Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

rally sprint ptolemaidas(vlasti)

Περισσότερα
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5507 από apostolis
Απαντήθηκε από apostolis στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
HUNTER έγραψε:

Αποστολη,οι θεατες ΔΕΝ οφειλουν ούτε να ειναι εκπαιδευμενοι,ούτε διαβασμενοι,ούτε υποψιασμενοι.Ειναι ανθρωποι,που ερχονται στο βουνο για να δουνε τον αγωνα,και δεν ειναι η δουλειά τους να υποψιαζονται οτι στο χιόνι μπορει να μη δουνε αγωνιστικα να περνανε.Αυτο πρεπει καποια στιγμη να το εννοησουμε όλοι μας.Αυτος αλλωστε ειναι και ο λόγος που στις οι ειδικες ειναι γεματες με κριτες,επειδη οι θεατες μπορει να μην γνωριζουν ούτε που θα σταθούν.

Ανδρέα , συμφωνώ με όσα γράφεις, όμως όταν απο το 1975 ........

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5508 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
κοιτάξτε, το ότι δεν θα σκότωνε κανέναν να \"σκουπιστεί\" η ειδική από κάποιον με ένα αυτοκινούμενο νομίζω ότι όλοι το καταλαβαίνουμε, σωστά?
απλά δεν το σκέφτηκε κάποιος από τους υπεύθυνους, δεν έχει γίνει και πολλές φορές αυτό. Όπως επίσης δεν θυμάμαι να έχει γίνει \"αναγνώριση\" της ειδικής με τα αγωνιστικά σε αγώνα ράλλυ!
Φυσικά αγαπητέ aspirinakia εφόσον από το 1975 (που εγώ δεν ζούσα) παρακολουθείτε αγώνες σίγουρα αυτό δεν είναι το μόνο μελανό σημείο που εντοπίσατε!

Φιλικά,
Δημήτρης Κυπαρισσάς (γιατί είναι καλύτερα να μιλάμε επώνυμα)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • ralf
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5509 από ralf
Απαντήθηκε από ralf στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
Παρακουλουθωντας την ενότητά 3ο rally sprint πτολεμαιδας ειδα ότι ολοι την εχετε πεσει στον ασπιρινακια επειδη εξεφρασε μια αποψη που δεν αρεσει σε μερικους, ε ολοι δεν πρεπει να συμφωνουμαι ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη και είναι σεβαστη.εγω που παρακουλουθησα τον αγωνα εχω μια διαφορετικη αποψη που δεν απεχει και πολύ από τον ασπιρινακια.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5510 από aspirinakias
Απαντήθηκε από aspirinakias στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
ralf έγραψε:

Παρακουλουθωντας την ενότητά 3ο rally sprint πτολεμαιδας ειδα ότι ολοι την εχετε πεσει στον ασπιρινακια επειδη εξεφρασε μια αποψη που δεν αρεσει σε μερικους, ε ολοι δεν πρεπει να συμφωνουμαι ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη και είναι σεβαστη.εγω που παρακουλουθησα τον αγωνα εχω μια διαφορετικη αποψη που δεν απεχει και πολύ από τον ασπιρινακια.

Να εισαι καλα βρε ανωνυμε ....ralf εχω δει αρκετες διοργανωσεις απο κοντα...οντως εχει πολυ τρεξιμο αλλα κανεις μα κανεις δεν το κανει για το λαδι της γιαγιας του ..ολοι καπου αποσκοπουν !!!! οι πιο πανω συμφορουμιστες λενε τα δικα τους για αυτον τον λογο τιποτα δεν προκειτε να παει καλα στον συγκεκριμενο χωρο και μην ξεχναμε οτι ολοι οι εμπλεκομενοι ειναι η προεκταση της ΜΑΜΑΣ αρχης του σπορ και ειμαι και ΕΛΛΗΝΑΣ και πολυ περηφανος !!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5511 από Coach
Απαντήθηκε από Coach στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
Ειπα οτι δεν θα σχολιασω αλλα εν μερη με προσβαλει αυτο που μολις διαβασα και δεν αντεχω.Αν νομιζετε οτι οντος ολοι αποσκοπουμε σε κατι κανετε μεγαλο λαθος.Την ψωρα μας ξυνουμε χωρις κενενα κερδος παρα μονο ηθηκη ικανοποιηση λιγο μυρωδια καμενου λαστιχου και λιγη μυρωδια ακαυτης βενζινης και μαλιστα βαζουμε και απο την τσεπη μας τα χρηματα που ΔΕΝ εχουμε.Εγω απλα απαιτω να ανακαλεσετε αυτο που ειπατε.

Νίκος Κοτσεκιδης Ταμιας Λ.Α.Ναουσας

RACING because football basketball and golf requires only one ball....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5512 από johnjohn8
Απαντήθηκε από johnjohn8 στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
aspirinakias έγραψε:

ralf έγραψε:

Παρακουλουθωντας την ενότητά 3ο rally sprint πτολεμαιδας ειδα ότι ολοι την εχετε πεσει στον ασπιρινακια επειδη εξεφρασε μια αποψη που δεν αρεσει σε μερικους, ε ολοι δεν πρεπει να συμφωνουμαι ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη και είναι σεβαστη.εγω που παρακουλουθησα τον αγωνα εχω μια διαφορετικη αποψη που δεν απεχει και πολύ από τον ασπιρινακια.

Να εισαι καλα βρε ανωνυμε ....ralf εχω δει αρκετες διοργανωσεις απο κοντα...οντως εχει πολυ τρεξιμο αλλα κανεις μα κανεις δεν το κανει για το λαδι της γιαγιας του ..ολοι καπου αποσκοπουν !!!! οι πιο πανω συμφορουμιστες λενε τα δικα τους για αυτον τον λογο τιποτα δεν προκειτε να παει καλα στον συγκεκριμενο χωρο και μην ξεχναμε οτι ολοι οι εμπλεκομενοι ειναι η προεκταση της ΜΑΜΑΣ αρχης του σπορ και ειμαι και ΕΛΛΗΝΑΣ και πολυ περηφανος !!!!!


Oxi apla na anakalesei na zitisei kai signwmi....Gt thigei oli tin prospatheia toswn anthrwpwn pou asxolountai me ayto to sport.tetoies gnomes dn prepei na akougontai katholou...
Και για να μην ξεχνιόμαστε....
Τζιώνας Γιάννης
Πρόεδρος Λ.Α. Νάουσας

Last edit: 14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by johnjohn8.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • ralf
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5513 από ralf
Απαντήθηκε από ralf στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
Συμφωνο μαζι σου aspirinakia για την μαμα αρχη του σπορ.Το Ελληνας δεν καταλαβα που το πας?Σε ξiνησε το Ralf .Κυριε προεδρε Λ.Α.Ναουσας σε forum λεγονται και όχι στην εκκλησια δεν αποδεχεστε μια άλλη αποψη την οποια εχουν δικαιωμα να την σχολιαζουν, και θελετε να σας ζητησουν συγγνώμη .

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5514 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
aspirinakias έγραψε:

οντως εχει πολυ τρεξιμο αλλα κανεις μα κανεις δεν το κανει για το λαδι της γιαγιας του ..ολοι καπου αποσκοπουν !!!! οι πιο πανω συμφορουμιστες λενε τα δικα τους για αυτον τον λογο τιποτα δεν προκειτε να παει καλα στον συγκεκριμενο χωρο και μην ξεχναμε οτι ολοι οι εμπλεκομενοι ειναι η προεκταση της ΜΑΜΑΣ αρχης του σπορ και ειμαι και ΕΛΛΗΝΑΣ και πολυ περηφανος !!!!!


όσο δίκιο και να είχες που παραπονέθηκες για την έλλειψη ενημέρωσης στο κόψιμο της ειδικής, το έχεις χάσει εδώ και ώρα και τώρα είσαι τελείως off.
μια τέτοια γενίκευση είναι εκτός πραγματικότητας για τις επαρχιακές λέσχες.
το να πεις οτι υπάρχουν ορισμένα άτομα που ασχολούνται με τις διοργανώσεις και έχουν σκοπό και κάποιο κέρδος είναι σωστό.
ΑΛΛΑ
η μεγάλη πλειοψηφία των στελεχών και των μελών στις λέσχες που διοργανώνουν αγώνες το κάνουν καθαρά από ΜΕΡΑΚΙ.
και μόνο το κρύο που φάγανε προχθές να σκεφτείς...
αλλά αυτός ο τρόπος σκέψης ο δικός σου είναι που έχει αποδυναμώσει τόσο τις λέσχες από κόσμο.
που πας, τρέχεις και στο τέλος την ακούς και από πάνω........

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5515 από johnjohn8
Απαντήθηκε από johnjohn8 στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
ralf έγραψε:

Συμφωνο μαζι σου aspirinakia για την μαμα αρχη του σπορ.Το Ελληνας δεν καταλαβα που το πας?Σε ξiνησε το Ralf .Κυριε προεδρε Λ.Α.Ναουσας σε forum λεγονται και όχι στην εκκλησια δεν αποδεχεστε μια άλλη αποψη την οποια εχουν δικαιωμα να την σχολιαζουν, και θελετε να σας ζητησουν συγγνώμη .


Oles oi kritikes einai kalodexoumenes.Apla epeidi dn exete asxolithei pote me agwnes panta kritikarete kai apodynamonete kai apotharinete me tetoies kritikes to kosmo opws eipe kai o glf....Einai to ligotero pou mporei na kanei na anakalesei....Kai stin telikh xereis esi posoi asxolithikan me ti diorganwsi autou tou agwna kai maniki efagan????Otan asxolitheis energa eite san agwnizomenos eite san organwtis MONO tote na krineis...Kai an theleis mila epwnyma kai se proskalw na ta peis kai apo konta oxi mono mesa apo to forum....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #5516 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:rally sprint ptolemaidas(vlasti)
Δεν ξερω γιατι μου μενει η εντυπωση ότι,αν και όλοι μαζι μιλάμε,όλοι χωρια καταλαβαινομαστε.
Και αν τελικα κατανταμε μπάχαλο μια απλή συζητηση,φαντασου το τι επιφυλλασουμε στο μελλον των αγωνων.
Σκετη απογοήτευση.:(

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.368 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ