Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

31ο ραλι Παλλαδιο

Περισσότερα
13 Χρόνια 4 Μήνες πριν #6599 από n.gikas polo 6n
Απαντήθηκε από n.gikas polo 6n στο θέμα Απ:31ο ραλι Παλλαδιο
HUNTER έγραψε:

Νικο,αυτο που ξερω εγω ειναι οτι,ολοι θελουμε κατι να αλλαξει,αλλα κανενας μας δεν θελει να ασχοληθει με τα κοινα.Οπως και στις εκλογες.Αποχη απο τις καλπες,σημαινει οτι δινουμε το ελευθερο να συνεχιζουν οσοι μας εξουσιαζουν το δρομο τους.
Ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον.

Εσυ,πότε θα αγωνιστεις;


Η αποχή από τις κάλπες , είναι εξειδικευμένη συζήτηση και ιδεολογίας που δεν θα βγάλουμε άκρη γιατί ο κάθε ένας μας έχει τα δικά του πιστεύω και τα δικά του θέλω

Όσο για τους αγώνες , δεν θέλω να έχω καμία σχέση στην Ελλάδα , βαρέθηκα να μένω στάσιμος και να έχω αντίπαλο το χρήμα παρά τους αντίπαλους μου ,, η τους συναθλητές μου , όλοι το γυρισμέ τον συναγωνισμό , που θα βρούμε χρήματα ,, δεν νομίζω ότι θα ξανά τρέξω ποτέ ,, έχω ένα golf 4 ψευτο kit kar ,, το όπιο κάνει για track day ,, και σε ελάχιστο χρονικό διάστημα θα ετοιμαστεί για αγώνες πίστας ,, όχι όμως Ελλάδα , Ιταλία Ουγγαρία , πολώνια .. είναι δυνατόν να σου βάζουν δωρεάν μεταφορά και διαμονή ,, και να πληρώνεις την ημέρα 140 εύρο χρίση πίστας με padock – και γερανό ασφαλείας , με κριτές ,

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
13 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6770 από corsa gra
Απαντήθηκε από corsa gra στο θέμα Απ:31ο ραλι Παλλαδιο
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια και στους συνοδηγους τους για τις επιδοσεις τους.Επιτελους καναμε εναν αγωνα που θυμισε τα παλια Παλλαδια,αν και \"κουτσουρεμενος\" χωρις την τελευταια Ψαθα.Σε ολο το πρωτο σκελος αντιμετωπισαμε προβλημα ξεκουμπωνε συνεχως ο λεβιες και ετσι χασαμε αρκετο χρονο,επισης απο το πηδημα στην Πανακτο ξεκουμπωσε το ψυγειο και ετσι φαγαμε ενα \'\'καπελο\'\' δυστυχως.Με το 106 να ειναι ουσιαστικα ενα Ν1 το μονο που ειχαμε ηταν σχεσεις, αρκεστηκαμε λοιπον σε μια ικανοποιητικη παρουσια αναλογη της εμπλοκης μου(εναν αγωνα περιπου τον χρονο!!! συν νεος συνοδηγος).
Περα απο ολα αυτα επισης θελω να επισημανω οτι δεν μου αρεσαν τα παρακατω

1ον ..... που δεν υπηρχαν ταμπελες για να βλεπουμε χρονους στα στοπ των ειδικων.
2ον ..... που δεν υπηρχε ενα μπουκαλακι νερο (10 λεπτα εχει!!!) σε κανενα στοπ ειδικης.ΞΕΦΤΙΛΑ 450 ευρω δωσαμε.
3ον ..... που δεν ενημερωσε το στοπ της Ε.Δ. 8 Μελετακι την αφετηρια οτι υπαρχει ενα μεγαλο κομματι σκασμενο λαστιχο
μετα την διασταυρωση στην εξοδο μιας αριστερης με 120 συν χλμ.Αγιο ειχαμε που δεν πηγαμε αριστερα απο κατω.
Πληρης ασυνεννοησια μεταξυ στοπ κ αφετηριας.Μου κανει εντυπωση δεν το ειδε κανεις αλλος??
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΛΕΣΧΗ ΣΑΝ ΤΗΝ START LINE(πρωην ΠΑΛΑΣ)!!! O κριτης του στοπ μαλιστα μας ειπε
οτι ηταν ενημερωμενος για το θεμα!! Μπραβο στην οργανωση!!
4ον ..... που ειχε πολυ σφιχτες απλες για να προλαβουμε την επομενη ειδικη.
5ον ..... που πληρωσα 450 ευρω για να κανω 10 ειδικες και εκ των υστερων εκανα 9 και 75 χλμ αγωνα.

Μετα απο ολα αυτα θα το ξανασκεφτω ιδιαιτερα αν θα ξανακανω αγωνα πρωταθληματικο στον οποιο \"δεν θα σου δινουν ουτε ενα μπουκαλακι νερο\".........προσωπικα ΨΗΦΙΖΩ \"ΒΕΛΒΕΝΤΟ\" ΔΗΛΑΔΗ ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΜΕ ΠΑΡΟΧΕΣ!!

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.292 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ