Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

rally sprint ptolemaidas(vlasti)

  • ralf
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5517 από ralf
Απαντήθηκε από ralf στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
johnjohn8 έγραψε:

ralf έγραψε:

Συμφωνο μαζι σου aspirinakia για την μαμα αρχη του σπορ.Το Ελληνας δεν καταλαβα που το πας?Σε ξiνησε το Ralf .Κυριε προεδρε Λ.Α.Ναουσας σε forum λεγονται και όχι στην εκκλησια δεν αποδεχεστε μια άλλη αποψη την οποια εχουν δικαιωμα να την σχολιαζουν, και θελετε να σας ζητησουν συγγνώμη .


Oles oi kritikes einai kalodexoumenes.Apla epeidi dn exete asxolithei pote me agwnes panta kritikarete kai apodynamonete kai apotharinete me tetoies kritikes to kosmo opws eipe kai o glf....Einai to ligotero pou mporei na kanei na anakalesei....Kai stin telikh xereis esi posoi asxolithikan me ti diorganwsi autou tou agwna kai maniki efagan????Otan asxolitheis energa eite san agwnizomenos eite san organwtis MONO tote na krineis...Kai an theleis mila epwnyma kai se proskalw na ta peis kai apo konta oxi mono mesa apo to forum....

Κυριε προεδρε κατ αρχην δεν σας υποχρεωσε κανενας να γραψετε το ονομα σας.
Θελω να σας πληροφορησω ότι εκανα λογαριασμό σημερα στο φορουμ από αγανακτηση και να γραψω τη αποψη μου.θελω να σας ενημερωσω ότι υπηρξα σε διοικητικο συμβουλιο λεσχης και απεχωρησα πριν ένα χρονο λογο που η ηλικια μου πλεον δεν μου το επιτρεπει
Μια συμβουλη θα σας δωσω αν μου το επιτρεπεται όταν θα κανετε αγωνες με δικου σας κριτες και ανθρωπους της λεσχη σας τοτε θα με θυμηθειται

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5518 από bomag
Απαντήθηκε από bomag στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
Και ενα video με in car απο Παπαναστασιου-Βαρουξη

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5519 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
εργαλείο κόσμημα. και με το ανάλογο πλήρωμα να το αποτέλεσμα :)
βάλε και το 106 του Τσιούρη... εργαλεία λέμε

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • ralf
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5520 από ralf
Απαντήθηκε από ralf στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
glf έγραψε:

εργαλείο κόσμημα. και με το ανάλογο πλήρωμα να το αποτέλεσμα :)
βάλε και το 106 του Τσιούρη... εργαλεία λέμε

ολα τα λεφτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5521 από johnjohn8
Απαντήθηκε από johnjohn8 στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
ralf έγραψε:

johnjohn8 έγραψε:

ralf έγραψε:

Συμφωνο μαζι σου aspirinakia για την μαμα αρχη του σπορ.Το Ελληνας δεν καταλαβα που το πας?Σε ξiνησε το Ralf .Κυριε προεδρε Λ.Α.Ναουσας σε forum λεγονται και όχι στην εκκλησια δεν αποδεχεστε μια άλλη αποψη την οποια εχουν δικαιωμα να την σχολιαζουν, και θελετε να σας ζητησουν συγγνώμη .


Oles oi kritikes einai kalodexoumenes.Apla epeidi dn exete asxolithei pote me agwnes panta kritikarete kai apodynamonete kai apotharinete me tetoies kritikes to kosmo opws eipe kai o glf....Einai to ligotero pou mporei na kanei na anakalesei....Kai stin telikh xereis esi posoi asxolithikan me ti diorganwsi autou tou agwna kai maniki efagan????Otan asxolitheis energa eite san agwnizomenos eite san organwtis MONO tote na krineis...Kai an theleis mila epwnyma kai se proskalw na ta peis kai apo konta oxi mono mesa apo to forum....

Κυριε προεδρε κατ αρχην δεν σας υποχρεωσε κανενας να γραψετε το ονομα σας.
Θελω να σας πληροφορησω ότι εκανα λογαριασμό σημερα στο φορουμ από αγανακτηση και να γραψω τη αποψη μου.θελω να σας ενημερωσω ότι υπηρξα σε διοικητικο συμβουλιο λεσχης και απεχωρησα πριν ένα χρονο λογο που η ηλικια μου πλεον δεν μου το επιτρεπει
Μια συμβουλη θα σας δωσω αν μου το επιτρεπεται όταν θα κανετε αγωνες με δικου σας κριτες και ανθρωπους της λεσχη σας τοτε θα με θυμηθειται


Diko mas agwna tha kanoume fetos kai sas proskalw na deite kai na symmetexete kiolas....Kai tha deite tin organwsi mas kai meta mporeite na krinete.....An kai egw prosopika exw symmetasxei se arketous agwnes apo ta perissotera posta....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5522 από sotoskap
Απαντήθηκε από sotoskap στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
Και ένα incar με τους αδελφούς Κωνσταντινίδη :

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα...
Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας ! ! !

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • ralf
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5523 από ralf
Απαντήθηκε από ralf στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
johnjohn8 έγραψε:

ralf έγραψε:

johnjohn8 έγραψε:

ralf έγραψε:

Συμφωνο μαζι σου aspirinakia για την μαμα αρχη του σπορ.Το Ελληνας δεν καταλαβα που το πας?Σε ξiνησε το Ralf .Κυριε προεδρε Λ.Α.Ναουσας σε forum λεγονται και όχι στην εκκλησια δεν αποδεχεστε μια άλλη αποψη την οποια εχουν δικαιωμα να την σχολιαζουν, και θελετε να σας ζητησουν συγγνώμη .


Oles oi kritikes einai kalodexoumenes.Apla epeidi dn exete asxolithei pote me agwnes panta kritikarete kai apodynamonete kai apotharinete me tetoies kritikes to kosmo opws eipe kai o glf....Einai to ligotero pou mporei na kanei na anakalesei....Kai stin telikh xereis esi posoi asxolithikan me ti diorganwsi autou tou agwna kai maniki efagan????Otan asxolitheis energa eite san agwnizomenos eite san organwtis MONO tote na krineis...Kai an theleis mila epwnyma kai se proskalw na ta peis kai apo konta oxi mono mesa apo to forum....

Κυριε προεδρε κατ αρχην δεν σας υποχρεωσε κανενας να γραψετε το ονομα σας.
Θελω να σας πληροφορησω ότι εκανα λογαριασμό σημερα στο φορουμ από αγανακτηση και να γραψω τη αποψη μου.θελω να σας ενημερωσω ότι υπηρξα σε διοικητικο συμβουλιο λεσχης και απεχωρησα πριν ένα χρονο λογο που η ηλικια μου πλεον δεν μου το επιτρεπει
Μια συμβουλη θα σας δωσω αν μου το επιτρεπεται όταν θα κανετε αγωνες με δικου σας κριτες και ανθρωπους της λεσχη σας τοτε θα με θυμηθειται


Diko mas agwna tha kanoume fetos kai sas proskalw na deite kai na symmetexete kiolas....Kai tha deite tin organwsi mas kai meta mporeite na krinete.....An kai egw prosopika exw symmetasxei se arketous agwnes apo ta perissotera posta....

Με χαρα κυριε προεδρε.καλο πασχα.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5524 από sgti
Απαντήθηκε από sgti στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΤΕ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΥΠΕΥΘΗΝΟΙ>ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ .ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΕΣΧΕΣ . Υ.Γ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΗ ΤΟ FORUM R40 ΣΑΝ ΤΟ ΡΑΛΛΥ GR .EYXAΡΙΣΤΩ .ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ .

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5525 από makis
Απαντήθηκε από makis στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
ΚΑΛΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
;) ;) ;) ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5527 από sgti
Απαντήθηκε από sgti στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.380 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ