Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Σπριντ Δράμας

Περισσότερα
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1204 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
αν δεν υπάρχει κανείς άλλος (θεατής, αγωνιζόμενος) να.. μας πει πως του φάνηκε ο αγώνας, να ανοίξουμε σιγά σιγά το θέμα για το σπριντ Αλεξανδρούπολης ?

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1205 από amg
Απαντήθηκε από amg στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
glf έγραψε:

αν δεν υπάρχει κανείς άλλος (θεατής, αγωνιζόμενος) να.. μας πει πως του φάνηκε ο αγώνας, να ανοίξουμε σιγά σιγά το θέμα για το σπριντ Αλεξανδρούπολης ?


\'Αντε να γράψει και ο θεατής...
Με την άφιξη στη Δράμα και την ηλιοφάνια ήταν σίγουρο ότι θα δούμε ένα πολύ καλό αγώνα.
Μόλις είδα πως είναι ο δρόμος \'\'τα είδα όλα\'\'...Κυριολεκτικά γυαλί.
Το 0 μόνο διαφήμιση δεν ήταν για το χορηγό...Έκανε ότι να΄ναι.
Περνάει ο Σωκράτης κλασικά πολύ γρήγορος.
Περνάει ο Άκης και σκάω ένα χαμόγελο...
Πάμε για Μανωλόπουλο ποίημα...
Χειροκρότημα στο πανέμορφο 190Ε των φίλων μου...
Χριστόφορος ο ίδιος γρήγορος.
Βάτσος-Κωνσταντινίδης έγινε και θα γίνει πολύ σκληρή μάχη στη συνέχεια.
Το kit car του Νιζάμη πολύ καλό αλλά πρέπει να το μάθει...
Ο Νίκος μαθαίνει το Fiesta και το βάθρο δεν θα αργήσει.
Περίμενα από τα περάσματα που είδα τον Χριστοφορίδη νικητή της κατηγορίας αλλά ο Βόλος έκανε τελικά την αντεπίθεση...Μπράβο!!!
Ο Κύριος Νίκος-τουρίστας Γκάλφας τι να πω.Ο Πασχάλης πρέπει να έβγαζε fotos από μέσα. :laugh:
Και ο Πάζης........................................................................................................
Αυτά;)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1206 από amg
Απαντήθηκε από amg στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
glf έγραψε:

αν δεν υπάρχει κανείς άλλος (θεατής, αγωνιζόμενος) να.. μας πει πως του φάνηκε ο αγώνας, να ανοίξουμε σιγά σιγά το θέμα για το σπριντ Αλεξανδρούπολης ?


\'Αντε να γράψει και ο θεατής...
Με την άφιξη στη Δράμα και την ηλιοφάνια ήταν σίγουρο ότι θα δούμε ένα πολύ καλό αγώνα.
Μόλις είδα πως είναι ο δρόμος \'\'τα είδα όλα\'\'...Κυριολεκτικά γυαλί.
Το 0 μόνο διαφήμιση δεν ήταν για το χορηγό...Έκανε ότι να΄ναι.
Περνάει ο Σωκράτης κλασικά πολύ γρήγορος.
Περνάει ο Άκης και σκάω ένα χαμόγελο...
Πάμε για Μανωλόπουλο ποίημα...
Χειροκρότημα στο πανέμορφο 190Ε των φίλων μου...
Χριστόφορος ο ίδιος γρήγορος.
Βάτσος-Κωνσταντινίδης έγινε και θα γίνει πολύ σκληρή μάχη στη συνέχεια.
Το kit car του Νιζάμη πολύ καλό αλλά πρέπει να το μάθει...
Ο Νίκος μαθαίνει το Fiesta και το βάθρο δεν θα αργήσει.
Περίμενα από τα περάσματα που είδα τον Χριστοφορίδη νικητή της κατηγορίας αλλά ο Βόλος έκανε τελικά την αντεπίθεση...Μπράβο!!!
Ο Κύριος Νίκος-τουρίστας Γκάλφας τι να πω.Ο Πασχάλης πρέπει να έβγαζε fotos από μέσα. :laugh:
Και ο Πάζης........................................................................................................
Αυτά;)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1207 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
Άντε και ακόμα ένας θεατής.

Ο Τσόλακ έδειξε ότι όσο καιρό και να μεινε απ\'έξω πάντα θα είναι μέσα στο παιχνίδι ακόμα και με όχι αυτοκίνητο κορυφαίο! Καμιά σχέση το Ν10 με το Ν12 του Πύργου!
Μετά έχουμε τον Άκη. Και μόνο που μιλήσαμε στο τέλος για 2 λεπτά με τα παιδιά το χαμόγελο δεν έλεγε να φύγει. Επιτέλους το αμάξι δούλεψε και το αποτέλεσμα ήταν αναμενόμενο. Στο 2ο πέρασμα στη φουρκέτα μάλιστα μας έκανε πέρασμα που δεν θύμιζε περσυνό Καλούδη!!! Σαφώς βελτιωμένοι και θα χουμε και καλύτερα στο μέλλον τώρα που η ψυχολογία άλλαξε!!!
Μετά ο Νιόνιος!!! Τι να πεις τώρα. Μόλις 15\'\' πίσω με σαφώς υποδυέστερο αυτοκίνητο στην ουσία στον πρώτο τους αγώνα και με νέα συνοδηγό! Από αυτόν και αν περιμένουμε!!! :) Για τη Μαρία δεν έχω να πω κάτι παραπάνω. Ο κύριος Παρταλιός τα είπε όλα στην απονομή!!! ;)
Ο Μανωλόπουλος δεν με ενδιαφέρει αν καρδίζει ή τερματίζει τελευταίος. Είναι τιμή των αγώνων στη Β.Ελλάδα αυτό το αμάξι! Και μόνο που το βλέπω μου φτάνει! Όταν δε προσφέρει και άπλετο θέαμα όπως προχθές ακόμα καλύτερα!!!
Στα δίλιτρα ο Χριστόφορος έδειξε και πάλι ποιος είναι το αφεντικό αλλά πιο πίσω θα χουμε μεγάλα θρίλερ φέτος, όπως και στα 1600! Συγχαρητήρια στα παιδία από τον Βόλο για την πρώτη τους νίκη!!!
Στα 1400, όπως λέει και ο amg, Πάζης............... Κοιτώντας τους χρόνους του, βλέπεις ότι οι περισσότεροι θέλουν πολύ δουλειά σε όλες τις κατηγορίες!!! Μόνο στην Ελλάδα μπαίνουν τα 1400 στη 10άδα! Πουθενά αλλού!
Όσον αφορά την οργάνωση μου άρεσε πολύ. Προσπάθησαν πολύ και φάνηκε!!! Το οδόστρωμα της ειδκής δεν μου άρεσε όπως και στα περισσότερα πληρώματα! Μάλλον θα προτιμούσα άλλη ειδκή για του χρόνου!

Α! Ελπίζω σιγά σιγά να μπουν και αυτοί που δεν ήταν προχτές, Μπεσλίδης, Κωνσταντίνου, Μπίστας και σια!

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1208 από D.MAVRODIS
Απαντήθηκε από D.MAVRODIS στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
Για εμάς ο αγώνας πηγε πολύ καλα.προσαρμοστήκαμε αρκετά γρήγορα στο λανσερ και σε συνδιασμό με το οτι η διαδρομή ήταν καινούρια για όλους και αρκετά πατημένη βγήκαμε τρίτοι γενικής κάνοντας στο δεύτερο πέρασμα τον χρόνο που έκανε ο Τσολακίδης στο πρώτο.Δεν δέχομαι σε καμία περίπτωση σχόλια τύπου ο Τσολακίδης πήγε βόλτα κτλ , γιατί ένας πρωταθλητής Ελλάδος για να φτάσει να είναι πρωταθλητής Ελλάδος δεν θα πάει ποτέ και πουθενά βολτα...όποιος καταλαβαίνει καταλαβαίνει...

η λέσχη ήταν πολύ φιλική έδινε πολυ καλες παροχές αλλά ο εκφωνιτής που είχε στην εκκίνηση και στον τερματισμό ήταν για κλωτσές.είμαι λίγο σκληρός αλλά πιστεύω οτι τέτοιες κινήσεις πηγαίνουν τους αγώνες πίσω και καλό θα είναι να αναφέρουμε ότι δεν μας αρέσει για να διορθωθεί.

συγχαρητήρεια σε όλους τους συμμετέχοντες και τους διοργανωτές!
φιλάκια:kiss:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1209 από amg
Απαντήθηκε από amg στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
Πάνω στη χαρά για το φιλαράκι μου ξέχασα να γράψω παραπάνω για το Διονύση που έδειξε ότι οδηγεί για πολύ καιρο το evo και όχι για λίγους μήνες.
Το παιδί οδήγει άψογα και το λέει η καρδιά του.
Συγχαρητήρια και πάλι

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • roufossp
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1210 από roufossp
Απαντήθηκε από roufossp στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
Pneusport έγραψε:

Και τέλος στείλε μου το email σου να σου πω και κάτι ακόμα που δεν είναι για forum αλλά κάπως πιο προσωπικό

roufossp@yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Pneusport
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1211 από Pneusport
Απαντήθηκε από Pneusport στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
D.MAVRODIS έγραψε:

Γ

η λέσχη ήταν πολύ φιλική έδινε πολυ καλες παροχές αλλά ο εκφωνιτής που είχε στην εκκίνηση και στον τερματισμό ήταν για κλωτσές.είμαι λίγο σκληρός αλλά πιστεύω οτι τέτοιες κινήσεις πηγαίνουν τους αγώνες πίσω και καλό θα είναι να αναφέρουμε ότι δεν μας αρέσει για να διορθωθεί.
φιλάκια:kiss:


ρε συ ο Δημητριάδης είναι ψυχούλα και ένα από τα καλύτερα παιδιά. Τα σχόλια του πάντα είναι καυστικά και φέρνουν αμηχανία αλλα όσοι τον γνωρίζουν δεν τα παίρνουν στα σοβαρά. Κάνα δυο μας είπε ηλίθιιους, τον άλλον τον είπε κάτι για τη γυναίκα του και αυτά που \"έσουρε\" στους συμπολίτες του κολοκοτρώνη και ταμπακό ήταν απίστευτα. Είναι γράφικός, σοβαρός εκεί που πρέπει, φτιάχνει στο μαγαζί του το μεγαλύτερο τοστ της Ελλάδας και ειναι και \"τεμέτερον παιδάς\".

Μην τα παίρνετε όλα σοβαρά πια!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1212 από rallycards
Απαντήθηκε από rallycards στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
Pneusport έγραψε:

D.MAVRODIS έγραψε:

Γ

η λέσχη ήταν πολύ φιλική έδινε πολυ καλες παροχές αλλά ο εκφωνιτής που είχε στην εκκίνηση και στον τερματισμό ήταν για κλωτσές.είμαι λίγο σκληρός αλλά πιστεύω οτι τέτοιες κινήσεις πηγαίνουν τους αγώνες πίσω και καλό θα είναι να αναφέρουμε ότι δεν μας αρέσει για να διορθωθεί.
φιλάκια:kiss:


ρε συ ο Δημητριάδης είναι ψυχούλα και ένα από τα καλύτερα παιδιά. Τα σχόλια του πάντα είναι καυστικά και φέρνουν αμηχανία αλλα όσοι τον γνωρίζουν δεν τα παίρνουν στα σοβαρά. Κάνα δυο μας είπε ηλίθιιους, τον άλλον τον είπε κάτι για τη γυναίκα του και αυτά που \"έσουρε\" στους συμπολίτες του κολοκοτρώνη και ταμπακό ήταν απίστευτα. Είναι γράφικός, σοβαρός εκεί που πρέπει, φτιάχνει στο μαγαζί του το μεγαλύτερο τοστ της Ελλάδας και ειναι και \"τεμέτερον παιδάς\".

Μην τα παίρνετε όλα σοβαρά πια!


Βασίλη, στο χώρο των αγώνων, όπως καλύτερα τον ξέρεις εσύ από μένα, οι χαρακτηρισμοί αυτοί (π.χ. ηλίθιοι) μπορεί να είναι και κολακευτικοί για τους εκ των έσω, αλλά οι αγώνες δεν αποτελούνται μόνο από θεατές που ξέρουν ποιος είναι ο καθένας και ποια είναι τα χούγια του! Π.χ πίσω μου στην εκκίνηση υπήρχαν κάτι παιδιά που έλεγαν ότι αν έλεγε αυτά σε μένα μπροστά σε τόσο κόσμο θα...
Κι εγώ Ποντιακές ρίζες έχω :) και το διασκέδασα αφάνταστα και είμαι σίγουρος ότι κανένα σχόλιο δεν έγινε κακοπροαίρετα, πήγε να δόσει μια εύθυμη νότα ο άνθρωπος, απλά πιστεύω πως κάποιες στιγμές υπερέβαλε με αποτέλεσμα να ακουστούν κάπως αυτά που έλεγε και νομίζω πως αυτό εννοεί και ο Διονύσης.

H συλλογή μου: photobucket.com/rallycardscolllection
TASOS TSIOTRAS
[img

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
17 Χρόνια 1 Μήνας πριν #1213 από D.MAVRODIS
Απαντήθηκε από D.MAVRODIS στο θέμα Απ:Σπριντ Δράμας
ναι ρε παιδιά δεν έχω πρόβλημα με τον ανθρωπο,μπορει να είναι ψυχούλα και το καλύτερο παιδί αλλα για μικρόφωνο δεν κάνει.:)
κάλό θα είναι κάποια στιγμή να αρχίσουμε να τα πέρνουμε όλα σοβαρά μπας και δούμε καμιά προκοπή σε αυτούς τους έρμους τους αγώνες.

φιλικά πάντα




amg σευχαριστω για τα καλά σου λόγια

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.369 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ