Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Ράλλυ ΕΛΠΑ 2009

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4788 από johnny
Απαντήθηκε από johnny στο θέμα Απ:Ράλλυ ΕΛΠΑ 2009
Ευχαριστω πολυ παιδια να ειστε καλα..! Βασιλη και εγω χαρηκα θα τα λεμε στις ηλεκτρονικες ειδικες:)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4789 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Ράλλυ ΕΛΠΑ 2009
Γιαννη και απο μενα θερμα συγχαρητηρια για το πλουσιο θέαμα που πρόσφερες!
\"Στεναχωρήθηκα\" πολύ που σε είδα στην παρέα μας στο 2ο Δροσοχώρι την 1η μέρα! Kρίμα...
Την 2η μας έβγαλες τα μάτια!!! Μακάρι να ανεβάσει την καταπληκτική φώτο ο Πασχάλης από τις Καρούτες στο 1ο πέρασμα με το Εvo σουζαρισμένο :cheer: και διπλωμένο :cheer: και γονατισμένο :cheer: , εκεί που είμασταν όλοι μαζί! Τα σπάει!

Eύχομαι περισσότερους αγώνες με το Evo!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4792 από johnny
Απαντήθηκε από johnny στο θέμα Απ:Ράλλυ ΕΛΠΑ 2009
Καλησπέρα,
σε ευχαριστώ πολυ.. όντως μου φάνηκε και μένα κάπως που ήμουν θεατής στο 2ο δροσοχώρι. Δεν πειράζει, έτσι είναι οι αγώνες. Τουλάχιστον το καταχαρήκαμε την δεύτερη μέρα! Η φωτογραφία είναι όντως απίστευτη του Πασχάλη!

Φιλικά,
Γιάννης

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4903 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Ράλλυ ΕΛΠΑ 2009
Δύο video σε πολύ καλή ποιότητα από τους Βωβό-ΕΛΕΜ, στην Αγ. Ευθυμία.



και τα δύο είναι από την ίδια ειδική. εγώ το καταχάρηκα γιατί περάσαμε και μεις με το τζιπ του Πασχάλη την ειδική και είδαμε το καλοπατημένο χώμα στο πρώτο κομμάτι μέχρι τη φουρκέτα ψηλά που κάτσαμε και λέγαμε \"με πόσα θα περάσουν άραγε από εδώ\" :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.319 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ