r40banner_04.jpg

12o Ράλλυ Σπριντ Κοζάνης

  • Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 13 Φεβρουαρίου 2008 10:08
  • Γράφτηκε από τον/την Νίκος Γκάλφας

Ενημέρωση


12ο Rally Sprint Κοζάνης - R40, "ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ"
17.03.08
sanidas05.jpg Ήρθε η στιγμή λοιπόν, ο νέος θεσμός που ξεκίνησε μέσω της ιστοσελίδας μας με ονομασία "ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ", να πάρει σάρκα και οστά στον πρώτο αγώνα του Κυπέλλου Β.Ελλάδος, το 12ο Rally Sprint Κοζάνης, και θα συνεχιστεί φυσικά σε όλους τους αγώνες του Κυπέλλου μας.
12ο Rally Sprint Κοζάνης - Νικητές οι Καλούδης-Ρούφος
16.03.08
Οι νικητές του αγώνα, Καλούδης - Ρούφος Eντυπωσιακή η πρεμιέρα του Κυπέλλου Βορείου Ελλάδος για το 2008, με το 12ο Rally Sprint Κοζάνης, που διεξάγεται κάθε χρόνο στην περιοχή του Βελβενδού. "Μεγάλωσε" το κομμάτι της ε.δ. για φέτος καθώς σε αυτό της περσυνής προστέθηκε ένα τμήμα περίπου 3 χλμ, το οποίο είναι πολύ τεχνικό, γρήγορο και στενό με ολοκαίνουριο οδόστρωμα. Πολύ καλός ο καιρός καθ' όλη την διάρκεια του αγώνα, πράγμα που βοήθησε την μεγάλη προσέλευση θεατών.
Με 44 συμμετοχές θα ξεκινήσει το 12ο Σπριντ Κοζάνης
16.03.08
Η κεντρική πλατεία του Βελβενδού Με ηλιόλουστο καιρό υποδέχθηκε το Βελβενδό Κοζάνης τα πληρώματα που θα συμμετέχουν στο 12ο Σπριντ Κοζάνης την Κυριακή 16 Μαρτίου. Πολλά αυτοκίνητα πέρασαν από τη διαδικασία επανέκδοσης του Δελτίου Τεχνικής Ταυτότητας μιας και είχε λήξει από την πρώτη χρονιά έκδοσης. Στον τεχνικό έλεγχο παρουσιάστηκαν 44 πληρώματα ενώ έγινε έλεγχος και στο ρουχισμό ασφαλείας όπου και πάλι βρέθηκαν μικρές ελλείψεις.

Πρόσκληση


H αφίσα του αγώνα Ο Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης ανακοινώνει τη διοργάνωση του 12ου Ράλλυ Σπριντ Ασφάλτου στις 15-16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2008. Ο αγώνας θα διεξαχθεί και πάλι στο φιλόξενο Βελβενδό Κοζάνης ενώ φέτος προσμετράει στο Κύπελλο Ράλλυ Ασφάλτου Βορείου Ελλάδος.
Ο αγώνας θα γίνει και φέτος στη γνωστή διαδρομή Βελβενδό – ΚΑΤΑΦΥΓΙ μήκους 12 χλμ με την υποστήριξη του Δήμου Βελβενδού και είναι εγκεκριμένος από την Εθνική Επιτροπή Αγώνων (ΕΘ.Ε.Α.) και το Υπουργείο Δημόσιας Τάξης.

Ο Σ.Μ.Α.Κ. συνεχίζοντας την παράδοση της άριστης φιλοξενίας αναγγέλλει τις εξής παροχές προς τα πληρώματα που θα συμμετέχουν στον αγώνα:
• Φιλοξενία στα πληρώματα που είναι εκτός ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
• Γεύμα στα πληρώματα μετά τον τερματισμό του αγώνα.
(Για τις κρατήσεις των δωματίων θα τηρηθεί αυστηρά η προτεραιότητα ανάλογα με τον χρόνο δήλωσης συμμετοχής.)

Ο τεχνικός έλεγχος θα γίνει το Σάββατο 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2008 στην Κεντρική Πλατεία του Βελβενδού, από τις 15:00μμ – 18:00μμ. Το πρώτο αυτοκίνητο θα βρεθεί στην αφετηρία της ειδικής διαδρομής στο Μετόχι Βελβενδού, το πρωί της Κυριακής 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2008 στις 10:30 . Το δεύτερο σκέλος θα πραγματοποιηθεί στις 13:30 και αφού πρώτα τα αυτοκίνητα επιστρέψουν με ανάποδη φορά στην αφετηρία. Η απονομή θα γίνει στο Μετόχι στις 16:00 και θα ακολουθήσει γεύμα στο Εστιατόριο «Μετόχι» που βρίσκεται στο χώρο απονομής.

Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να επικοινωνήσετε στo τηλέφωνo/fax 2461036742 (Γραφεία ΣΜΑΚ 20:00μμ - 23:00μμ), στο κινητό 6934610730,ΦΑΣΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πρόεδρος ΣΜΑΚ), στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και στο Internet website http://www.smakracing.gr

Πρόγραμμα



Έναρξη εγγραφών συμμετοχής : Τετάρτη 18/02/2008
Λήξη εγγραφών συμμετοχής : Τετάρτη 05/03/2008 ώρα 21:30
Δημοσίευση πίνακα συμμετεχόντων : Τετάρτη 12/03/2008
Διανομή βιβλίου διαδρομής : Πέμπτη 12/03/2008

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2008
Έλεγχος εξακρίβωσης : Σάββατο 15/03/2008 15:00 έως 18:00 στην κεντρική πλατεία Βελβενδού
Διανομή εντύπων-αριθμών συμμετοχής στους αγωνιζόμενους : Σάββατο 15/03/2008 ώρα 15:00 έως 18:00
Υποχρεωτική ενημέρωση αγωνιζόμενων : Σάββατο 15/03/2008 ώρα 17:00
Δημοσίευση πίνακα εκκινούντων : Σάββατο 15/03/2008 ώρα 19:00

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2008
Εκκίνηση 1ου σκέλους : Σ.Ε.Χ. 1 Ε.Δ. Μετόχι - ώρα 10:30 π.μ.
Εκκίνηση 2ου σκέλους : Σ.Ε.Χ. 2 Ε.Δ. Μετόχι - ώρα 13:30 μ.μ.

Τελικός Τεχνικός Έλεγχος : Μετά τον τερματισμό στο stop της Ε.Δ.
Δημοσίευση προσωρινών αποτελεσμάτων: Στο χώρο της εκκίνησης
Τελικά αποτελέσματα: Στο Μετόχι 16:00 μ.μ.
Απονομή επάθλων : Στο Μετόχι 16:00 μ.μ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
Η Γραμματεία του αγώνα θα λειτουργεί στα γραφεία του Σ.Μ.Α.Κ. στην διεύθυνση ΒΕΡΟΙΑΣ 16 στην Κοζάνη, από τις 18/02/2008 έως 23/03/2008 και ώρες 18:00 έως 23:00. Οι αγωνιζόμενοι πρέπει να βρίσκονται σε συνεχή επαφή με τη Γραμματεία του αγώνα για να παραλαμβάνουν τα δελτία πληροφοριών.

ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
Γραφεία Σ.Μ.Α.Κ., καθημερινά από τις 18/02/2008 έως 23/03/2008 και ώρες 18:00 έως 23:00 στη διεύθυνση ΒΕΡΟΙΑΣ 16 50100 ΚΟΖΑΝΗ ΤΗΛ 24610-36742 FAX 24610-36742. Για την ημέρα του αγώνα, ο πίνακας ανακοινώσεων θα βρίσκεται στο χώρο της εκκίνησης.

Συμμετοχές


Α/Α Α/Σ TEAM ΟΝΟΜ/ΜΟ ΟΔΗΓΟΥ ΟΝΟΜ/ΜΟ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001 Κ.Ε. ΚΑΙ ΑΝΩ
1 1 ΠΑΟΚ RACING ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ N/4 MITSUBISHI LANCER EVO 9
2 2 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΥΡΛΑΓΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Ν/4 SUBARU IMPREZA
3 3 Ο.Φ.Α.ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΚΗΣ ΡΟΥΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ N/4 MITSUBISHI LANCER EVO 8
4 4 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Ε/12 RENAULT 5 TURBO
5 5 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ N/4 MITSUBISHI LANCER EVO 9
6 6 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ TΣΕΛΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ε/12 FORD ESCORT COSWORTH
7 7 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε/12 MITSUBISHI LANCER EVO 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601-2000 Κ.Ε.
8 8 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ E/11 VW GOLF II
9 9 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α/7 SEAT IBIZA
10 10 ΒΡΟΧΙΔΗΣ-ΧΑΤΖΗΣ ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α/7 FORD FIESTA ST
11 11 Ο.Φ.Α.ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΜΑΚΑΡΩΝΗΣ ΣΙΜΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε/11 RENAULT CLIO WILLIAMS
12 12 ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A/7 OPEL ASTRA CSI
13 14 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A/7 PEUGEOT 306
14 15 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΥΡΓΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A/7 PEUGEOT 206 KITCAR 1600
15 16 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΖΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε/11 OPEL MANTA
16 17 Α.Λ.ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΔΑΝΙΚΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ E/11 RENAULT CLIO
17 18 ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε/11 BMW E30
18 19 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ C/3 BMW 2002 Ti
19 20 Λ.Α.ΤΡΙΚΑΛΛΩΝ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε/11 VW GOLF
20 21 ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ D/3 OPEL ASCONA
21 22 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΣΩΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΑΡΙΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α/7 SEAT IBIZA
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401-1600 Κ.Ε.
22 23 Α.Λ.Α.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΜΠΙΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α/6 CITROEN C2 1600
23 24 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ A/6 CITROEN SAXO VTS
24 25 Λ.Α.ΒΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΗΣ Α/6 PEUGEOT 106
25 26 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ Ε/10 HONDA CIVIC
26 27 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α/6 HONDA CIVIC
27 28 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΨΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Ν/2 CITROEN SAXO VTS
28 29 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Ν/2 PEUGEOT 106
29 30 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΠΟΛΚΑΣ JUNIOR ΚΑΝΑΤΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α/6 PEUGEOT 106
30 31 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν/2 PEUGEOT 106
31 32 ΚΩΣΤΑΣ ΦΩΤΗΣ ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Ε/10 PEUGEOT 205
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 Κ.Ε.
32 33 Α.Λ.Α.ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α/5 TOYOTA YARIS
33 34 ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A/5 SKODA FELICIA KIT KAR
34 35 ΕΛΕΤΑ SPORT ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α/5 ROVER 25
35 36 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EA/9 DAIHATSU CHARADE
36 37 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε/9 SUZUKI SWIFT
37 38 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΟΚΩΤΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α/0 FIAT CINQUECENTO
38 39 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α/5 TOYOTA STARLET
39 40 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΩΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α/5 TOYOTA YARIS
40 41 Ο.Φ.Α.ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ EA/9 PEUGΕOT 106 1300
41 42 ΕΛΕΤΑ SPORT ΜΠΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EA/9 PEUGEOT 106 1300
42 43 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ EA/9 PEUGEOT 106 1300
43 44 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ EA/9 PEUGEOT 106 1300
44 45 ΣΕΡΒΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΥΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε/9 TOYOTA STARLET
45 46 ΠΙΤΣΙΔΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α/5 NISSAN MICRA
46 47 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε/9 MINI 1275 GT
47 48 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α/5 NISSAN MICRA KITCAR

Αποτελέσματα


Α/Α Α/Σ TEAM ΟΝΟΜ/ΜΟ ΟΔΗΓΟΥ ΟΝΟΜ/ΜΟ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α' ΣΚΕΛΟΣ Β' ΣΚΕΛΟΣ ΠΟΙΝΕΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001 Κ.Ε. ΚΑΙ ΑΝΩ
1 3 Ο.Φ.Α.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΚΗΣ ΡΟΥΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ N/4 MITSUBISHI LANCER EVO 8 07:13,69 07:15,57 14:29,26
2 2 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΥΡΛΑΓΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Ν/4 SUBARU IMPREZA 07:47,28 07:38,78 15:26,06
3 4 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Ε/12 RENAULT 5 TURBO 07:46,46 07:49,96 15:36,42
1 ΠΑΟΚ RACING ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ N/4 MITSUBISHI LANCER EVO 9 07:00,61 ΕΓΚ ΕΓΚ
6 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ TΣΕΛΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ε/12 FORD ESCORT COSWORTH 07:50,05 ΕΓΚ 00:10 ΕΓΚ
5 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ N/4 MITSUBISHI LANCER EVO 9 ΕΓΚ ΕΓΚ
7 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε/12 MITSUBISHI LANCER EVO 3 ΕΓΚ ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601 - 2000 Κ.Ε.
1 9 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α/7 SEAT IBIZA 07:26,44 07:17,24 14:43,68
2 8 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ E/11 VW GOLF II 07:28,80 07:19,03 14:47,83
3 10 ΒΡΟΧΙΔΗΣ
-ΧΑΤΖΗΣ
ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α/7 FORD FIESTA ST 07:46,23 07:44,56 15:30,79
4 18 ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε/11 BMW E30 07:56,34 07:49,88 15:46,22
5 20 Λ.Α.ΤΡΙΚΑΛΛΩΝ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε/11 VW GOLF 07:53,54 07:54,00 00:10 15:57,54
6 12 ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A/7 OPEL ASTRA CSI 08:13,42 08:08,20 16:21,62
7 22 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΣΩΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΑΡΙΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α/7 SEAT IBIZA 08:23,73 08:24,78 16:48,51
8 21 ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ D/3 OPEL ASCONA 08:47,84 08:42,40 17:30,24
9 19 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ C/3 BMW 2002 Ti 09:20,59 08:31,78 17:52,37
10 17 Α.Λ.ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΔΑΝΙΚΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ E/11 RENAULT CLIO 09:23,79 08:55,85 18:19,64
11 16 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΖΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε/11 OPEL MANTA 11:52,66 08:16,18 20:08,84
15 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΥΡΓΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A/7 PEUGEOT 206 KITCAR 1600 ΕΓΚ ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401 - 1600 Κ.Ε.
1 27 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ε/10 HONDA CIVIC 07:49,48 07:46,30 15:35,78
2 24 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ A/6 CITROEN SAXO VTS 08:07,70 08:00,62 16:08,32
3 31 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α/6 PEUGEOT 106 08:02,68 08:00,12 00:10 16:12,80
4 29 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α/6 PEUGEOT 106 08:15,89 08:10,43 16:26,32
5 25 Λ.Α.ΒΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΗΣ Α/6 PEUGEOT 106 08:32,71 08:03,48 16:36,19
6 28 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΨΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Α/6 CITROEN SAXO VTS 08:18,81 08:17,49 16:36,30
7 30 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΠΟΛΚΑΣ JUNIOR ΚΑΝΑΤΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α/6 PEUGEOT 106 08:20,75 08:32,65 16:53,40
8 32 ΚΩΣΤΑΣ ΦΩΤΗΣ ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Ε/10 PEUGEOT 205 09:29,30 09:12,84 18:42,14
26 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ Ε/10 HONDA CIVIC 07:56,25 ΕΓΚ ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 Κ.Ε.
1 33 Α.Λ.Α.ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α/5 TOYOTA YARIS 07:50,56 07:48,34 15:38,90
2 36 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EA/9 DAIHATSU CHARADE 08:11,00 08:07,42 16:18,42
3 35 ΕΛΕΤΑ SPORT ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α/5 ROVER 25 08:11,89 08:08,52 16:20,41
4 40 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΩΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α/5 TOYOTA YARIS 08:28,67 08:16,04 16:44,71
5 44 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ EA/9 PEUGEOT 106 1300 08:29,74 08:29,84 16:59,58
6 45 ΣΕΡΒΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΥΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε/9 TOYOTA STARLET 08:39,81 08:26,36 17:06,17
7 41 Ο.Φ.Α.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ EA/9 PEUGΕOT 106 1300 08:44,13 08:36,19 17:20,32
8 47 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε/9 MINI 1275 GT 08:50,85 08:42,96 17:33,81
9 43 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ EA/9 PEUGEOT 106 1300 08:54,22 08:47,27 17:41,49
10 46 ΠΙΤΣΙΔΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α/5 NISSAN MICRA 08:58,79 08:46,90 17:45,69
11 48 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α/5 NISSAN MICRA KITCAR 08:55,38 08:53,02 17:48,40
12 38 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΟΚΩΤΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α/0 FIAT CINQUECENTO 08:55,83 08:53,76 17:49,59
13 34 ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A/5 SKODA FELICIA KIT KAR 09:09,85 08:50,36 18:00,21
14 37 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε/9 SUZUKI SWIFT 09:23,04 08:58,93 18:21,97
39 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α/5 TOYOTA STARLET ΕΓΚ ΕΓΚ
42 ΕΛΕΤΑ SPORT ΜΠΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EA/9 PEUGEOT 106 1300 ΕΓΚ ΕΓΚ