Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3072 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
HUNTER έγραψε:

Aπ\'οτι φαινεται,αυτος θα ειναι ο δευτερος φετεινος χαμενος αγωνας,λόγω ελλειψης καυσίμων.:unsure:
Για να δούμε


xmm...καποιος με οικογενειακο ντιζελάκι:laugh: να μας παει στο ραλι? ρουφαμε και απτα φορτηγά αμαλαχι...:P



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3073 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
kane έγραψε:

xmm...καποιος με οικογενειακο ντιζελάκι:laugh: να μας παει στο ραλι? ρουφαμε και απτα φορτηγά αμαλαχι...:P


Γιατί, αυτά έχουν νομίζεις? Μόνο με ποδήλατα τη βλέπω τη δουλειά να γίνεται :laugh: :laugh: :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3074 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
χιχιχι εγω προλαβα και φουλαρα μηχανηματα και φορτηγα.ΡΕ λες να παμε με κανα τετραξονικο???:woohoo: :woohoo: :woohoo:



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3075 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
και το γαμώτο είναι ότι αύριο δεν έχουμε δρομολόγιο προς Θεσσαλία :angry:
να το ήξερα να φεύγαμε σήμερα, να κόβαμε και δελτία αποστολής για...εξαρτημένους ραλλιτζήδες:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3076 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
εσυ μπες μσν το βραδυ να δουμε τι θα κανουμε με τον αγωνα...ωρες αναχωρησης/ξενοδοχεία/γνωστοδοχεία κτλ κτλ κτλ...



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3077 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
Η ελπα ανακοίνωσε ότι 1ον στην περιοχή του αγώνα δεν υπάρχει έλλειψη καυσίμων (ακόμα) και 2ον εάν υπάρξει, τα αγωνιστικά θα φουλάρουν από τον Χατζητσομπάνη. Ρε Μητσάκο, δε ξεφορτώνεις το αγωνιστικό για παν ενδεχόμενο? χεχε

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3078 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
έτσι πως πάει η απεργία, θα μείνει κάνα αυτοκίνητο από βενζίνη πριν τον τερματισμό σαν τη F1 !! B)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3079 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
πασχάλη ενταξει τα αγωνιστικά...οι μ@λ@κες που θα πανε να δουνε τα αγωνιστικα???
ελπίζω να ληξει το πατιρντί αυριο...

Υ.Γ. νίκο,να χαιρεσαι τη γκαλφουλα!



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #3080 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
Η απεργεία εληξε σημερα τα ξημερωματα.Οποιος ειναι για \"ΕΛΠΑ\",επικοινωνει και κανονιζουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 6 Μήνες πριν #3083 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
Mολις γύρισα απο τον αγωνα.Φαγαμε πολύ βροχη,τοσο στον αγωνα,όσο και στο ταξιδι της επιστροφης,που απο Καρούτες μεχρι Θεσσαλονίκη,δεν έκοψε η βροχη ούτε λεπτο.
Χτες στην \"Παύλιανη-2\",οι δρόμοι γίνανε ποταμια απο το νερο,ενω και σημερα στην \"Αμφισσα\" εριχνε ασταματητα.
Μαγικες στιγμες ειχαμε σημερα στις \"Καρούτες\".Εκπληκτικό τοπίο-φουρκετα-περασματα.Πρωτη μου φορα καθομαι για δυο περασματα στο ίδιο ακριβως σημείο.
Χτες διανυκτερευσαμε μεσα στην ειδική,με τσιπουρα και καλαμπούρια με τον \"Χωματινο\".Αντισκηνα δεν στησαμε λόγω καιρού,και κοιμηθηκαμε μεσα στα αυτοκινητα,σε 1200 μετρα υψόμετρο.
Γενικα,πολύ καλα περασαμε,παρα τη περιπέτεια που πέρασα χτες με τη φωτογραφική μου πού πήρε νερα και έσβησε οταν ξεκινησαν τα \"ιστορικα\" στην Παύλιανη-2.Το αδιαβροχο πόντσο του Αμερικανικου στρατου,μαλλον θα κατασκευαζεται σε καμια....Κινα.
Ευτυχως σημερα δούλεψε,αφου την \"απλωσα\" να στεγνωσει όλη τη νυχτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.362 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ