Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

3o SEATkatsanos Ράλλυ Σπρίντ Δωδώνης

  • car_evolution
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
15 Χρόνια 8 Μήνες πριν #2846 από car_evolution
3o SEATkatsanos Ράλλυ Σπρίντ Δωδώνης δημιουργήθηκε από car_evolution
Καλό θα ήτανε κάποιοι να ενημερώνονται σωστά κ μετά να κάνουνε το σχολιασμό ενός αγώνα.... Εικασίες ,σενάρια, έτσι άκουσα ,έτσι μου είπανε ,δεν αποτελούν πραγματικό γεγονός, με αποτέλεσμα να υπάρχει παραπληροφόρηση και να δημιουργούνται εντυπώσεις...
Δεν υπήρξε κανένα ατύχημα του Μπάη ούτε ήταν υπαίτιοι για την διακοπή της ροής του αγώνα του 3ου Ράλλυ Σπρίντ Δωδώνης ,όπως καθυστερημένα μεν, αλλά σωστά, πάρθηκε η πρωτοβουλία και δόθηκε η διευκρίνιση από το μέλος της ΕΛΕΤΑ Νίκο Παύλου και τον ευχαριστούμε γι αυτό...
Αν κ το συγκεκριμένο γεγονός τώρα πια ανήκει στο παρελθόν και δεν υφίσταται πλέον θέμα περεταίρω ανάλυσης κ συζήτηση...η αναφορά μου αυτή γίνετε με σκοπό να αποφευχθούν ανάλογες παρεξηγήσεις στο μέλλον...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
15 Χρόνια 8 Μήνες πριν #2847 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:3o SEATkatsanos Ράλλυ Σπρίντ Δωδώνης
γιατί ποιος παρεξηγήθηκε? :blush: :blush:
και διευκρίνηση δόθηκε άμεσα αγαπητέ car_evolution.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
15 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 8 Μήνες πριν #2848 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:3o SEATkatsanos Ράλλυ Σπρίντ Δωδώνης
Νομίζω ότι πλεον είναι άσκοπο να μιλάμε για κάτι το όποιο είχε διευκρινιστεί από την πρώτη κιόλας μέρα. Αν βέβαια κάποιος θέλει να απαντήσει, μπορεί να το κάνει στο ήδη υπάρχον θέμα:

3o SEATkatsanos Ράλλυ Σπρίντ Δωδώνης
Last edit: 15 Χρόνια 8 Μήνες πριν by paskalip.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.295 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ