r40banner_07.jpg

11ο Σπριντ Σερρών : Συμμετοχές

  • Δημοσιεύθηκε: Πέμπτη, 01 Νοεμβρίου 2007 11:39
  • Από: Νίκος Γκάλφας
lams.gif 38 πληρώματα έχουν δηλώσει συμμετοχή στον τελευταίο αγώνα για το Κύπελλο Ράλλυ Βορείου Ελλάδος που θα γίνει την Κυριακή 4 Νοεμβρίου. Το 11ο Ράλλυ Σπριντ "Χρυσή Πατάτα Άνω Βροντούς" που διοργανώνει η ΛΑΜΣ γίνεται στη διαδρομή Ελαιώνας - Άνω Βροντού με μήκος διαδρομής 25χλμ!
Ο καιρός αναμένεται να παίξει το ρόλο του σε αυτό τον αγώνα ενώ υπάρχουν ανοιχτές μάχες στις πιο πολλές κατηγορίες του φετινού Κυπέλλου που θα κριθούν σε αυτό τον αγώνα!
Α/Α Α/Σ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΛΑΣΗ TEAM

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001 Κ.Ε. ΚΑΙ ΑΝΩ

1 1 ΜΑΥΡΟΔΗΣ Δ. ΚΥΡΛΑΓΚΙΤΣΗ Μ. MITSUBISHI EVO 6 Α8 ΑΟΘ
2 2 ΟΡΟΪΛΙΔΗΣ Ο. ΚΙΤΣΟΣ Χ. SUBARU IMPREZA A8 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
3 3 ΜΠΕΣΛΙΔΗΣ Ι. ΝΑΝΟΣ Χ. VW GOLF KIT CAR A ΑΟΘ
4 4 ΤΖΕΛΕΠΗΣ Π. ΤΖΕΛΕΠΗΣ Α. OPEL MANTA 400 E12 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
5 5 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Χ. ΣΑΡΗΤΣΟΓΛΟΥ Ι. SEAT IBIZA A8 ΑΟΘ
6 6 ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗΣ Β. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗΣ Χ. MERCEDES E 190 2,5 A8 ΑΛΕΞ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601 - 2000 Κ.Ε.

7 7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ. VW GOLF E11 ΒΕΡΟΙΑ
8 8 ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ ΜΑΥΡΟΣ Λ. FORD FIESTA ST A7 FORD ΒΡΟΧΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ Α.Ε.
9 9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ι. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ε. PEUGEOT 205 Ε11 ΛΑΒ ΤΕΑΜ
10 10 ΜΑΚΑΡΩΝΗΣ Σ. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Γ. RENAULT CLIO WILIAMS A7 ΑΛΕΞ
11 11 ΝΙΖΑΜΗΣ Χ. ΝΙΖΑΜΗΣ Π. SCODA FELICIA KIT CAR Α7 ΑΟΘ
12 12 ΣΤΟΙΛΑΣ Ι. ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ Α. OPEL ASCONA E11 ΛΑΜΣ - S.M. ΧΑΒΑΛΕΣ
13 14 ΛΑΚΗΣ Α. ΚΑΜΖΕΛΗΣ Χ. OPEL MANDA E11  
14 15 ΚΟΥΚΙΔΗΣ Σ. ΚΑΡΜΑΝΤΖΟΓΛΟΥ SEAT IBIZA A7 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
15 16 ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ Α. ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ Δ. BMW C/3 ΑΟΘ
16 17 ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ Λ. ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ Α. BMW E30 E11 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
17 18 ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗΣ Α. ΤΑΣΟΣ Ι. RENAULT CLIO A7  
18 19 ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗΣ Σ. ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. FORD ESCORT RS MK5 Α7  


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401 - 1600 Κ.Ε.

19 20 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α. ΜΑΚΙΝΑΤΖΗΣ Ν. PEUGEOT 106 Α6 ΛΑΜΣ
20 21 ΚΟΥΜΠΟΤΗΣ Δ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Σ. PEUGEOT 106 A6 ΑΟΘ
21 22 ΓΚΑΛΦΑΣ Ν. ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΣ Δ. PEUGEOT 106 A6 ΣΜΑΚ
22 23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β. ΤΣΙΓΓΙΝΕΣ Κ. PEUGEOT RALLY A6 ΒΟΛΟΣ
23 24 ΠΑΤΣΙΑΣ Γ. ΕΠΑΝΩΜΙΤΗΣ Θ. PEUGEOT 205 GTI E10  
24 25 ΑΥΦΑΝΤΗΣ Σ. ΜΠΑΛΩΤΗΣ Δ. CITROEN SAXO VTS A6  
25 26 ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ Ι. ΔΡΑΓΑΝΗΣ Α. SAXO A6 ΔΡΑΜΑ
26 27 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Δ. ΠΑΝΤΑΖΗΣ Δ. PEUGEOT 106 Α6  
27 28 ΜΗΤΡΑΚΑΣ Α. ΧΑΨΑΣ Α. SAXO VTS Ν2 ΑΟΘ
28 29 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Χ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Φ. PEUGEOT 106 RALLY N2 ΑΟΘ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 Κ.Ε.

29 30 ΠΑΖΗΣ ΠΑΠΑΡΗΓΑΣ Π. TOYOTA YARIS Α5 ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
30 31 ΛΙΘΑΡΗΣ Σ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α. TOYOTA YARIS A5 ΛΑΜΣ - S.M. ΧΑΒΑΛΕΣ
31 32 ΒΡΑΧΑΤΗΣ Α. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Δ. PEUGEOT 106 RALLY A5 ΑΟΘ
32 33 ΜΙΧΟΓΛΟΥ Β. ΜΕΡΤΙΚΑΣ Ι. FIAT CINQUECENTO A5 ΑΟΘ
33 34 ΝΤΟΛΛΑΣ Ι. ΡΟΜΠΟΣ Σ. FIAT SEICENTO A5 ΞΑΝΘΗ
34 35 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ Γ. ΛΕΦΑΣ Γ. SUZUKI SWIFT E9 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ
35 36 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Π. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Β. ZASTAVA YUGO A5  
36 37 ΜΑΣΤΟΡΑΣ Α. ΡΟΥΣΙΑΔΗΣ Α. PEUGEOT 106 A5  
37 38 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι. PEUGEOT 205 RALLY E9 ΟΦΑΔ
38 39 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ X. ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ Ε. PEUGEOT 106 N1