Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10109 από glf
4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας δημιουργήθηκε από glf
Για να ανοίξουμε και τη συζήτηση για τον τελευταίο αγώνα στη Βόρεια Ελλάδα για το 2011.

48 συμμετοχές! αυτό και αν ήταν είδηση. μάλλον το \"πακέτο\" ήταν πολύ δελεαστικό, τι να πω.

προσωπικά δήλωσα συμμετοχή γιατί έχει καλή... πρόβλεψη για τον καιρό :laugh: μιας και λάστιχα για βρεγμένο δεν έχω.
και αυτή η ανηφόρα αναγκαίο κακό είναι, αλλά τελικά τώρα που την έγραψα, είδα ότι είναι πολύ τεχνική διαδρομή.
επίσης, το κομμάτι μετά την αλλαγή πορείας είναι καθαρό δυναμόμετρο.. :angry:

προβλέπω πολύ ωραίο αγώνα..

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10112 από Coach
Απαντήθηκε από Coach στο θέμα Απ:4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας
Ο αγωνας μυρηζει πολυ δυνατος ναι.Δυνατες μαχες σε ολες τις κατηγοριες.Για να δουμε στα 16αρια τι θα γινει.Ολοι στο βουνο λοιπον και ας εχει και λιγο κρυο.

RACING because football basketball and golf requires only one ball....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10119 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας
Στα 16άρια βλέπω μάχη Παπαναστασίου - Γιάννου με τον πρώτο να έχει τρέξει κιόλας (εκτος του ότι νίκησε :laugh: )
Στην κατηγορία βγήκαν πολλές συμμετοχές και προσέξτε μια σημαντική λεπτομέρεια.
Στη βαθμολογία στο Βορείου Ελλάδας, ο Αργυρίου προηγείται (όπως τα υπολόγισα, κρατώ μια επιφύλαξη) του Αναγνωστάκη!
Ο πρώτος δε μπόρεσε να συμμετέχει λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, οπότε ο δρόμος είναι ανοιχτός για τον Αναγνωστάκη να πάρει τον τίτλο! Αρκεί να τερματίσει στην 6η θέση! Ξαναλέω, εαν τα υπολόγισα σωστά, τα είχα δει μετά το ΔΕΘ..
Τώρα, με τόσες δυνατές συμμετοχές μπροστά του τίποτα δεν είναι δεδομένο, γιατί ξέρουμε ότι υστερεί στα ανηφορικά το Swift.

Πολύ λαό έχουν και τα 14αρια. Καλό το ότι ξαναγέμισε η κατηγορία. Φέτος είδαμε πολλές συμμετοχές στη μικρή κατηγορία...
Οκ, η πρώτη θέση είναι ρεζερβέ για τον Πάζη και μετά βλέπω Μαυρίδη που πάει καλά φέτος και αναρωτιέμαι για την επίδοση του Λεσιώτη που τον είδα να γράφει όσο γίνεται καλύτερα τη διαδρομή B)
Και οι υπόλοιποι πιστεύω να δώσουν μάχες, θα είναι κοντά.

Στα δίλιτρα εκεί και τι έχει να γίνει. Καταρχας έχουμε επανεμφάνιση Χριστόφορου! που όσο να ναι είναι ο εξπερ στα σπριντ, τόσες νίκες μετράει.
Και βάλτε τώρα Κωνσταντινίδη (σε μεγάλη φόρμα), Παυλίδη, Βαλαβάνη, Ανδρεάδη και.. Μπαλντούνη (ήχος και θέαμα) και να μια ακόμα δυνατή κατηγορία με μάχες.

Στα μεγάλα, βλέπω ότι ο Μπατσάρας jr έχει... οικειοποιηθεί το 8άρι και δεν το αφήνει :laugh: , οπότε προβλέπω να πάει για νίκη και μάχη στη γενική με το Μανωλόπουλο κοντά που ως γνωστό του αρέσουν και οι αναβάσεις και σε στεγνό δρόμο θα βάλει τη δύναμη κάτω στο 5αρι

Πάμε για πολύ καλό τέλος στη φετινή σαιζόν στη Βόρεια Ελλάδα..

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10120 από Coach
Απαντήθηκε από Coach στο θέμα Απ:4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας
Μου αρεσει που βλεπουμε παρομια πραγματα Νικολα.Αυτα ακριβως σκευτομουν και εγω.Καλο αγωνα χωρις απροοπτα και καλο τερματισμο σε ολους χωρις βλαβες και εξοδους.

RACING because football basketball and golf requires only one ball....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #10136 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας
Σήμερα με ηλιόλουστο καιρό θα γίνει ο τεχνικός έλεγχος. Καταπληκτική ημέρα. Το μεσημέρι λοιπόν ο τεχνικός έλεγχος στην Πτολεμαίδα και στις 19:30 η πανηγυρική εκκίνηση.

αύριο αλλάζει και η ώρα, προσοχή στα ξυπνητήρια!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10139 από Coach
Απαντήθηκε από Coach στο θέμα Απ:4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας
Καλη επιτυχια Νικολα

υγ. παρε και τα χειμωνιατικα μαζι :P :laugh:

RACING because football basketball and golf requires only one ball....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10145 από giannisC2vts
Απαντήθηκε από giannisC2vts στο θέμα Απ:4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας
Μερικές φωτογραφίες απο εμένα.
Για περισσότερες φωτογραφίες μπορείτε να μου στείλετε ένα μήνυμα ή e-mail στο: tsiouf@hotmail.com

www.facebook.com/yianniskaragiannisphotography

Batsaras Team

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10153 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας
Nα δούμε αποτελέσματα πότε θα πάρουμε!!!!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10154 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας
Η Gallery του αγωνα ειναι εδω:


www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=113612


Καθυστερησαμε ελαφρως,αλλα στο σπίτι μου εφτασα στις δεκα και μιση τη νυχτα,οπότε...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10156 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:4ο Σπριντ Πτολεμαϊδας
είμαι με δουλειά σήμερα και ούτε να γράψω δε προλαβαίνω. τελικά οι απονομές έγιναν... νύχτα ε; :laugh:
έκατσα όσο μπορούσα.

γενικά για να πούμε και λίγα πράγματα για ενημέρωση ο αγώνας έγινε με πολύ καλό καιρό και ξεκίνησε πολύ καλά, όμως είχαμε ένα ατύχημα με έξοδο του Κωτσίδη με Clio που έμεινε στο δρόμο και εμπόδιζε. Ο αγώνας διακόπηκε για αρκετή ώρα σε εκείνο το σημείο, ενώ παράλληλα έγινε και καθαρισμός από τα λάδια που άφησε η Manta του Λάκη.
Αυτά πήγαν πίσω το πρόγραμμα του αγώνα.
Επίσης είχαμε και αρκετά... καπέλα (ποινές) για προπορείες και αργοπορείες και ίσως αυτά να καθυστέρησαν την έκδοση των αποτελεσμάτων από τους άρχοντες του αγώνα.
Με αυτά οι απονομές έγιναν αργά το απόγεμα αφού έπεσε και το φως.

Μίλησα με λέσχη και τα.. ετοιμάζουν, θα τα έχουμε σήμερα τα αποτελέσματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.367 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ