Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα

Περισσότερα
15 Χρόνια 6 Μήνες πριν #3142 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
απά φωτογραφίες χορτάσαμε. τώρα θέλουμε το video ! :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 6 Μήνες πριν #3143 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα

Με απόφαση Αγωνοδικών αποκλείσθηκε το πλήρωμα με Νο 36 (Κυριακόπουλος Γ. – Τριπιντής Δ.) από την οριστική κατάταξη του Ράλλυ ΕΛΠΑ (27/9 ασφάλτινος αγώνας) για τεχνική παράβαση.

Αθήνα 3/10/08

Last edit: 15 Χρόνια 6 Μήνες πριν by glf.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 6 Μήνες πριν #3144 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
Πάντως,στη φωτο που ανεβασε ο coach,φαινεται οτι η τούμπα ισως να αποφευγότανε αν το τιμονι έστριβε αναποδα απο οτι το εστριψε ο Νικος.Και αυτο γιατι απ\'ότι φαινεται η ισσοροπία στους δυο τροχους κρατησε για αρκετα μετρα,αρα ως εκει το αυτοκινητο οδηγηθηκε.Τι λέτε;

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 6 Μήνες πριν #3145 από theatis
Απαντήθηκε από theatis στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
nai, kai vevea apofeygotane, etsi opos kathomaste kai vlepoume tin foto- ta pragmata einai ksekathara, me mia sosti kinisi tha ta eihe kataferi o\' nikos,ola ayta ginontai otan eisai ekso apo to avtokinito, ti ginetai otan eisai mesa??? distihos avtes oi stigmes einai merika deuterolepta 1...2 sto 3??? ekanes tin sosti kinisi eisai mesa,den tin ekanes, ksafnika vriskesai ektos dromoy kai les-ti egine??? ego eimai anapoda i oi alli apenanti moy katondai anapoda... i gnomi moy einai; gia na apofigeis tetio pragma prepei na eheis toumpari pano apo 5 fores toulakiston, esy ti pistevis? an eisouna stin thesi toy niko tha ta katafernes???

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 6 Μήνες πριν #3146 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
Εγω φιλε μου δεν κατηγωρω το Νικο αυτη τη στιγμη.Εγω απλά πάω να κανω κουβεντα πάνω σε αυτο που βλέπω στις φωτο.Που ειδες εσυ,να λέω οτι εγω στη θεση του Νικου θα εκανα θαυματα;
Η παρατηρηση μου ειναι εκ\'του καναπέως,αλλα παραμενει μια αντικειμενικη παρατηρηση,που την επιτρεπει η ανεση της φωτογραφιας.Μην το βλέπεις σαν επίθεση η κακια,τετοιο σκοπό δεν εχω.Χαλαρωσε,και δες το σαν κουβεντα καφενειου.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 6 Μήνες πριν #3148 από nik
Απαντήθηκε από nik στο θέμα Απ:Rally ΕΛΠΑ στην Ιτεα
Ήρεμα παιδιά. Η αλήθεια είναι ότι θα μπορούσε να αποφευχθεί εάν είχα λίγο περισσότερο χώρο στην έξοδο. Το αυτοκίνητο είχε αρκετή ταχύτητα και εκτός του ότι η αντίδραση του ήταν απότομη, ήταν και μετά τη κορυφή της στροφής. Αν έστριβα αντιθετα το τιμόνι σε εκείνο το σημείο, το αυτοκίνητο θα πήγαινε κατ ευθείαν στο τοιχάκι και μετά στο ανάχωμα. Περιμένω να πάρω στα χέρια μου το DVD και θα ανεβάσω το αρχείο για καλύτερη ανάλυση.

Nikos Koutsmanis | r40
\\\"Η προσπάθεια φίμωσης κάθε διαφορετικής άποψης αποτελεί στάση φασιστική\\\"
www.redfish.gr
rally.redfish.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.339 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ