Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #261 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
paskalip έγραψε:

Πειτε ωρα και σημειο συναντησης... (glf θα μου φερεις ενα απο τα αυτοκολλητα του r40 που ελεγες? ε? ε? :)) Ο αγωνας ειναι στις 11. Ελπιζω να μην εχει παλι αστυνομικους που να κλεινουν τον δρομο 1,5 ωρα πριν τον αγωνα.... Γιατι στο τελευταιο ΔΕΘ το δα και αυτο...

Αυριο μεθαυριο λογικα θα ανακοινωθουν και οι συμμετοχες, σωστα?


εγώ λέω να είμαι απο Σάββατο στις Σέρρες.. (για φουλ κάλυψη και από τον Τ.Ε.)

αυτοκόλλητα θα έχω και ελπίζω να έχω και περισσότερα, να βάλουμε και σε κανένα αγωνιστικό από την παρέα.

συμμετοχές το βράδυ θα τις έχουμε οριστικές και σίγουρες :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #263 από HYPERION
Απαντήθηκε από HYPERION στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
glf έγραψε:

paskalip έγραψε:

Πειτε ωρα και σημειο συναντησης... (glf θα μου φερεις ενα απο τα αυτοκολλητα του r40 που ελεγες? ε? ε? :)) Ο αγωνας ειναι στις 11. Ελπιζω να μην εχει παλι αστυνομικους που να κλεινουν τον δρομο 1,5 ωρα πριν τον αγωνα.... Γιατι στο τελευταιο ΔΕΘ το δα και αυτο...

Αυριο μεθαυριο λογικα θα ανακοινωθουν και οι συμμετοχες, σωστα?


εγώ λέω να είμαι απο Σάββατο στις Σέρρες.. (για φουλ κάλυψη και από τον Τ.Ε.)

αυτοκόλλητα θα έχω και ελπίζω να έχω και περισσότερα, να βάλουμε και σε κανένα αγωνιστικό από την παρέα.

συμμετοχές το βράδυ θα τις έχουμε οριστικές και σίγουρες :)


Εμείς έχουμε λίγο χώρο πίσω για R40 αυτοκόλλητο...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #264 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
HYPERION έγραψε:
Εμείς έχουμε λίγο χώρο πίσω για R40 αυτοκόλλητο...[/quote]

thanks, και γω σε είχα στο πρόγραμμα :)

καμία παρουσίαση θα μας κανετε στην φετινή σας εμπλοκή ?

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #265 από nik
Απαντήθηκε από nik στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
Κώστα στείλε καμιά φωτογραφία και περιγραφή ομάδας, πληρώματος, χορηγών εάν υπάρχουν και τι θα ακολουθήσετε φέτος ή στόχους κλπ...

Nikos Koutsmanis | r40
\\\"Η προσπάθεια φίμωσης κάθε διαφορετικής άποψης αποτελεί στάση φασιστική\\\"
www.redfish.gr
rally.redfish.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #270 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
Το σπριντ ειναι στις 12 Μαρτιου, σωστα? Γιατι και στο site της ΕΘΕΑ αλλα και στο rally.gr (μαλλον copy-paste το κανουν) το εχει στις 19. :unsure:

rallycards έγραψε:

paskalip, ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ.


Ε, Στο τελευταιο ΔΕΘ ειχε εναν αστυνομικο στο Σογαμπρο που δεν αφηνε να μπουν 1 ωρα και 20κατι λεπτα πριν τον αγωνα... Ο 000 ηταν στην ταβερνα και ετρωγε και γω επρεπε να κανω σαφαρι για να μπω στην ειδικη... ...και δεν ειχε και κοσμο.... :S

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #272 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
paskalip έγραψε:

Το σπριντ ειναι στις 12 Μαρτιου, σωστα? Γιατι και στο site της ΕΘΕΑ αλλα και στο rally.gr (μαλλον copy-paste το κανουν) το εχει στις 19. :unsure:

rallycards έγραψε:

paskalip, ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ.


Ε, Στο τελευταιο ΔΕΘ ειχε εναν αστυνομικο στο Σογαμπρο που δεν αφηνε να μπουν 1 ωρα και 20κατι λεπτα πριν τον αγωνα... Ο 000 ηταν στην ταβερνα και ετρωγε και γω επρεπε να κανω σαφαρι για να μπω στην ειδικη... ...και δεν ειχε και κοσμο.... :S


ΤΟ ΣΠΡΙΝΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ, ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #273 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
42 αυτοκίνητα λοιπόν στις συμμετοχές και με ειδική των 20+ χλμ. αναμένεται χορταστικός αγώνας τόσο για τους αγωνιζόμενους όσο και για τους θεατές. Μακάρι ο καιρός να βοηθήσει ώστε και πιο γρήγορο αγώνα να δούμε και πολύς κόσμος να παρεβρεθεί.
2000+ : Στρατέλης - Καλούδης
2λιτρα : \"Χριστοφορος\" - Κωνσταντίνου - Βάτσος - Σαρατσιώτης
1600 : Κληματσάκης - Αργυρίου - Μπουμπόπουλος
1400 : Πάζης - Λίθαρης
Πιστέυω οτι οι παραπάνω μάχες θα έχουν πολύ μεγάλο ενδιαφέρον και κάπου εκεί λογικά θα κριθούν και οι νίκες στις κατηγορίες χωρίς βέβαια να αποκλείσουμε και τα υπόλοιπα πληρώματα οι οποίοι θα προσπαθήσουν για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.
Θα ήθελα πάντως να ακούσω και τις προβλέψεις και των υπόλοιπων του φόρουμ!!!<br><br>Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: rallycards, at: 08.03.06 19:41

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #274 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
Δε λέμε και σιγά σιγά που και πως θα συναντηθούμε?<br><br>Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: rallycards, at: 08.03.06 11:33

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #275 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
Στα 1600 ψηλά περιμένω και τους τοπικούς. Ο Τάσος Χριστοφορίδης περιμένω να πάει καλά (αναλόγως καιρού και ελαστικών όμως, δεν ξέρω αν έχει ημιβρόχινα standby) και ο Περικλής Μοσχίδης που θα κάνει καλό αγώνα αν δεν βρέξει μιας και έχει φρέσκα Pirelli.

και είναι ειδική που έχει πάρα πολλά σημεία που βοηθάει η καλή γνώση του δρόμου. πολλά χασίματα και αρκετά από αυτά πολύ πατημένα...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Μήνας πριν #276 από HYPERION
Απαντήθηκε από HYPERION στο θέμα Απ:10ο Ράλλυ Σπριντ Σερρών
Oι συμμετοχές θυμίζουν το 2002, που σε κάθε αγώνα υπήρχε πληρότητα σε όλες τις κλάσεις.

Μακάρι να συνεχιστεί έτσι σε όλη τη χρονιά.

Εμείς έχουμε μερικά ... οργανωτικά προβλήματα και μάλλον θα είμαστε στις Σέρρες χωρίς service, αλλά θα το φυλάξουμε λίγο και ελπίζω να μην έχουμε πρόβλημα.

Καλό αγώνα σε όλους....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.354 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ