Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

11ο Σπριντ Κοζάνης

  • GNS
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
16 Χρόνια 10 Μήνες πριν #1428 από GNS
Απαντήθηκε από GNS στο θέμα Απ:11ο Σπριντ Κοζάνης
καλησπερα στην παρεα. εστω και αργα λογω υποχρεωσεων
απανταω.υπ οψιν οτι δεν εχω δικο μου η/υ και δεν ειμαι συνεχεια στο ιντερνετ.

ο Νικ εγραψε: \"ο τροπος αυτος δεν αρμοζει σε εναν πρωταθλητη και ιδιως οταν γραφονται στην πρωτη σελιδα του R 40.\" ευχαριστω Νικ.

ο Hunter εγραψε: \"η απαντηση σου θα παει χαμενη εδω που την εγραψες.\" ευχαριστω και τον hunter.αν και λογικα αναφερεται στην απαντηση του κυριου παζη και οχι στην δικη μου. ευχαριστω παντως hunter.

εχουμε και λεμε λοιπον. λεξεις οπως ανωνυμους μ@λ@κ$ς του φορουμ, φουστες, αδελφες και ανωνυμες δημοσιευσεις δεν ειναι δικες μου, ουδεποτε ειπα-εγραψα κατι τετοιο.τις επιστρεφω στον συντακτη τους.....

η εκφραση στην προηγουμενη μου δημοσιευση: \"\"\"A! και κατι ακομη.αν καποιος θελει να λεγεται αγωνιζομενος και φοραει παντελονι κανει ενσταση.Δεν περνει τηλεφωνο τον κολλητο του (τεχν.εφορο, προεδρο λεσχης, προεδρο σοααβε η οτι αλλο μπορει να ειναι αυτος)να ρουφιανεψει.Τηλεφωνικους αποκλεισμους αγωνιζομενων πρωτη φορα βλεπω.Ακομη και σ αυτο ειμαστε πρωτοι!\"\"\" ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟ-ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΣΟΑΑΒΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΓΟΡΙΤΣΑ.
(ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΣΤΑΣΗ???)

Δ Ε Ν ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΖΗ. ΕΝΤΑΞΕΙ?
ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΖΩ ΑΥΤΟ.

Γιατι απλα δεν το εκανε ο κυριος παζης. Η μηπως δεν ειναι ετσι τα πραγματα?Μια παροιμια λεει οτι οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.Ευχομαι και ελπιζω να μην εχει εφαρμογη στην περιπτωση της κοζανης.

Ευτυχως που υπαρχουν αγωνιζομενοι που δεν εχουν -ακομη- καβαλησει το καλαμι και κανουν αυτο που κανουν αθορυβα και μονο για την προσωπικη τους ευχαριστηση.Οχι οπως καποιο -λιγοι- ευτυχως στο φορουμ του R40. ευτυχως.

φιλικα και χωρις παρεξηγηση. γιωργος

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 10 Μήνες πριν #1429 από GNS
Απαντήθηκε από GNS στο θέμα Απ:11ο Σπριντ Κοζάνης
μια μικρη συνεχεια για κατι που δεν ειδα πριν.

ο Νικ εγραψε: \"....και ολοι μας εχουμε υποχρεωση να κραταμε το επιπεδο ψηλα εαν θελουμε ετσι να ειναι το επιπεδο του αθληματος που αγαπαμε.μην ξεχνατε οτι εμεις διαμορωνουμε το αθλημα.ο φιλος μου ο γιωργος λεει κατι σωστο αλλα με λαθος τροπο.\"

Καλε μου φιλε Νικ. Επειδη επιασες το νοημα αν μπορεις και θελεις βοηθα την κατασταση.Γιατι ετσι οπως τα εγραψα εγω μαλλον βγηκε λαθος νοημα.
Συγνωμη αλλα δεν ημουν καλος στο σχολειο στην εκφραση-εκθεση.Μαλλον εδω ταιριαζει η διαφημηση της τριντεντ : καλυτερα να μασας παρα να μιλας. Αυτος ειναι και ο λογος που τοσο καιρο ειμαι αναγνωστης - θεατης. Γιατι θα πρεπει να γραψω αληθειες.Και οι αληθειες πονανε...Και οι περισσοτεροι δεν θελουν να ακουν αληθειες........

Ευχαριστω ολους σας για την κατανοηση.
Συγνωμη και παλι αν ενοχληθηκαν καποιοι.
Καθαρος ουρανος ομως δεν πρεπει να φοβαται......

Δεν ξαναγραφω αλλο.
Καλη συνεχεια σε ολους.

φιλικα. γιωργος

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 10 Μήνες πριν #1441 από poseidon
Απαντήθηκε από poseidon στο θέμα Απ:11ο Σπριντ Κοζάνης
Ευχαριστώ πολύ lef για τα καλά σου λόγια.Μήπως σε πλήρωσα να τα γράψεις και δεν θυμάμαι?:laugh: :laugh:
Βεβαίως δεν ήταν και πολύ κόσμια η συμπεριφορα μας αφού και εγώ γκρίνιαξα αρκετά(δεν έβρισα όμως)και ο συνοδηγός και άλλοι διάφοροι.Κάτι που το μετάνιωσα μετά γιατί ένιωθα λίγο σαν τον ρουστέμη!!:laugh::laugh: και παράνομος(έστω και από αδικαιολόγητη άγνοια) και να φωνάζεις δεν πάει.
Επίσης πήρα τηλέφωνο τον κύριο Τσικίνα και ζήτησα συγνώμη όπως και στον πρόεδρο της ΣΜΑΚ κύριο Γεωργακα για το ατυχές γεγονός.
Τέλος καλό όλα καλά.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • lef
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
16 Χρόνια 10 Μήνες πριν #1436 από lef
Απαντήθηκε από lef στο θέμα Απ:11ο Σπριντ Κοζάνης
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΡΙΕ ΓΟΡΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΑΣ ΔΕΙΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΗΘΟΣ ΣΑΣ ΣΑΝ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ Ο ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΣΑΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.ΕΤΣΙ ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΜΌ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΤΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΙΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ ΟΛΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΕ ΜΕΤΡΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΠΙΔΩΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 10 Μήνες πριν #1442 από poseidon
Απαντήθηκε από poseidon στο θέμα Απ:11ο Σπριντ Κοζάνης
Ευχαριστώ πολύ lef για τα καλά σου λόγια.Μήπως σε πλήρωσα να τα γράψεις και δεν θυμάμαι?:laugh: :laugh:
Βεβαίως δεν ήταν και πολύ κόσμια η συμπεριφορα μας αφού και εγώ γκρίνιαξα αρκετά(δεν έβρισα όμως)και ο συνοδηγός και άλλοι διάφοροι.Κάτι που το μετάνιωσα μετά γιατί ένιωθα λίγο σαν τον ρουστέμη!!:laugh::laugh: και παράνομος(έστω και από αδικαιολόγητη άγνοια) και να φωνάζεις δεν πάει.
Επίσης πήρα τηλέφωνο τον κύριο Τσικίνα και ζήτησα συγνώμη όπως και στον πρόεδρο της ΣΜΑΚ κύριο Γεωργακα για το ατυχές γεγονός.
Τέλος καλό όλα καλά.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 10 Μήνες πριν #1444 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:11ο Σπριντ Κοζάνης
Αγαπητέ GNS, αυτό είναι το κακό με την κουβεντούλα στην αρχική σελίδα, χάνονται αυτά που έχουν ειπωθεί. Αυτά που αναφέρεις, δεν ήταν για το δικό σου ποστ, αλλά για κάτι άλλο που γράφτηκε στην κουβεντούλα. Εφόσον σβήστηκε από εκεί, και αυτός που το έγραψε δεν το έβαλε στο φορουμ, δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να το αναπτύξω περισσότερο.

Η κατακλείδα από τα λεγόμενα του Νίκου, κάτι το οποίο είναι και μια βασική αρχή για ένα υγιές φορουμ, είναι ότι πρώτα απ\'όλα σεβόμαστε τους συνομιλητές μας. Πάνω απ\'όλα, το φορουμ είναι γραπτός λόγος, χωρίς συναίσθημα, και πολλές φορές δημιουργούνται παρεξηγήσεις από το τίποτα.<br><br>Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: paskalip, στις: 15.06.07 07:13

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.311 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ