Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #40695 από A.VATANEN
Απαντήθηκε από A.VATANEN στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
Να πω κ εγω με την σειρα μου οτι περασαμε φοβερα με ολα τα παιδια ενταξει Μπρατσος στην πιστα δεν παιζεται Τακης Βαγγος τρελοι εντελως!!!Αλλα πιο πολυ χαρηκα για την γνωριμια μου με τον Γιωργο κ τον Αριστο για τους οποιους πραγματικα ειναι μεγαλη μου τιμη!!!!!!Ελπιζω καποια μερα να πραγματοποιηθει το δικο μου ονειρο για την κοινοτητα εστω για μια φορα να βρεθουμε καπου στην μεση της Ελλαδας ολα τα παιδια σαν μια μεγαλη οικογενεια!!!!!!!!

\"WHEN YOU LOVE WHAT YOU DO,YOU CONVEY THAT FEELING,THAT ATTITUDE,THAT RESOLVE,THAT LOVE TO ALL AROUND YOU\" AYRTON SENNA DA SILVA!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #40697 από A.VATANEN
Απαντήθηκε από A.VATANEN στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
Και Αντρεα η φυσιογνωμια σου μου ειναι πολυ γνωστη και οικεια... παιζει να χουμε ξανασυναντηθει καπου σε μεγαρα πιστα, εκδηλωση 4τροχων κατι?

Μανο μπορει να εχουμε συναντηθει ρε φιλε δεν αποκλειεται εγω μεχρι περυσι πηγαινα κ για kart στα Μεγαρα μετα την εκλεισαν την πιστα,οσο για την φυσιογνωμια ολοι οι καμπριο μοιαζουμε :P :P :P :P

\"WHEN YOU LOVE WHAT YOU DO,YOU CONVEY THAT FEELING,THAT ATTITUDE,THAT RESOLVE,THAT LOVE TO ALL AROUND YOU\" AYRTON SENNA DA SILVA!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #40711 από Jovani Di Pondio
Απαντήθηκε από Jovani Di Pondio στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
Αααααααχχχχ ρε κουφαλες ,παλι καλα περασατε,μπραβο παντος μπραβο που το κανονισατε,μακαρι να ημουν και εγω : .Προς το παρον ,βαλτε και μενα στην κατηγορια Dnou,coach,graika κλπ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #40715 από vagkiller
Απαντήθηκε από vagkiller στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
μερικα τελευταια βιντεο απο εκεινη την ημερα με πολυ τρεμουλα ομως αφου μια η μικρη του τακη τραβαγε,μια η μελ!
επομενη συναντηση 11 ιουλιου και τελος για καλοκαιρι!
μετα (σεπτεμβρη)αν τα καταφερουμε θα ερθουμε βορεια!!! ;) :) :cheer:







Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #40718 από aristos
Απαντήθηκε από aristos στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
Αντρέα δική μου η τιμή να γνωρίσω απο κοντά ένα ζωντανό θρύλο των αγώνων!
Γιάννη (Χαρε)πρέπει να βρεθούμε οπωσδήποτε όλοι μαζί,δεν ξέρω πως εν ανάγκη
να μοιραστούμε κάποια έξοδα μεταφοράς (θυμίζω πως υπάρχει δυνατότητα να φορτωθούν αμάξια σε τραίνο απο Θεσσαλονίκη-Αθήνα 35-40 ευρώ)

Rage 4 Race
Last edit: 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν by aristos.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #40719 από aristos
Απαντήθηκε από aristos στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
Ευχαριστούμε τους ρεπόρτερ μας για τα βίντεο! :)
Μπράτσε απ\' ότι ακούω απέκτησες και σύλλογο ανεμιστήρων (fan club)!!! :P :P :P
Ηταν απολαυστικό που γυρνούσαμε μαζί στην πίστα, αλλά τώρα που άκουσα και τα σχόλια απ\' έξω ...έλιωσα :P :P :P :P ομαρφάααααντραααα μου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Rage 4 Race

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #40720 από aristos
Απαντήθηκε από aristos στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
Νομίζω πως ήταν ένα είδος ....ομαδικής ψυχοθεραπείας.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Rage 4 Race

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #41364 από vagkiller
Απαντήθηκε από vagkiller στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
την κυριακη 15/6 /2014 ο δημητρης και ο αριστος θα παρουν μερος στον GTCC στο καρτοδρομο αφιδνων με τα 2 πανεμορφα 106 rallye τους!
την τριτη πηγαμε στο καρτοδρομο για δοκιμες εγω, ο δημητρης,ο αριστος,ο βασιλης και ο αντρεας και την ειδαμε rbr!περναμε πιεσεις,θερμοκρασιες στα λαστιχα στη πιστα κλπ!
τελικα βρηκαμε το καλυτερο σεταπ για την πιστα και στα 2 αυτοκινητα κι ετσι γυριζουν κατω απο 1 λεπτο ανετα!!
να ευχηθουμε καλη επιτυχια και στους 2 και παντα τετοια!! :) :)



Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #41366 από Bratsaki
Απαντήθηκε από Bratsaki στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
Όλε όλε όλε!!!!

Καλή επιτυχίααααα!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #41369 από aristos
Απαντήθηκε από aristos στο θέμα Απ:PILOT CLUB ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
Ευχαριστούμε Βαγγέλη για την τεχνική υποστήριξη, καθώς και το Βασίλη και Αντρέα.
Δουλέψαμε σαν ομάδα κι αυτό είναι το πιο σημαντικό! ;) :)

Συνοδηγέ Γιώργο ευχαριστούμε,για μένα επιτυχία είναι ήδη που βρισκόμαστε μαζί και περνάμε καλά!

Rage 4 Race

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.389 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ