r40banner_02.jpg

Με 28 συμμετοχές το 4ο Σπριντ Ζακύνθου

  • Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 06 Μαϊος 2010 16:30
  • Γράφτηκε από τον/την Νίκος Γκάλφας
 28 συμμετοχές συγκέντρωσε το 4ο Σπριντ Ζακύνθου που θα διεξαχθεί την 8/9-5-2010 σε χωματινη διαδρομή μήκους 10,00 km και στην ε.δ. ΑΝΑΦΩΝΗΤΡΙΑ. Ο αγώνας προσμετρά στο Κύπελλο Χωματινων Σπρίντ.
Η πανηγυρική εκκίνηση θα γίνει στην κεντρική πλατεία Σολωμού στην Ζάκυνθο το Σάββατο 8-5-2010 και ώρα 21:00, με πολλές εκπλήξεις για τους φίλους της Α.ΛΕ.Ζ, ενώ η εκκίνηση του αγώνα θα πραγματοποιηθεί την επόμενη μέρα στις 09:30 στην Αναφωνήτρια Ζακύνθου.
Για λεπτομέρειες αλλά και incar πλάνα από την ειδική διαδρομή, δείτε το site της διοργανώτριας λέσχης
http://www.alez.gr

Δείτε επίσης την ανακοίνωση του αγώνα στο R40

ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ

Α/Α Νο Συμμετέχων ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 Κ.Ε.
1 1 ΑΟΛΑΠ ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Παν/της ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Θεόδωρος TOYOTA YARIS Α-5
2 2   ΤΣΑΠΕΚΗΣ Δημήτρης ΚΟΥΖΟΥΛΗΣ Γιάννης TOYOTA YARIS Α-5
3 3   ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑΣ Μιχαήλ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσ. TOYOTA YARIS Ε-9
4 4 ΑΛΕΖ ΓΚΑΒΟΣ Ευστάθιος ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ Φίλιππος TOYOTA STARLET Ε-9
5 5 ΑΛΑ ΚΑΛ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ Αθανασία TOYOTA STARLET Ε-9
6 6   ΜΠΟΜΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΟΜΠΗΣ Νικόλαος TOYOTA STARLET Α-5
7 7   ΧΑΪΔΟΣ Χρήστος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δημήτρης TOYOTA YARIS Α-5
8 8 ΑΛΑΜΑΠ ΚΟΥΦΩΛΙΑΣ Ευστάθιος ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος TOYOTA STARLET Ε-9
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401-1600 Κ.Ε.
9 9 ΑΛΑ ΚΑΛ. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Διονύσιος TOYOTA COROLLA Α-6
10 10 ΑΛΑΜΑΠ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σπύρος ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κων/νος TOYOTA COROLLA 1600 Ε-10
11 11 ΑΟΛΑΠ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Πολυχρόνης ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνης TOYOTA COROLLA AE-111 Α-6
12 12 ΑΟΛΑΠ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος TOYOTA STARLET DRT 1600 Ε-10
13 14 ΑΛΑΜΑΠ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος ΚΟΡΜΠΑΣ Γεώργιος TOYOTA COROLLA AE-92 Ε-10
14 15 ΑΟΛΑΠ ΒΑΡΩΤΣΟΣ Νικόλαος ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Διονύσιος TOYOTA COROLLA Α-6
15 16   ΚΑΡΟΥΖΟΣ Γεώργιος ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ Αριστείδης TOYOTA COROLLA GT 1600 Ε-10
16 17 ΑΟΛΑΠ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτρης   TOYOTA COROLLA AE-86 Ε-10
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601-2000 Κ.Ε.
17 18 ΑΛΕΖ ΣΤΑΜΙΡΗΣ Νίκος ΠΑΡΑΣΧΗΣ Γιάννης FORD ESCORT MK2 Ε-11
18 19 ΑΟΛΑΠ ΤΖΕΜΟΣ Κωνσταντίνος ΜΑΝΤΕΣΗΣ Χρήστος FIAT MIRAFIORI Ε-11
19 20 Α.Λ.ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Λάμπρος ΜΑΛΙΚΩΤΣΗΣ Νίκος NISSAN VIOLET Ε-11
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2000 Κ.Ε. ΚΑΙ ΑΝΩ
20 21 ΑΛΕΖ ΚΟΡΩΝΙΟΣ Γεώργιος ΣΑΜΠΟΓΛΟΥ Πέτρος MITSUBISHI EVO IX RS Ν-4
21 22 ΑΟΛΑΠ ΔΑΝΙΔΗΣ Κων/νος ΓΕΝΟΒΕΖΟΣ Θωμάς SUBARU IMBREZA Α-8
22 23   ΓΟΥΣΕΤΗΣ Αναστάσιος ΠΑΟΥΡΗΣ Δημήτρης MITSUBISHI EVO VIII Α-8
23 24 ΑΛΑΝ ΒΑΛΛΟΥΡΔΟΣ Βασίλειος ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ Γεώργιος SUBAROU IMBREZA 555 Α-8
24 25 ΑΛΑΝ ΜΑΡΝΕΡΗΣ Θεοδωρος ΜΑΡΝΕΡΗΣ Γεώργιος MITSUBISHI EVO VI Α-8
25 26 ΑΛΑ ΚΑΛ. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Ευάγγελος ΤΣΑΠΑΡΑΣ Θεόδωρος MITSUBISHI EVO VI Α-8
26 27 ΑΛΑΝ ΝΙΤΗΣ Λεωνίδας ΔΕΔΕΓΚΙΚΑΣ Σπύρος TOYOTA CELICA Ε-12
27 28 ΑΟΛΑΠ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστός LANCIA INTERGRALLE ΕΕ-12
28 29 ΑΛΕΖ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ Πέτρος ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ Νίκος MAZDA 323 GTR ΕΑ-12