Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006

Περισσότερα
18 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΟ ΖΩΗ!!!

ΡΕ ΓΙΑΝΝΗ, ΗΣΟΥΝΑ ΚΙ ΕΣΥ ΠΕΡΥΣΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΟΝΥΣΗ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ε.Δ. ΤΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΡΙΧΑ ΘΑ ΒΓΑΙΝΕ Ο ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΜΕ ΤΟ \"ΚΑΝΑΡΙΝΙ\" ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΚΕΙ!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 3 Μήνες πριν #158 από bistasjohn
Απαντήθηκε από bistasjohn στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΘΑ ΜiΛΗΣΑΜΕ.....:) ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΡΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΦΑΤΣΙΚΑ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ...<br><br>Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: bistasjohn, at: 13.02.06 22:40

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #159 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
ΝΑΙ ΓΙΑΝΝΗ, ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΓΕΣ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΥΣΙ, ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ κτλ. ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕ 2 ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #160 από HYPERION
Απαντήθηκε από HYPERION στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
glf έγραψε:

να τα, να τα.... χεχεχε

μίλησα σήμερα με το Μίλτο τον Αγγλόπουλο απο Λάρισα. θα κάνει λίγους αγώνες με το 206 του μιας και το Saxo πουλήθηκε. θα τον δούμε λεει και στο σπριντ Κοζάνης ! να δω ποιος... δε θα τρέξει φέτος στην Κοζάνη :)



I\'ll be there....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #161 από bistasjohn
Απαντήθηκε από bistasjohn στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΗΔΗ ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΦΤΑ..ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...:)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
και γω κατα κεί το βλέπω για φέτος. αλλά πέρυσι που πήγες και δεν πέρασες καλά ?

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #163 από bistasjohn
Απαντήθηκε από bistasjohn στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ..ΟΜΩΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΝΩ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΑΠΛΑ ΠΕΡΥΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΑΘΟΣ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΚΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ.ΑΚΟΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ.ΤΣΙΜΑ ΤΣΙΜΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ.ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.ΠΗΓΑ ΜΕ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΜΕΝΩ ΔΕ ΜΕΝΩ.ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΕΡΝΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΦΕΤΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ..

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #164 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
στην απονομή της ΕΘΕΑ τα είπα λίγο με όσους βρήκα και μπορώ να πω και δυό πράγματα ακόμα.

- Ο Χριστόφορος ούτως η άλλως ήθελε να τρέξει χώμα φέτος, οπότε το χωμάτινο Θερμαϊκού του ήρθε μια χαρά. Το μέχρι τώρα Golf που βλέπαμε να τρέχει στους αγώνες θα είναι το \&quot;χωμάτινο\&quot; μιας και είναι το πιο ενισχυμένο σασί. Όλη η χωμάτινη προίκα που καθόταν τόσο καιρό θα φορεθεί σε αυτό το σασί.
Και ένα νέο σασί που δε θα είναι τόσο ενισχυμένο όσο το προηγούμενο θα γίνει το \&quot;ασφάλτινο\&quot;.

- Ο Πάζης και φέτος θα είναι στο Κύπελλο της Α/5 και φαίνεται να την έχει καταβρεί με το χώμα. Ζηλεύω λέμε.... :)

- O Χριστοφορίδης από τις Σέρρες που πήρε και τα σπριντ 1600 κε, θα κάνει επιλεκτικούς αγώνες στη Βόρεια Ελλάδα.

- Και ο Χαβανετίδης από τις Σέρρες θα κάνει επιλεκτικές αναβάσεις τη νέα χρονιά. Μάλλον θα τον δούμε στην Πορταριά.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #205 από nik
Απαντήθηκε από nik στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
εμείς λόγω πώλησης του Πεζώ, δεν θα τρέξουμε στις Σέρρες. Για το Θερμαϊκού βλέπουμε, αναζητώντας χορηγούς ;)

Nikos Koutsmanis | r40
\\\"Η προσπάθεια φίμωσης κάθε διαφορετικής άποψης αποτελεί στάση φασιστική\\\"
www.redfish.gr
rally.redfish.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Μήνες πριν #206 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:ΟΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ 2006
και αν πουλήσεις το Πεζώ με τι θα τρέξεις στις Σέρρες ? :)

εγώ θα φορέσω τα 4πίστονα φρένα στο 106, οπότε bye bye GrN.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.388 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ