Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Βιντεακια απο αγωνες,αστεια η παραξενα

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50344 από haris274
Μεγαλα \"κακαλα\" ο ανθρωπος!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50345 από A.VATANEN
Χαρη ταπα το παει φιλε ο ανθρωπος αλλα το αμαξι σαν ταξι με μια απλωστρα στο πορτ μπαγκαζ ειναι ρε φιλε κ πηδαει κ σαν κατσικακι λιγο απο οτι προσεξα!Το εκοψες να ειναι μετατροπη κ οχι γνησιο evo;;;

\"WHEN YOU LOVE WHAT YOU DO,YOU CONVEY THAT FEELING,THAT ATTITUDE,THAT RESOLVE,THAT LOVE TO ALL AROUND YOU\" AYRTON SENNA DA SILVA!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50346 από manos86
Αντρέα πηδάει σαν κατσικάκι γιατί ο δρόμος είναι παρά πολύ bumpy. Εγώ το αυτοκίνητο το βρήκα παρά πολύ καλά στημένο, ώστε να έχει την αυτοπεποίθηση ο οδηγός να πάει τάπα. Αλλιώς θα ήταν στροφή και δέντρο.

The Young Blood is coming... Beware!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50347 από haris274
Φιλε μετατροπη δεν ειναι καθως το πατωμα του απλου δεν εχει το τουνελ που περναει ο αξονας μεταδοσης ουτε φωλια για το διαφορικο πισω με οτι αυτο συνεπαγετε... ειναι ασυμφορη μια τετοια μετατροπη και δεν αξιζει.

Νομιζω το στησιμο του ειναι καλο για τετοια διαδρομη καθως αμα το δεις ολο μοιαζει με ειδικη και οχι με αναβαση. Επισης στα πολλα χιλιομετρα περναει ανετα σε πολλα γιαπς και καθεται χωρις νευρικοτητες, εχει πιο \"ραλιαρικο\" στησιμο...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50348 από A.VATANEN
Μανο ισως να εχεις δικιο φιλε εγω το βλεπω να εχει πολλες ταλαντωσεις για τα γουστα μου αλλα δεν το παω εγω αλλα ο τυπος κ το πηγαινει αερα!!!Ναι Χαρη οντως εχει πιο ραλλιαρικο κ τις φουρκετες ραλλυ στυλ τις στριβει κ οχι αναβαση πολυ ωραιος!!!

\"WHEN YOU LOVE WHAT YOU DO,YOU CONVEY THAT FEELING,THAT ATTITUDE,THAT RESOLVE,THAT LOVE TO ALL AROUND YOU\" AYRTON SENNA DA SILVA!!!!
Last edit: 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν by A.VATANEN.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50349 από Jovani Di Pondio
Tον αδερφο του Abdo Feghali,να δεις πως παει και αυτος .Στην κοντρα ειναι.Στην συγκεκριμενη αναβαση απο της 3 ,ο Abdo του πηρε τις 2.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50352 από Coach
Για να κανει τις μπουκες αυτες και τα αλματα χρειαζεται αρκετα μαλακο και ψηλο αμαξι.Οποτε ναι μεν και για τα δικα μου γουστα ειναι μαλακο αλλα αναγκαιο κακο αλλιως θα εχανε ποιο πολυ κοβοντας στα αλματα και μη κανοντας μπουκες.
Σας μιλαει η εμπειρια τωρα ολοκληρη τρομαρα μου χαχαχαχα :P :P :P

RACING because football basketball and golf requires only one ball....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50364 από Jovani Di Pondio


Απο το 0:25 εως το 1:25 εαν χρεωναν παρκιν ,μπορει να βγαζαν και τα εξοδα του αγωνα .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50365 από A.VATANEN
Γιαννη κλαιω απο τα γελια φιλε καλα μερικα ειναι απιστευτα γελοια α ρε τα ρημαδια τα φραγκα ο καθε κουλος καβαλαει ενα αγωνιστικο κ παει να κανει τον Vatanen :P :P :P :P

\"WHEN YOU LOVE WHAT YOU DO,YOU CONVEY THAT FEELING,THAT ATTITUDE,THAT RESOLVE,THAT LOVE TO ALL AROUND YOU\" AYRTON SENNA DA SILVA!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #50415 από mad_dog

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.511 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ