Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Βιντεακια απο αγωνες,αστεια η παραξενα

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17457 από graikas
vaspan έγραψε:

Πολυ καλη δουλειά παιδιά ! Ενα μικρο προβληματακι με τον ήχο που κολαει στην αλλαγη των πλανων.. και στα skin που μερικα δεν ειναι ακριβή .Κατα τα άλλα φαίνεται το πολυ μερακι και η δουλειά που έχετε ριξει. Πολύ καλή οδηγηση απο το Χαρη και απο το παιδί με το Suzuki ...


Εκτός από του Ντίνου το external_scrape ποιό άλλο δεν είναι σωστό; Πες μου να τα φτιάξω γιατί τα έχω όλα τα σκιν περασμένα, οπότε να είναι σωστά για την επόμενη φορά. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17458 από stergioswrc
Μπράβο παιδιά!!!
Πρέπει να σας πήρε αρκετή ώρα να δείτε όλα τα ριπλέι.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17459 από DNos
stergioswrc έγραψε:

Μπράβο παιδιά!!!
Πρέπει να σας πήρε αρκετή ώρα να δείτε όλα τα ριπλέι.


ΓΜΣΤ!! Δεν πειράζει όμως. Την επόμενη φορα θα είναι όλα πιο εύκολα!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17460 από graikas
Εσύ Στέργιο γιατί δεν έστειλες; Σίγουρα πολοί ήθελαν να δούνε τα περάσματά σου! :(

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17461 από stergioswrc
Charistas έγραψε:

Εσύ Στέργιο γιατί δεν έστειλες; Σίγουρα πολοί ήθελαν να δούνε τα περάσματά σου! :(



Φίλε ειλικρινά δεν κατάλαβα πότε τα ζητήσατε.
Δεν το είδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17462 από graikas
Πώώώώ... Κρίμα ρε φίλε. Και σε είδα εκείνη τι στιγμή όταν το έγγραφα online στο forum, ανέβασες κι όλλας κάτι αποτελέσματα, ε και υπέθεσα θα έβλεπες και στις άλλες αναρτήσεις. Την επόμενη φορά σπέσιαλ αφιέρωμα σου δίνω το λόγο μου!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17463 από stergioswrc
Charistas έγραψε:

Πώώώώ... Κρίμα ρε φίλε. Και σε είδα εκείνη τι στιγμή όταν το έγγραφα online στο forum, ανέβασες κι όλλας κάτι αποτελέσματα, ε και υπέθεσα θα έβλεπες και στις άλλες αναρτήσεις. Την επόμενη φορά σπέσιαλ αφιέρωμα σου δίνω το λόγο μου!



Ευχαριστώ φίλε

Προτείνω πάντως, αν το ξανακάνετε, να σας στείλει ο κάθε οδηγός έτοιμο το βίντεο με τα καλύτερα στιγμιότυπα και εσείς μετά απλώς να τα ενώσετε και να κάνετε την περιγραφή (δεν ξέρω βέβαια πως και αν γίνεται αυτό).


Μπράβο πάντως που είδατε όλες αυτές τις ειδικές.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17464 από graikas
Γίνεται αν ο καθένας τα γράψει, τα ανεβάζει πχ στο rapidshare και μας δώσει τα λινκ. Και αν κάποιος πχ δεν προλάβει, μας στέλνει τα ριπλέι και τα γράφουμε εμείς. Το μόνο θέμα είναι ότι η ανάλυση όλων των βίντεο πρέπει να είναι η ίδια.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17465 από ZIOZIAS

Προτείνω πάντως, αν το ξανακάνετε, να σας στείλει ο κάθε οδηγός έτοιμο το βίντεο με τα καλύτερα στιγμιότυπα και εσείς μετά απλώς να τα ενώσετε και να κάνετε την περιγραφή (δεν ξέρω βέβαια πως και αν γίνεται αυτό).


Ξέρω έναν εδω μέσα που για να το κάνει αυτό, θα βάλει το replay να παίζει και θα το τραβήξει με την κάμερα... :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #17466 από graikas
Ωχ για πες;;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.533 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ