Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

33o rally sprint λίμνης Πλαστήρα

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3059 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:33o rally sprint λίμνης Πλαστήρα
rallycards έγραψε:

[img
B)


Αυτη η φωτο ειναι φαινόμενο.Με πολύ ζούμ,βλέπουμε τον Τασο να ειναι μονος,αραχτος,να κοιταει προς την ειδικη (που δεν εχει ξεκινησει ακομα) και να....γελάει!!!!Αρρωστια ρε πστ μου!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Εάν παρατηρήσεις καλά τη φώτο μπαρμπα-Αντρέα η άλλη καρέκλα δίπλα άδεια είναι! Οπότες....

θα σε κατηγορησουν οτι δεν αφηνες και την Νατασα τοτε ρε.:P

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3060 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:33o rally sprint λίμνης Πλαστήρα
Δηλαδή ντε και καλά πρέπει να κατηγορηθώ για κάτι από φεμινίστριες. Δε με λες? Δικηγόρος τους είσαι? B)

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3061 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:33o rally sprint λίμνης Πλαστήρα
HUNTER έγραψε:

rallycards έγραψε:

[img
B)


Αυτη η φωτο ειναι φαινόμενο.Με πολύ ζούμ,βλέπουμε τον Τασο να ειναι μονος,αραχτος,να κοιταει προς την ειδικη (που δεν εχει ξεκινησει ακομα) και να....γελάει!!!!Αρρωστια ρε πστ μου!!!!:laugh: :laugh: :laugh:



Δηλαδή τώρα πρέπει να με βγάλεις προβληματικό ντε και καλά! Ή να μου την πέσουν οι φεμινίστριες ή ότι είμαι χαζοχαρούμενος.

Για το τελευταίο μάλλον φτάει ότι είχα να δω χώμα αρκετό καιρό. Η πάθηση λέγεται νομίζω \"οξεία χωμάτιαση\"!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.295 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ