Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

9o Rally Sprint Τρικαλων

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4876 από Μπέμπης
Απαντήθηκε από Μπέμπης στο θέμα Απ:9o Rally Sprint Τρικαλων
Last edit: 14 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Μπέμπης.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4877 από bomag
Απαντήθηκε από bomag στο θέμα Απ:9o Rally Sprint Τρικαλων
Μπέμπης έγραψε:

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Π ΕΓΡΑΦΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΗΠΙΕΣ ΑΛΛΩΝΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ Κ ΑΥΤΟ....ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΜΑΣ.....ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΦΕΡΑΜΕ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!

καλημερα κυριε Μπαμπινιωτη

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 14 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4892 από apostolis
Απαντήθηκε από apostolis στο θέμα Απ:9o Rally Sprint Τρικαλων
\"ΑΠΟΦΑΣΗ


Η ΕΘΕΑ στη συνεδρίαση της 19ης Οκτωβρίου 2009 αποφάσισε να αφαιρέσει τα πτυχία Τεχνικού εφόρου και Αγωνοδίκη από τον κ. Ηλία Κούγια για απρεπή συμπεριφορά σε αγωνιζόμενο κατά τη διάρκεια του Σπριντ Τρικάλων στις 11 Οκτωβρίου.\"


απο το site της ΕΘΕΑ.
Last edit: 14 Χρόνια 5 Μήνες πριν by apostolis.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4893 από bomag
Απαντήθηκε από bomag στο θέμα Απ:9o Rally Sprint Τρικαλων
Απο την επιστολη Κουγια
Για να γυρίσουμε και στο θέμα μας ήμουν στην αφετηρία του αγώνα για έλεγχο όπως ΣΥΝΗΘΙΖΕΤΑΙ στα Ραλλύ ΣΠΡΙΝΤ και μόλις άνοιξα την πόρτα είδα τις ζώνες πίσω από τα καθίσματα με λάθος στήριξη.
Ο αγωνιζόμενος μόλις πληροφορήθηκε για το τεχνικό λάθος μου απάντησε ότι καταλαβαίνει το πρόβλημα και έκανε το αυτ/το στην άκρη . (Το πλήρωμα ήταν ήρεμο σχεδόν μέχρι που να επέμβει ο Κος Μπέμπης (πατερας)
Ένας κύριος που ήταν πιο πέρα άρχισε να μου λέει υψηλόφωνα ότι το αυτ/το έτσι έτρεξε και σε άλλους αγώνες , οι τεχνικοί έφοροι είναι άσχετοι κλπ.( ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ που αναφέρω πιο πάνω )
Δυστυχώς απ ότι πληροφορήθηκα μετά ήταν ο πατέρας του αγωνιζόμενου που ήθελε να αφήσω το αυτ/το να τρέξει με το παιδί του μέσα!!!!!!!!.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4894 από Μπέμπης
Απαντήθηκε από Μπέμπης στο θέμα Απ:9o Rally Sprint Τρικαλων
ΚΥΡΙΕ ΚΛΙΑΦΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΠΙΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΕΙΣΤΕ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ.... ΑΦΟΥ Η ΕΘΕΑ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ....!!! ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΑΡΘΗΚΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΚΟΨΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ...!!!!

ΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4895 από bomag
Απαντήθηκε από bomag στο θέμα Απ:9o Rally Sprint Τρικαλων
Κάνετε λάθος δεν είμαι ο κύριος Κλιάφας.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4896 από Μπέμπης
Απαντήθηκε από Μπέμπης στο θέμα Απ:9o Rally Sprint Τρικαλων
ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΨΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ Π ΓΡΑΨΑΤΕ ΣΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΑΣ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΛΛΟ...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4897 από bomag
Απαντήθηκε από bomag στο θέμα Απ:9o Rally Sprint Τρικαλων
ok.καλημερα

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.333 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ