r40banner_07.jpg

35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ | ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

  • Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 07 Μαρτίου 2006 00:00
  • Γράφτηκε από τον/την Νίκος Γκάλφας

28 συμμετοχές για τον χωμάτινο ράλι Θερμαϊκού, μέρος του κυπέλλου χώματος Ελλάδος.
Ατυχία για τη συμμετοχή του Άρη Βωβού - LM αφού ο χρόνος δεν έφτανε να ετοιμαστεί το SUBARU WRC.

Περισσότερα για τον αγώνα : Δελτίο| Διαδρομή - Χάρτης| Συμμετοχές

Για την Θεσσαλονίκη : Που, Πως, Τι | Πρόβλεψη καιρού

 


A/A  Νο Συμμετέχων Οδηγός/Συνοδηγός ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ   GROUP
1 1   ΚΥΡΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ/ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO VIII   N4
2 2 ΑΟΘ TEAM ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ/ΝΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO VIII   N4
3 3 ΑΟΘ TEAM ΣΤΡΑΤΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ/ΓΑΓΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ SUBARU IMPREZA SPEC C   N4
4 4   ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ MITSUBISHI LANCER EVO VI   N4
5 5   ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ/ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SUBARU IMPREZA 555   N4
6 6   ΟΡΟΗΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ/ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SUBARU IMPREZA   A8
7 7 ΑΟΘ TEAM ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ RENAULT CLIO   Α7
8 8   ΠΟΛΙΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ/ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ NISSAN GTI R   E12
9 9   ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ/ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ FORD FIESTA ST   Ν3
10 10 ΑΟΘ TEAM ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ/ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ CITROEN C2 CHALLENGE F3 Α6
11 11 ΑΟΘ TEAM ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ/ΜΑΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ FORD FIESTA ST   N3
12 12 ΑΟΘ TEAM ΚΛΙΜΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 106 F3 A6
13 14 ΑΟΛΑΠ ΤΣΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ HYUNDAI ACCENT F3 A6
14 15 Ο.Φ.Α.ΚΑΜΠΑΝΗ ΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 205 1900 GTI   Ε11
15 16 Λ.Α.Β. "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" / ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ VW GOLF   E11
16 17   ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ/ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ PEUGEOT 206 XS F3 A6
17 18 ΑΟΘ TEAM ΝΙΖΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ/ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ SCODA FELICIA KIT CAR   A
18 19 ΑΟΘ TEAM ΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ΚΑΡΑΣΣΟ ΛΑΖΑΡΟΣ TOYOTA YARIS F3 A5
19 20 Α.Λ.Α.Λ ΚΑΠΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ TOYOTA YARIS F3 Α5
20 21   ΤΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ/ΦΙΔΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ RENAULT 5   E11
21 22 Λ.Α.Τ ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΚΛΙΑΦΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ FORD ESCORT RS200   E11
22 23   ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ/ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ OPEL CORSA GSI F3 E10
23 24 Α.Λ.Α.Λ ΜΑΚΑΡΩΝΗΣ ΑΚΗΣ/ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TOYOTA YARIS F3 A5
24 25 ΑΟΘ TEAM ΜΑΥΡΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ/ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ NISSAN MICRA K11 F3 A5
25 26   ΜΠΙΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 106 F3 A5
26 27   ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ/ΒΕΛΩΤΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ NISSAN MICRA K11 F3 A5
27 28   ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ/ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ALFA ROMEO 75 TURBO   E12
28 29 Α.Λ.Α.Λ ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΦΑΝΗΣ/ΦΟΥΡΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ TOYOTA STARLET EP82 F3 Ε9