Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #232 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
HYPERION έγραψε:

rallycards έγραψε:

glf έγραψε:

ε οτι θα βρεθούμε είναι το μόνο σίγουρο.. :)

τώρα βέβαια που και γω δε βλέπω να το τρέχω, μαλλον θα παίξω εγώ το φωτογράφο :)


ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΜΕΡΑΜΕΝ!

ΑΧ ΒΡΕ glf, KAΛΑ, ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ? ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΓΑΜΩ, ΘΑ ΣΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ, ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΡΕΞΕΙΣ! :(

ΕΝΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........ !


Γιατί, μουσουλμάνος θα του έπεφτε στραβα? :laugh:


:) :) :) EΛΛΗΝΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ... :) :) :)

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #233 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
μα δεν είναι μόνο θέμα συνοδηγού Τάσο. απλά κάποτε θα ήθελα να τρέξω σαν... κανονική ομάδα.

4η χρονιά σκορπιοχώρι δεν θα το έλεγα :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #234 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
glf έγραψε:

μα δεν είναι μόνο θέμα συνοδηγού Τάσο. απλά κάποτε θα ήθελα να τρέξω σαν... κανονική ομάδα.

4η χρονιά σκορπιοχώρι δεν θα το έλεγα :)



Σε καταλαβαίνω απόλυτα Νίκο. Αλλά....
Ξέρεις τί αλλά... Τα είπαμε από κοντά.

Μακάρι φέτος να καταφέρεις να το κάνεις όπως εσύ το θες!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #235 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
μακάρι ! :) τουλάχιστο θα κάτσω να φτιάξω λίγο το 106 να πάρει τα πάνω του γιατί και κει το ξεφτιλίσαμε το θέμα..

λοιπόν τα νέα είναι οτι έχουμε πιάσει τις 30 συμμετοχές για το σπρίντ με καλά και γνωστά ονόματα μέσα. θα πέσει καλή μάχη στον αγώνα, αρκετοί θα δοκιμάσουν τα νέα αυτοκίνητα τους.

απο Κοζάνη θα μπεί και το golf ΙΙ που έφτιαξε σιγά σιγά ο Βαγγέλης Βακρατσάς και θα έχει συνοδηγό τον Αλέξη Μάστορα (θα έχουν δηλαδή αντιστροφή ρόλων σαν πλήρωμα !).

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #236 από nik
Απαντήθηκε από nik στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
Γενικά είναι πικρή η ιστορία με τις χορηγίες στην Ελλάδα και ειδικά στην Βόρειο Ελλάδα.
H υπόθεση είναι να ανεβεί το επίπεδο των αγώνων σε όλους τους τομείς. Από την αρχή της οργάνωσης και του θεσμού έως εμάς τους ίδιους, αγωνιζόμενους ή θεατές.
Η κίνηση του r40 αποσκοπεί στο να βάλει ένα μικρό λιθαράκι σε όλη αυτή την ποιοτική αναβάθμιση του χώρου. Γι αυτό και λέω σε όλους να μην κράζουν τους άλλους, αλλά οι ίδιοι να προσπαθούν να κάνουν το καλύτερο και να δώσουν το παράδειγμα. Αυτός ο χώρος αποτελείται από εμάς και η συμπεριφορά μας είναι αυτή που τον χαρακτηρίζει. Άρα το επίπεδο εμείς το έχουμε φτάσει εκεί που μας αξίζει.
Αν σιγά-σιγά αναβαθμιστεί ο χώρος τότε και θεατές θα έρθουν αλλά και χορηγοί και θα είμαστε όλοι ευτυχισμένοι :side:

Nikos Koutsmanis | r40
\\\"Η προσπάθεια φίμωσης κάθε διαφορετικής άποψης αποτελεί στάση φασιστική\\\"
www.redfish.gr
rally.redfish.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #237 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΑ ΡΑΛΛΥ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!

ΕΝΙΑΙΟ ΚΑΠ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ?:whistle:

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #238 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
nik έγραψε:

Η κίνηση του r40 αποσκοπεί στο να βάλει ένα μικρό λιθαράκι σε όλη αυτή την ποιοτική αναβάθμιση του χώρου. Γι αυτό και λέω σε όλους να μην κράζουν τους άλλους, αλλά οι ίδιοι να προσπαθούν να κάνουν το καλύτερο και να δώσουν το παράδειγμα. Αυτός ο χώρος αποτελείται από εμάς και η συμπεριφορά μας είναι αυτή που τον χαρακτηρίζει. Άρα το επίπεδο εμείς το έχουμε φτάσει εκεί που μας αξίζει.
Αν σιγά-σιγά αναβαθμιστεί ο χώρος τότε και θεατές θα έρθουν αλλά και χορηγοί και θα είμαστε όλοι ευτυχισμένοι :side:


Αυτό ακριβώς. Τέτοια μιζέρια ώρες ώρες αναρωτιέμαι και εγώ από που πηγάζει. Ελπίζουμε να \"οργανωθούμε\" λίγο γιατί και στη βόρειο Ελλάδα μια μικρή παρέα είμαστε όλοι ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.
είναι τόσο εύκολο...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #240 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
rallycards έγραψε:

glf έγραψε:

ε οτι θα βρεθούμε είναι το μόνο σίγουρο.. :)

τώρα βέβαια που και γω δε βλέπω να το τρέχω, μαλλον θα παίξω εγώ το φωτογράφο :)


ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΜΕΡΑΜΕΝ!


Μονο να στηθουμε σε διαφορετικα μερη, γιατι στο τελος μας βλεπω να χουμε φωτογραφιες απο την ιδια στροφη... :P

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #242 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΕΡΟΣ ΜΕ ΚΑΛΗ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ?
ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 1 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ! ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΩ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΑΤΕ!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #243 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
εγώ λέω να είμαι απο Σάββατο στις Σέρρες. Με τον rallycards είπαμε θα βρεθούμε Κυριακή πρωί. Θα δούμε τότε που θα κάτσουμε, μπορεί να κάτσουμε και παρέα για να τα λέμε... θα δούμε την Κυριακή. Πάντως 24 χλμ είναι μια πολύ μεγάλη ειδική :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.380 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ