Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

  • sakinen
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #501 από sakinen
Απαντήθηκε από sakinen στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Μια που κάνατε αναγνώριση, προτείνετε και σημεία παρακολούθησης.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • rallycards
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #502 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΙΟ, ΟΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ R40, ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΤΑΜΑΡΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΑΒΔΟ, ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ, ΚΑΘΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ, ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙΣ ΜΕΣΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΤΑΛΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 2-3 ΧΛΜ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΘΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΕΤΗΡΙΑ.
ΠΟΛΥ ΓΚΑΖΙ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΦΛΑΤ ΧΩΜΑΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ \"ΜΑΛΛΟΝ\" ΑΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • paskalip
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #503 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Αλλά προσοχή, γιατί έκτος από το νταμάρι, τα υπόλοιπα που αναφέρει ο rallycards έχουν πρόσβαση μόνο μέσα από την ειδική.

Πιστεύω ότι για θέαμα τα πηδηματάκια στον Αγ. Δημήτριο θα είναι τα καλύτερα... ...Αν τα περάσουν γρήγορα:whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • bistasjohn
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #504 από bistasjohn
Απαντήθηκε από bistasjohn στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
διαβασμένος ο τάσος;)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • rallycards
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #505 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
bistasjohn έγραψε:

διαβασμένος ο τάσος;)


ΑΜ ΠΩΣ? ;)

ΒΑΣΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΚΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΧΡΟΝΟΙ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΗΔΗΜΑΤΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗ, ΕΠΙΦΥΛΑΣΟΜΑΙ!!! ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΠΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛEΦΤΑ! ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο glf!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • paskalip
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #506 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Ιδίως με τόσα δεντράκια από την αντίθετη μεριά ;) Πάντως Τάσο, σε ενά σημείο σίγουρα θέλει και καρδιά και τόλμη... στο χάσιμο με την γάμα αριστερή στην Αγ.Παρασκεύη. Αύτη που αν πας ευθία, πρέπει οπωσδήποτε να έχεις πιει ένα redbull. Γιατί χωρίς φτερά...........

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • rallycards
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #507 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
paskalip έγραψε:

Πάντως Τάσο, σε ενά σημείο σίγουρα θέλει και καρδιά και τόλμη... στο χάσιμο με την γάμα αριστερή στην Αγ.Παρασκεύη. Αύτη που αν πας ευθία, πρέπει οπωσδήποτε να έχεις πιει ένα redbull. Γιατί χωρίς φτερά...........


:) :side: :silly: :sick:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #508 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Ένα ακόμα σημείο που τουλάχιστον εμένα με εντυπωσίασε είναι πάλι στην Αγ. Παρασκευή, μετά το 2ο πέταλο, στην ανάβαση για την αλλαγή πορείας που ο συνοδηγός άμα κοιτάξει από το πλαινό παράθυρο βλέπει το χάος!!!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #509 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
rallycards έγραψε:

Ένα ακόμα σημείο που τουλάχιστον εμένα με εντυπωσίασε είναι πάλι στην Αγ. Παρασκευή, μετά το 2ο πέταλο, στην ανάβαση για την αλλαγή πορείας που ο συνοδηγός άμα κοιτάξει από το πλαινό παράθυρο βλέπει το χάος!!!


Και όλη την διαδρομή από την εκκίνηση. Κρίμα μόνο που η μορφολογία δεν επιτρέπει και σε θεατές την εύκολη πρόσβαση σε εκείνο το σημείο (μέσα από την ειδική και με αρκετό περπάτημα).

Μόνο να κάνει καλό καιρό, ώστε να ευχαριστηθούμε αγώνα και εμείς και οι αγωνιζόμενοι.
(Βέβαια, σα φωτογράφος, τα νεράκια μου και τις λασπούλες μου τις θέλω... αλλά αν έχει νερά στο νταμάρι, τότε η τρίγλια δεν θα περνιέται... )

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #512 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
εγώ θα ήθελα 1-2 σταθερές κάμερες στα πηδηματάκια στα Ορμύλια :)

και θα ήθελα να την τρέξω κιόλας :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.332 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ