\&quot;ΓΚΡΙΝΙΑ\&quot;...ΤΕΛΟΣ. ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΑΚΟΜΗ (ΜΑΛΛΟΝ) ΣΤΙΣ ΣΥΜ/ΧΕΣ....... Γ. ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ !!

ΑΝ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟ:laugh: :laugh: ΤΟ 205, ΑΝ ΒΡΩ ΧΟΡΗΓΟ:S ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Ασθενοφορος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #106 από Ασθενοφορος
Απαντήθηκε από Ασθενοφορος στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
akiskal έγραψε:

Απ\'οτι ξερω του Μπουμποπουλου το πεζω ειναι πανετοιμο και ανυπομονει σαν τρελο να τρεξει.Οσο για του Μακαρωνη τα τελευταια νεα λενε οτι το corsa ειναι σχεδον ετοιμο ομως το clio ακομα καθεται στα συνεργεια.Εδω πανω ετοιμαζεται εκ νεου και το mercedes 190 του γκουτζιβελακη και καταπασα πιθανοτητα θα ειναι τετραπεταλουδο :evil: !!!!!!&lt;br&gt;&lt;br&gt;Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: akiskal, at: 30.01.06 11:11


ΓΕΙ ΣΟΥ ΑΚΗ !
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΚΕΙ...ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ? ΑΝΤΕ ΕΛΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ.

Ο ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΗ elf ? :side:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #107 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
Ασθενοφορος έγραψε:

rallycards έγραψε:

ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΕ.
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ! ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ, ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!!!!!!!!!
ΑΠΛΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ ΑΝ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΙΣ 30 ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΑΓΩΝΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ 50 ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ! ΙΣΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΤΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ! ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΔΥΟ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΣΠΡΙΝΤ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ? ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ;)


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΞΕΡΕΙΣ.......ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ. ψιλοΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΤΙΑ.
ΤΩΡΑ ΜΗ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ..........ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ).
\&quot;ΓΚΡΙΝΙΑ\&quot;...ΤΕΛΟΣ. ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΑΚΟΜΗ (ΜΑΛΛΟΝ) ΣΤΙΣ ΣΥΜ/ΧΕΣ....... Γ. ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ !!

ΑΝ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟ:laugh: :laugh: ΤΟ 205, ΑΝ ΒΡΩ ΧΟΡΗΓΟ:S ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ !!!!



ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΒΟΡΕΙΟΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ! ΟΙ 30 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 130!!!
ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΟΙ ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΧΩΜΑΤΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ! ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΜΟΝΟ! ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΛΑΘΟΣ!!!

Ο ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ SWIFT? ME AYTO ΘΑ ΜΠΕΙ, ΑΝ ΜΠΕΙ?

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #110 από Ασθενοφορος
Απαντήθηκε από Ασθενοφορος στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
ΝΑΙ.!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..........ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ . ΤΑ ΛΕΜΕ ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #117 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
ΤΗΑΝΚS

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #136 από akiskal
Απαντήθηκε από akiskal στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
Δημητρη καλησπερα,τι λεει?Εδω ολα καλα.Δουλεια και οταν μενει χρονος κανουμε και καμια βολτα με το μητσο.Θα κατεβουμε για την απονομη οποτε θα τα πουμε τοτε.<br><br>Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: akiskal, at: 02.02.06 18:17

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • gjk
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #139 από gjk
Απαντήθηκε από gjk στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
O glf παντως δε λεει τι θα κανει τελικα...??:P :P :P :P :P :P :P

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.346 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ