Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

27ο Ράλλυ Φθιώτιδος

Περισσότερα
17 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #1268 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος
bistasjohn έγραψε:

ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια.εγώ είμαι ευχαριστημένος που κατάφερα να μην παρασυρθώ και να κάνω αυτό που είχα πει απο την αρχή.μια γρήγορη βόλτα.είχαμε μικροπροβληματάκια νεότητας και το αυτοκίνητο θέλει δουλειά με το στήσιμό του μιας και καμμία από τις δύο μέρες δε μου έδωσε την απαιτούμενη αίσθηση.όμως έχει πολλές δυνατότητες και σιγουρα η συνέχεια θα είναι πολύ καλύτερη.:)


Γιάννη,πέρασες καλύτερα στα χωματα απ\'ότι στην άσφαλτο,ή είναι η ιδέα μου;

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #1269 από sakinen
Απαντήθηκε από sakinen στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος
Το Χάνι Ζαγκανά πάντως έφαγε πολύ κόσμο....πολλά αυτοκίνητα στο γκρεμό...:(

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #1270 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος
είχαμε καταστροφές αγωνιστικών ? αν ξέρεις κάποιον σίγουρα πες. έμαθα και 2 Ν2 έφυγαν εκεί και κρίμα για το Γαλάνη που κάθε χρόνο πάει και καλύτερα.

προστέθηκαν άλλα 3 video στη χωμάτινη ανασκόπηση του αγώνα, από τη Γραμμένη II

Δείτε όλα τα τελευταία βιντεάκια στο \"κανάλι\" που ανοίξαμε στο Youtube.
www.youtube.com/profile?user=R40videos

Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: glf, at: 25.04.07 09:39

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #1271 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος

Kαλημέρα σε όλους.Συγχαρητήρια σε ολους τους συναθλητές μου που έλαβαν μέρος στο Ράλλυ Φθιώτιδος.Μπράβο και στους φίλους μου Ακη-Σπύρο.Σε ό,τι αφορά εμας η πίκρα και η στεναχώρια μας είναι απερίγραπτη.Ειλικρινά,είμαστε σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση.Και ήταν μολις ο 1ο

φανταστείτε οτι έμεναν μονο 6 στροφές για τον τερματισμό!!απίστευτη κατάσταση..και για αλλα η μια φορά τους βαθμούς τα κύπελλα,τη θέση στη γενική την πήρε κάποιος άλλος...ευτυχώς ήταν και συνεπιθετός μου!!Καλαμπουρίζουμε την τύχη μας για να νιώσουμε καλύτερα!

ούτε τα Ρ40 αυτοκόλλητα δεν ξορκίσαν τη γκαντεμια.Α,ρε,Νικο Γκάλφα δεν ηταν αγκεντέμοτα τα αυτοκολλητάκια που μας εδωσες!!

Συγχαρητήρια στην ομάδα του Ρ40..κάνατε ακομη μια φορά εκπληκτική δουλειά-σε φωτο,βίντεο κτλ!Μπράβο ρε παιδιά!!

mono_karotsa


Βαγγέλη τουλάχιστο να θυμάσαι οτι σας χάρηκε ο κόσμος που το πήγατε αέρα το Clio. απλά δεν πήρες τους βαθμούς. δες το έτσι καλύτερα :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #1272 από akiskal
Απαντήθηκε από akiskal στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος
να πουμε και μεις ευχαριστουμε πολυ ολους για τα καλα τους λογια.ολα πηγανε καλα και ευχαριστιθηκαμε τον αγωνα..οσο για τους φιλους Ζαχους ειλικρινα λυπηθηκαμε περισσοτερο απο καθε αλλο αυτοκινητο για την απουσια σας στο τερματισμο.ευχομαστε να σας πανε ολα καλα στους επομενους αγώνες

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #1273 από bistasjohn
Απαντήθηκε από bistasjohn στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος
HUNTER έγραψε:

bistasjohn έγραψε:

ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια.εγώ είμαι ευχαριστημένος που κατάφερα να μην παρασυρθώ και να κάνω αυτό που είχα πει απο την αρχή.μια γρήγορη βόλτα.είχαμε μικροπροβληματάκια νεότητας και το αυτοκίνητο θέλει δουλειά με το στήσιμό του μιας και καμμία από τις δύο μέρες δε μου έδωσε την απαιτούμενη αίσθηση.όμως έχει πολλές δυνατότητες και σιγουρα η συνέχεια θα είναι πολύ καλύτερη.:)


Γιάννη,πέρασες καλύτερα στα χωματα απ\'ότι στην άσφαλτο,ή είναι η ιδέα μου;


δε μπορώ να πώ οτι ξεχώρισα κάποια μέρα αφου σε όλο τον αγώνα πειραματιζόμουν για να βγάλω συμπεράσματα.και πάλι μπράβο σε όλους.Άκης και Σπύρος έχουν πολύ μέλλον και για τους Ζάχους δε χρειάζεται να πώ τίποτα ο τερματισμός δε θα αργήσει και σιγουρα θα συνοδεύεται με θέση στη γενική.υπομονή μέχρι τον επόμενο αγώνα.(Μαυροδή άσε τα ψόφια,αλεξανδρούπολη θα είσαι τριάδα);)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #1274 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος
Γιάννη μου άρεσε που σε είδα να οδηγάς με flik στο κομμάτι που έχουμε τα video από τη Λυγαριά Ι (αμέσως μετά το... φαράγγι σε φρένα για κατηφορικό εσάκι)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #1275 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τις τόσες εγκαταλείψεις της 2ης μέρας. Ήταν όντως τόσο σκληρή η Γραμμένη?

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #1276 από bistasjohn
Απαντήθηκε από bistasjohn στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος
η γραμμένη ήθελε προσοχή σε κάποια κομμάτια μιας και είχε σκαφτει πολύ από τα με γάλα όπως επίσης προσοχή ήθελαν και κάτι τυφλες αριστερές με το χάος από κάτω.τώρα για τις εγκαταλείψεις τι να πώ?βασικός παράγοντας η προετοιμασία και μετά όλα τα άλλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #1277 από D.MAVRODIS
Απαντήθηκε από D.MAVRODIS στο θέμα Απ:27ο Ράλλυ Φθιώτιδος
θα μας τρελάνεις ρε μπίστα?σκάβουν και τα γάλατα?

ποια σκαβουν καλύτερα τα νουνού ή τα φάγε?

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.348 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ