r40banner_04.jpg

14o Ράλι Φίλιππος

  • Δημοσιεύθηκε: Τετάρτη, 23 Απριλίου 2008 12:29
  • Από: Πασχάλης Αγγελόπουλος

Ενημέρωση



63 συμμετοχές στο 14ο Ράλλυ Φίλιππος
25.04.08
Νυχτερινή δράση και στο Ράλλυ Φίλιππος! Ανακοινώθηκαν οι συμμετοχές για το 14ο Ράλλυ Φίλιππος που φτάνουν τις 63. Ο αγώνας μετράει για δεύτερη φορά στο Πανελλήνιο Κύπελλο Ασφάλτου και μετά την Φθιώτιδα η μεγάλη φετινή μονομαχία των Τσολακίδη και Σωτήρχο θα συνεχιστεί στα βουνά της Ημαθίας. Όπως και στο Θερμαϊκού, η συμμετοχή οδηγών νοτιότερα της Λαμίας είναι ελάχιστη παρά την παροχή της λέσχης για δωρεάν μεταφορά των αγωνιστικών. Έτσι μένει να ετοιμαστούμε για το επόμενο Σάββατο με τον Τσολακίδη να περνάει πρώτος τη ράμπα εκκίνησης στην πλατία της Ελιάς στις 9 το βράδυ και κατεύθυνση τη βραδυνή ειδική στο Πολυδένδρι!



Παρουσίαση



filippos_afisa2008_side.png


Η Λέσχη Αυτοκινήτου Βέροιας μετά από έγκριση της ΕΘ.Ε.Α. οργανώνει το 14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ το οποίο το οποίο θα διεξαχθεί στις 3 - 4 Μαΐου 2008 στο Ν. Ημαθίας.
Ο Αγώνας προσμετρά στο Πανελλήνιο Κύπελλο Ασφάλτου ( Ν-Α-WRC - E ) και είναι ενταγμένος στο Έτος Αθλητισμού & Νεολαίας 2008 «Δημήτριος Βικέλας» του Δήμου Βέροιας.
Στα πληρώματα εκτός Ν. Ημαθίας θα παρέχεται δωρεάν διαμονή.
Στο κλείσιμο των δωματίων θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας σύμφωνα με την ημερομηνία κατάθεσης τουλάχιστον του παράβολου ασφάλισης το οποίο ανέρχεται στα 110 ευρώ.
Για να δηλώσετε συμμετοχή μπορείτε να καλείτε στο 6944 740991 - 23310 23301 - 23310 72211 ή συμπληρώστε την φόρμα δήλωσης συμμετοχής στην επίσημη σελίδα του αγώνα




Πρόγραμμα



Πρόγραμμα

Έναρξη Εγγραφών Συμμετοχής Δευτέρα 7 Απριλίου 2008
Λήξη Εγγραφών Συμμετοχής Τετάρτη 23 Απριλίου 2008
Διανομή βιβλίου Διαδρομής (Road Book) Πέμπτη 24 Απριλίου 2008
Δημοσίευση πίνακα συμμετεχόντων Πέμπτη 24 Απριλίου 2008
Διανομή εντύπων, αριθμών συμμετοχής στους αγωνιζόμενους Σάββατο 3 Μαΐου 2008
Διοικητικός έλεγχος Σάββατο 3 Μαΐου από 11:00 έως 15:00 στην οδό Ανοίξεως δίπλα στον χώρο Εκκίνησης / Τερματισμού.
Έλεγχος εξακρίβωσης αυτοκινήτων και έλεγχος σφράγισμα των υπερσυμπιεστών Σάββατο 3 Μαΐου 2008 από 11:00 έως 15:00
1η Συνεδρίαση αγωνοδικών Τετάρτη 23 Απριλίου 2008 και ώρα 22:00 στο ξενοδοχείο Βίλα Εληά
2η Συνεδρίαση αγωνοδικών Σάββατο 3 Μαΐου 2008 και ώρα 15:30 στο ξενοδοχείο Βίλα Εληά
Δημοσίευση πίνακα πληρωμάτων δεκτών να εκκινήσουν Σάββατο 3 Μαΐου 2008 ώρα 16:30 στον χώρο εκκίνησης (πλατεία Εληάς)
Εκκίνηση 1ης ημέρας
Εορταστική Εκκίνηση αγώνα
Σάββατο 3 Μαΐου 2008 ώρα 21:00 στην Πλατεία Εληάς
Ανακοίνωση σειράς εκκίνησης 2ης ημέρας Κυριακή 4 Μαΐου 2008 και ώρα 9:30 στον χώρο εκκίνησης (πλατεία Εληάς)
Εκκίνηση 2ης ημέρας
Εκκίνηση αγώνα
Κυριακή 4 Μαΐου 2008 ώρα 10:00 στην πλατεία Εληάς
Τερματισμός πρώτου αυτοκινήτου Κυριακή 4 Μαΐου 2008 ώρα 17:00
Τελικός τεχνικός έλεγχος Κυριακή 4 Μαΐου 2008 στο χώρο τερματισμού
Δημοσίευση προσωρινών αποτελεσμάτων Κυριακή 4 Μαΐου 2008 στο χώρο τερματισμού
Δημοσίευση τελικών αποτελεσμάτων Κυριακή 4 Μαΐου 2008 στο χώρο τερματισμού
Απονομή επάθλων Κυριακή 4 Μαΐου 2008 στο χώρο τερματισμού

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
- Τυχόν καθυστέρηση προσέλευσης στον έλεγχο εξακρίβωσης επιφέρει ποινή προστίμου 100ευρώ, εκτός περιπτώσεων ανωτέρας βίας, κατά την κρίση των Αγωνοδικών.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
- Η γραμματεία του αγώνα θα λειτουργεί στα γραφεία της Λ.Α. Βέροιας (Φιλίππου 25, γρ. 10 στο κτίριο της Δημοτικής Αγοράς) καθημερινά από τις 19:30 έως και τις 23:00, μέχρι 2 Μαϊου 2008. Κατά τη διάρκεια του αγώνα η γραμματεία θα στεγάζεται στον χώρο SUBARU SERVICE στη Νέα Περιφερειακή οδό.
- Ο Τελικός Τεχνικός Έλεγχος θα διεξαχθεί στο χώρο Τερματισμού και σε περίπτωση ενστάσεων στο συνεργείο SUBARU στη Νέα Περιφερειακή οδό.

ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
- Ο επίσημος πίνακας ανακοινώσεων θα βρίσκεται κατά τον διοικητικό έλεγχο, τον έλεγχο εξακρίβωσης και καθ' όλη τη διάρκεια του αγώνα στον χώρο εκκίνησης - τερματισμού στην πλατεία Εληάς.

Ωράριο


Πίνακας ωραρίων Διελεύσεων Οχημάτων από τις Ειδικές Διαδρομές
Σ.Ε.Χ

75'

60'

50'

45'

30'

15'

1ο

Κριτές
Θεατές
S1
press
Παρ/τής
000
00
0
Αυτ/το
ΗΜΕΡΑ 1/DAY 1
Σάββατο 3 Μαίου 2008
 
0
ΒΕΡΟΙΑ Ι - ΑΦΕΤΗΡΙΑ 19:45
20:00
20:10
20:15
20:30
20:45
21:00
 
1
ΑΛΙΑΚΜΩΝΑΣ
(Ε.Δ. Χαράδρα - 10,93χλμ)
20:00
20:15
20:25
20:30
20:45
21:00
21:15
 
1A
SERVICE (A) IN
21:03
21:18
21:28
21:33
21:48
22:03
22:18
 
1B
SERVICE (A) OUT
21:23
21:38
21:48
21:53
22:08
22:23
22:38
 
1C
ΒΕΡΟΙΑ IΙ - PARK FERME
21:33
21:48
21:58
22:03
22:18
22:33
22:48
 
OVERNIGHT REGROUPING
ΗΜΕΡΑ 2/DAY 2
Κυριακή 4 Μαίου 2008
                 
1D
ΒΕΡΟΙΑ ΙΙI-ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ
8:45
9:00
9:10
9:15
9:30
9:45
10:00
 
1E
SERVICE (B) IN
8:55
9:10
9:20
9:25
9:40
9:55
10:10
 
1F
SERVICE (B) OUT
9:05
9:20
9:30
9:35
9:50
10:05
10:20
 
2
ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ Ι
(Ε.Δ. Πολυδένδρι - 17,95χλμ)
9:20
9:35
9:45
9:50
10:05
10:20
10:35
 
3
ΚΩΣΤΟΧΩΡΙ Ι
(Ε.Δ. Κωστοχώρι - 6,90χλμ)
10:28
10:43
10:53
10:58
11:13
11:28
11:43
 

REGROUPING (A) IN
11:06
11:21
11:31
11:36
11:51
12:06
12:21
 

REGROUPING (A) OUT - SERVICE (C) IN
11:16
11:31
11:41
11:46
12:01
12:16
12:31
 
3C
SERVICE (C) OUT
11:36
11:51
12:01
12:06
12:21
12:36
12:51
 
4
ΣΕΛΙ
(Ε.Δ. Αγ.Νικόλαος - 11,72χλμ)
12:16
12:31
12:41
12:4
13:01
13:16
13:31
 
5
ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ ΙΙ
(Ε.Δ. Πολυδένδρι - 17,95χλμ)
13:19
13:34
13:44
13:49
14:04
14:19
14:34
 
6
ΚΩΣΤΟΧΩΡΙ ΙΙ
(Ε.Δ. Κωστοχώρι - 6,90χλμ)
14:27
14:42
14:52
14:57
15:12
15:27
15:42
 
6A
REGROUPING (B) IN
15:05
15:20
15:30
15:35
15:50
16:05
16:20
 
6B

REGROUPING (B) OUT - SERVICE (D) IN
15:15
15:30
15:40
15:45
16:00

16:15

16:30

 
6C
SERVICE (D) OUT
15:35
15:50
16:00
16:05
16:20
16:35
16:50
 
7
ΒΕΡΟΙΑ IV - ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ
15:45
16:00
16:10
16:15
16:30
16:45
17:00


Η κυκλοφορία στις Ειδικές Διαδρομές κλείνει μία (1) ώρα πριν από την διέλευση του 1ου Αγωνιστικού Αυτοκινήτου. Με την διέλευση του πλοηγού S1 (ΑΣΦΑΛΕΙΑ) σταματάει οποιαδήποτε κυκλοφορία μέσα στην Ειδική Διαδρομή.

Δελτία Πληροφοριών



ΔΕΛΤΙΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ Νο 1

Η οργανωτική επιτροπή του 14ου ΡΑΛΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ αποφάσισε ότι η σειρά με την οποία θα περάσουν Έλεγχο εξακρίβωσης τα αγωνιστικά αυτοκίνητα που θα πάρουν μέρος στον αγώνα είναι η εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/5/2008 - ΧΩΡΟΣ Τ.Ε ΠΑΡΚΟ ΕΛΗΑΣ

11:00 – 12:00 Νο 46 εώς 63
12:00 – 13:00 Νο 31 εώς 45
13:00 – 14:00 Νο 16 εώς 30
14:00 – 15:00 No 1 έως 15

Συμμετοχές


Α/Α Νο ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΛΑΣΗ
1 1 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ MITSUBISHI LANCER EVO IX N4
2 2   ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO IX N4
3 3 ΟΦΑΑ ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΚΗΣ ΡΟΥΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO VIII N4
4 4 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΤΟΨΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO VIII Ν4
5 5   ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΞΙΟΜΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO IX Ν4
6 6 ΛΑΒ ΣΤΡΑΤΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ MITSUBISHI VIII A8
7 7 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ RENAULT 5 TURBO Ε12
8 8 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ PEUGEOT 206 XS KIT CAR A
9 9 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ RENAULT MEGANE KIT CAR A
10 10 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΜΠΕΣΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ VW GOLF III KIT CAR A
11 11 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΖΑΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΑΧΟΣ ΣΠΥΡΟΣ RENAULT CLIO RS Α7
12 12 ΛΑΒ "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ VW GOLF II E11
13 14 ΕΛΕΤΑ SPORT ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΛΗΣ RENAULT CLIO WILLIAMS E11
14 15   ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CITROEN SAXO KIT CAR A
15 16 ΛΑΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ PEUGEOT 205 E11
16 17 FORD ΧΑΤΖΗΣ - ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ FORD FIESTA ST A7
17 18   ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΠΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ PEUGEOT 206 RC Α7
18 19 ΟΦΑ ΚΑΜΠΑΝΗ ΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 309 Ε11
19 20 ΕΛΕΤΑ SPORT ΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ NISSAN SUNNY GΤi R Ε12
20 21 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΤΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΕΙΔΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ RENAULT CLIO RS A7
21 22 ΑΛΑΛ ΤΕΑΜ ΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗ ΖΩΗ TOYOTA YARIS A5
22 23 ΟΦΑΑ ΜΑΚΑΡΩΝΗΣ ΣΙΜΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ RENAULT CLIO WILLIAMS Ε11
23 24 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OPEL ASTRA GSI Α7
24 25 ΣΜΑΚ ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ OPEL ASCONA Ε11
25 26 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΠΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ RENAULT CLIO WILLIAMS Ε11
26 27   ΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΖΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ OPEL MANTA Ε11
27 28 ΛΑΒ ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 306 S16 A7
28 29 ΑΛΕ.ΞΑΝΘΗΣ ΞΕΝΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΗΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ PEUGEOT 106 S16 A6
29 30 ΛΑΒΟΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΓΚΕΝΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PEUGEOT 106 S16 A6
30 31   ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ SUZUKI IGNIS SPORT Α6
31 32   ΤΡΑΤΣΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ PEUGEOT 106 S16 Α6
32 33 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΔΙΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ PEUGEOT 106 S16 Α6
33 34 ΑΛΑΜΑΠ ΚΑΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΥΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ CITROEN AX 1600 Ε10
34 35 ΛΑΒ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ HONDA CIVIC VΤi Ε10
35 36 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ CITROEN SAXO VTS Α6
36 37 ΛΑΒ ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ BMW E30 M3 Ε11
37 38 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ FORD ESCORT RS 2000 A7
38 39 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PEUGEOT 106 S16 A6
39 40 ΑΛΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΠΙΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CITROEN C2 A6
40 41 ΕΛΕΤΑ SPORT ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΤΕΛΗΣ PEUGEOT 106 S16 Α6
41 42 ΣΜΟΚ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CITROEN SAXO A6
42 43   ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΗΣ PEUGEOT 106 S16 A6
43 44 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΜΠΟΛΚΑΣ "JUNIOR" ΤΥΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ PEUGEOT 106 S 16 Α6
44 45   ΑΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ PEUGEOT 106 S16 Ν2
45 46 ΛΑΒ ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠAΣ CITROEN SAXO VTS Ν2
46 47 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΝΗΣ PEUGEOT 106 S16 Ν2
47 48 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΟΛΓΑ CITROEN SAXO VTS Ν2
48 49   ΜΠΑΛΑΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΜΑΝΟΣ PEUGEOT 205 GΤi Ε10
49 50 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΤΡΥΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ PEUGEOT106 S16 Ν2
50 51 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΝΙΖΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ SKODA FELICIA KIT CAR Α5
51 52 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΣΑΚΗΣ ΓΑΒΡHΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ TOYOTA YARIS A5
52 53 ΣΜΑΚ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DAIHATSU CHARADE Ε9
53 54 ΛΑΒ ΖΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΑΒΟΥΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SUZUKI SWIFT GΤi Ε9
54 55 ΛΑΒ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SUZUKI SWIFT GΤi E9
55 56 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ YUGO ZASTAVA Α5
56 57   ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ PEUGEOT 106 RALLY E9
57 58 ΟΦΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΡΒΗΣ ΝΙΚΟΣ TOYOTA STARLET A5
58 59 ΣΜΑΚ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ PEUGEOT 106 RALLY E9
59 60 ΛΑΒ ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MINI COOPER 1275 GT E9
60 61   ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΩΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOYOTA YARIS Α5
61 62 ΣΜΑΚ ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ PEUGEOT 106 E9
62 63 ΣΜΑΚ ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VW GOLF II Ε10
63 64 ΑΟΘ ΤΕΑΜ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ BMW 2002 Ti C3