Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Ράλι ΘερμαΙκού 08

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2334 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08
glf έγραψε:

poseidon έγραψε:
Στην 4 ειδικη πρεπει να ειδα κ ενα ibiza πεσμενο κατω απο το δρομο.


ο Σόκος ήταν και δε νομίζω να το χτύπησε, ελπίζω να έφυγε γλυκά στα πλάγια.

η πλάκα είναι ότι με το που τον είδε ο δικός μου, αντί να κοιτάει τη στροφή, κοιτούσε το ibiza, άφησε το γκάζι (για να προλάβει να δει μήπως ?) και να σου το πρώτο σβουρίδι :silly:


νίκο μου ξεχνιέσαι..το δεύτερο ήταν εκεί:laugh:

:laugh: :laugh: ούτε κατάλαβα τί έγινε την κουλαμάρα μου μέσα!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2335 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08
tsosmi έγραψε:

glf έγραψε:
νίκο μου ξεχνιέσαι..το δεύτερο ήταν εκεί:laugh:


.. είχα αρχίσει να μετράω πόσα σβουρίδια θα ρίξουμε σε εκείνη την ειδική ρε συ..... :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2336 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08

poseidon έγραψε:

rallycards έγραψε:

υ.γ : Σκεφτόμαστε να κάνουμε μύνηση στον Ποσειδώνα Γορίτσα για την είσοδο της \"βούτας\" στην Παλαιοχώρα 2 για ψυχική οδύνη, με αποτέλεσμα βρέξιμο πολλών εσωρούχων!!! :) :) :)


Απορω πως πεταχτηκαν νερα τοσο σιγα που πηγαιναμε:laugh: :laugh: παιδια χρεωστε με ενα \"στεγνοκαθαριστηριο\".Και αν γουσταρετε αντι της ψυχικης οδυνης οταν ερθω ραλυ Φιλιππος κανονιζουμε γρηγορη βολτα με το εβο!:woohoo:


Όπως είπε και ο Ανδρέας δεν βρεχτήκαμε από νερά που πέταξες Ποσειδώνα! :)
(Μιλάω για το σημείο που στην περιγραφή του αγώνα υπάρχουν οι φωτο του Τσολακίδη και του Λογοθέτη)
Τα λέμε Λαμία! ;)

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img
Last edit: 16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by rallycards.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2337 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08
Οταν ανεβει η φωτο-γκαλερυ,θα δει οτι τον εχω με τον πίσω τροχο στον αερα και ελαφρως αναποδο τιμόνι:laugh:
Ηταν ψιλοανατριχίλα

η μαλλον,για να μην περιμενουμε,να η φωτο

[img
Last edit: 16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by HUNTER.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2340 από gjk
Απαντήθηκε από gjk στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08
Ρε σεις βάλτε βιντεάκια in car !!B) Πάντως πολύ κρύο.Χειμώνας.Πάλι καλά που είχαμε και το αμάξι κοντά στο δρόμο και μπαίναμε μέσα μετά από κάθε πέρασμα.:silly: :silly: Τραγικές φιγούρες :P Καθόμασταν μεσα και λέγαμε <<εε έχει κρύο καλά ειναι μέσα>>.Μετά μόλις περνούσαν οι γνώστοι :
<<αα ο νίκος με το λευέρη>> <<αα ο μητσακος με τον galf>> αα ο ένας αα ο άλλος μπαινοβγαίναμε σαν βόδια.:laugh: :laugh: :laugh:
Στην παλαιόχωρα Ι κάτσαμε στα τελειώματα.Ενώ στο 2ο πέρασμα πάλι παλαιόχωρα στη μέση.Πολύ καλά όλοι οι του R40.Μετά είδαμε εκκίνηση στην ειδηκή παλαιόκαστρο ΙΙ.
Ο Μαυροδής είχε προβλήματα με το σασμάν και δεν το φχαριστήθηκαν...:side:
Ο Χριστοφορος έποιανε συνέχεια τον μπροστινό του και έχανε χρόνο :huh:...παραλίγο να τρακάρουμε μου είπε...:blink: :blink:
Πολύ κρίμα για τον Γιάννη το Μπίστα.Δεν είναι και πολύ βέβαια αλλά κρίμα.Τον είδαμε στην άκρη στο τέλος και στεναχωρηθήκαμε.:( :(
Βγήκε ο Κωνσταντίνου...:pinch:
Κρίμα και θα γελούσε κάθε πικραμένο χείλι:woohoo: :woohoo: .Δείτε τους χρόνους του μέχρι να εγκαταλείψει.Ο άνθρωπος έχει ψυχή-είναι για τα σίδερα έλεγαν παλιότερα.Απλά αλλού...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2341 από Κεχαγιάς
Απαντήθηκε από Κεχαγιάς στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08
Πολύ γρήγορα τα ανεβάζετε τα videos,πριν ακόμα τρέξετε τα έχετε έτοιμα!!Eμείς ακόμα τα ετοιμάζουμε...:blush:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2343 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08
παίδες σχετικά με το \"πλήρωμα του αγώνα\" υπάρχει αντίστοιχο θέμα για τον εκάστοτε αγώνα? λόγω προβήματος του σάιτ(δικό μου?) δεν μπορώ να περιηγηθώ πλήρως μαμώ το ζευ.:laugh:
Κατατοπίστε με ποιο΄πλήρωμα κερδισε τον τίτλο!

Υ.Γ. μια άλλη απορία που έχω...η απόφαση είναι συλλογική ανάμεσα πχ στα διάφορα μέλη του R40 ή καθαρά κάποιοων προσώπων μόνο?



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2344 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08
στην περιγραφή του αγώνα λέμε ότι την δωροεπιταγή κέρδισαν οι αδερφοί Κωσταντινίδη σε αυτό τον αγώνα. μετά τον αγώνα θα γίνεται και μια παρουσίαση του πληρώματος, όσο φυσικά αυτό είναι δυνατόν για την καλύτερη προβολή του πληρώματος.

η απόφαση είναι συλλογική αλλά και πολύ δύσκολη όπως πχ σε αυτό τον αγώνα. μεγάλες υποψηφιότητες είχαν πολλά πληρώματα όπως πχ και ο Ευθυμιάδης παρόλο που δεν τερμάτισε.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2346 από JON
Απαντήθηκε από JON στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08
ευχαριστουμε πολυ την R40 που μας βραυευσε σαν πληρωμα του αγωνα και ελπιζουμε να σας εντιποσιαζουμε σε ολες τις αγωνιστηκες μας δραστηριωτιτες.συγχαρητιρια σε ολους τους αγωνηζομενους και μπραβο σε οσους θεατες ηταν σε αυτον το δισκολο αγωνα.η συνεχεια στι λαμια

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
16 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #2347 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Ράλι ΘερμαΙκού 08
ok νικόλα με κάλυψες! απλά δεν μπορώ να διαβάσω την περιγραφή (και φταίς εσύ γιαυτό:P ) οπότε δεν γνώριζα για τα αδέρφια κωνσταντινίδη.
Κάποιους άλλους είχα στο μυαλό μου,αλλά ο καθείς έχει την άποψη του...

Τι θα λέγατε να δημοσιεύετε απο την επόμενη φορά τις \"υποψηφιότητες\"¨? ετσι απλά για να γνωρίζουμε ανάμεσα σε ποιά πληρώματα πηγαίνει το βραβείο!



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.342 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ