Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #372 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
απίθανη φωτογραφία ! μοναδική !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Hyperion
  • Συντάκτης θέματος
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #373 από Hyperion
Απαντήθηκε από Hyperion στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Πάντως είμαστε και γ@μώ τους ψύχραιμους τελικά ε?

Βλέπουμε τη φωτό όπου αγωνιζόμενος βρήκε ΙΧ μέσα στην ειδική και είτε κάνουμε humor (εγώ) είτε θαυμάζουμε το εικαστικό της (glf).

Και να υπενθυμίσω ότι πληρώσαμε πέρισυ 300 ευρώπουλα για να κάνουμε αγώνα με ασφάλεια και φύλαξη.

Να δεις Νίκο πόσο ακόμα καλύτερη θα ήταν η φωτό εάν ο φίλος με το αγροτικό ερχόταν με αντίθετη φορά...

Τελικά τι ακριβώς κάνουμε ήθελα νάξερα. Με τα 300 ευρώπουλα της συμμετοχής και τα υπόλοιπα έξοδα, μπορούμε να αγοράσουμε από μια προβολιέρα και να τα χτυπάμε τις νύχτες στην Κάστανιά (που σου αρέσει κιόλας)... Εκεί θα είμαστε και με το μυαλό ότι θα υπάρχουν και πολίτες μέσα, ενώ στον αγώνα είμαστε σίγουροι ότι ο δρόμος είναι δικός μας... τρομάρα μας...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #374 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Απίστευτο, πραγματικά απίστευτο!!! Το είχα ακούσει αυτό το περιστατικό με τον Πάζη και το αγροτικό αλλά οτι θα το δω με τα ματάκια μου σε φώτο ομολογώ πως δεν το περίμενα με τίποτα. (Το κανε ο Πασχάλης το θαύμα του, πάλι)

Ύστερα φωνάζουν κάποιοι για τη Βούτα και άλλες παρεμφερής τοποθεσίες!

Ε ρε ζουπανίκα (=βρεγμένο ξύλο τριανταφυλλιάς σε τοπική διάλεκτο) που θέλουν κάποιοι!!!
550 σου λέει μετά!!! :evil:

glf, λες να κάνω τη φώτο καρτ-ποστάλ και να την μοιράσω? :)

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #375 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
μα και γω δεν πιστευα οτι θα δω μια τέτοια φωτογραφία ποτέ μου... εκεί είναι η εκπληξη.

σωστός και ο hyperion. σε όλα. αμα είχαμε άλλη κατάληξη τώρα δε θα κάναμε πλάκα. τελικά μας φυλάει καλά ο από πάνω.. :)

εγώ γι\'αυτο πήρα και τις 4αδες μου για πίστα Σερρών. με 50 ευρώ καθάρισες όλη τη μέρα. και σε motorsport κλιμα.

δυστηχώς οι αγώνες δεν έχουν ακόμα το αντίκρυσμα για τα λεφτά που ζητάνε. τα... 170 ευρώ για τα σπριντ είναι καλά. αλλά από ένα σημείο και μετά ξεφεύγουν άσχημα τα ποσά. πως είπες πριν ? τόση προβολή και διαφήμιση που να τη χωρέσουμε ? χεχεχεχε

υπάρχουν και φτηνοί αγώνες που περνάς πολύ καλά. αν ήταν τώρα κοντά το σπριντ του Καραντάνα ούτε που θα το σκεφτόμουν για Θερμαϊκού. 170 ευρώ και κάνεις αγώνα. τα 550 του Θερμαϊκού πιστεύω οτι είναι εκτός πραγματικότητας... από πέρυσι που άρχισα να... διαλέγω που τρέχω νιώθω πολλές φορές \"δικαιωμένος\". και για να μην παρεξηγηθώ, Σέρρες δεν έτρεξα τώρα γιατί δεν ήμουν έτοιμος και γιατί πήγαμε δύο δυνατές βόλτες την Καστανιά (και με πολύ αλάτι στο δρόμο), έχω και τα νέα φρένα... :)

ΠΟΥ \'ΝΑΙ ΤΟ ΣΕΛΙ. ΟΕΟ ΠΟΥ \'ΝΑΙ ΤΟ ΣΕΛΙ !!!!! :P

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • nick30fillou
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #376 από nick30fillou
Απαντήθηκε από nick30fillou στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Για να σας καθησυχάσω τελικά μετά από διευκρύνηση τηςΕΘΕΑ η συμμετοχή των ραλλύ που ανήκουν στο πρόγραμμα του Πανελληνίου Κυπέλλου Ραλλύ Χώματος καθορίζεται στα 300 Ευρώ.
Ως αναφορά τα πριμ εκκίνησης 20% στα μέλη ΑΟΘ και το δωμάτιο φιλοξενίας στα πληρώματα εκτός Θεσσαλονίκης ισχύει κανονικά.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #377 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΝΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ, ΚΑΘΩΣ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ, ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ.

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #378 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ε άμα μπράβο !!!! εκεί ήξερα και γω οτι πάνε τα ράλλυ κυπέλου χώματος !

ωραία και μπράβο Νίκο που μας ενημέρωσες αμέσως γιατί χανόταν η μπάλα ! :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #379 από bistasjohn
Απαντήθηκε από bistasjohn στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Πάλι καλά δε λες τίποτα..όλα δύσκολα για το χώμα ήρθε και το κερασάκι των 550 € και μας έκοψε τα πόδια.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #380 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
ΤΕΛΙΚΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ \"ΠΟΔΙΕΣ\" ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΠΟ! ;)

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
18 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #382 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:35o ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Και τα δυο giga της φωτογραφικης μου ;) :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.350 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ