Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2917 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.

HYPERION έγραψε:

Η λογική όμως μας .... εγκατέλειψε με το GO ...


:laugh: :laugh: :laugh:

και φαντάζομαι ούτε ο συνοδηγός ήθελε να το σιγουρέψετε ε? χεχε
κοίτα όμως να το διορθώσεις αυτό, και σε εκείνο το Φίλιππος, πάλι έτσι το κατάφερες και μου δώσες νίκη.

ναι, τα 1600αρια τα χάρηκα πολύ στον αγώνα και βλέποντας και τους χρόνους μεταξύ σας φαντάζομαι θα το χαρήκατε και σεις όλη την ημέρα
Last edit: 15 Χρόνια 7 Μήνες πριν by glf.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2918 από HYPERION
Απαντήθηκε από HYPERION στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.
glf έγραψε:

HYPERION έγραψε:

Η λογική όμως μας .... εγκατέλειψε με το GO ...


:laugh: :laugh: :laugh:

και φαντάζομαι ούτε ο συνοδηγός ήθελε να το σιγουρέψετε ε? χεχε
κοίτα όμως να το διορθώσεις αυτό, και σε εκείνο το Φίλιππος, πάλι έτσι το κατάφερες και μου δώσες νίκη.

ναι, τα 1600αρια τα χάρηκα πολύ στον αγώνα και βλέποντας και τους χρόνους μεταξύ σας φαντάζομαι θα το χαρήκατε και σεις όλη την ημέρα


Ο συνοδηγός ήθελε να το σιγουρέψουμε, και μάλιστα μέχρι το -30sec είχαμε συμφωνήσει ότι αυτό θα κάνουμε. Επειδή όμως με ξέρει πλέον καλά, στο -30 από το GO μου λέει το καταπληκτικό : \"επειδή σε ξέρω τι ....... είσαι, και ξέρω ότι θα ορμήξεις, προσπάθησε τουλάχιστον να μην χτυπήσουμε\".

Πάντως πέραν από το αποτέλεσμα, ήταν όντως καταπληκτικός αγώνας και τον ευχαριστηθήκαμε πολύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2920 από maleleni
Απαντήθηκε από maleleni στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.
Γεια σας και από μένα είπα να γράψω ένα ευχαριστώ στους γείτονες συναθλητές μου που είχαν την διάθεση να με περιμένουν μετά την εκκίνηση και να με πάνε στο λιβάδι γιατί πέρσι το έφαγα το καπελάκι μου και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κόσμο της ειδικής μέσα και έξω για την εμψύχωση και για την βοήθεια που ήθελαν να μου προσφέρουν έστω και αν δεν γινόταν!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2921 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.
Photogallery του αγωνα θα βρειτε εδω:

www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=32728


Απολαυστε την,αν και συντομα θα συμπληρωθει και με τις φωτο των Πασχαλη και Κωνσταντινου.:)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2922 από mavros3
Απαντήθηκε από mavros3 στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.
efxaristo poly paidia.na eiste kala.kai sinxaritiria se oloys

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2923 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.
Τα θερμά μου συλλυπητήρια Λευτέρη...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Pneusport
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2924 από Pneusport
Απαντήθηκε από Pneusport στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.
Κάποιος είπε κατι για καλή οργάνωση ΑΟΘ. Ήταν όντως καλή. Μέχρι το συμβάν με τον Κων/νου. Πάνω σε γέφυρα, μετά από χάνεται, στενό κομμάτι, με 2-3 στροφές,νύχτα κλπ κλπ. Διακοπή αγώνα κύριοι. Η΄ απλή για όλους. ήταν επικύνδηνο. Άσε που δε μπορέι εγώ που είμαι 30 νούμερο να κόβω και ο 15 να περνάει έτσι. Ο αγώνας είναι για τους 40-50 από πισω και όχι για τους 15 μεγάλους. Μόνο με αυτούς αγώνας δεν γίνεται. Αν και για το συγκεκριμένο δεν νομίζω να παίρνει την απόφαση η λέσχη.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2926 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.
έλα και ένα incar από λιβάδι, ελπίζω να βάλουν και άλλοι!

Last edit: 15 Χρόνια 7 Μήνες πριν by tsosmi.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2927 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.
Άργησα άλλα ήρθα! δε ξέρω απο που να αρχίσω και που να τελειώσω...

Λοιπόν,σάββατο μεσημέρι ΤΕ,πήγα να θαυμάσω τα αυτ/τα,βρεθηκα με φιλαράκια που είχαμε καιρό να μιλήσουμε/βρεθούμε.(καλα που ειναι και οι αγώνες και βρισκόμαστε:laugh: ).
Ωραία \"στημένος\" ο ΤΕ,με τα παρκαρισμένα αγωνιστικά,με τα λίγα πολιτικά,τα καγκούρια που έλειπαν απο μέσα,το σημείο δοιηκητικού και έπειτα μηχανικού ελέγχου.
Ωραίος ο μητσάκος (τσοσμι) που εσπρωχνε μαζι με τον φωτορεπόρτερ Αντρέα το 13ρι με ΠΑΝΤΟΦΛΑ παρακαλώ...
Το βράδυ δυστηχώς δεν παρεβρέθηκα στις νυχτερινές.
Το επόμενο πρωί η ημέρα δεν ξεκίνησε καλά,μιας και αφενός ξέχασα την μπαταρία της φωτογραφικής μηχανής και αφετέρου είχαμε μια διαμάχη με έναν πραγματικά αγενέστατο κριτή (?) του ΑΟΘ στο τελείωμα του ταξιάρχη.
Θα αναλυθεί σε άλλο ποστ το θέμα αυτό.

Περπατώντας λοιπόν,(γιατι θεωρητικα είχε κλεισει η ειδικη,μιας και τις κλεινουν οποτε τους κ@@λώσει) κάτσαμε σε 2 πατημένα κομμάτια με τεχνικές εισόδους εξόδους στον ταξιάρχη.
Πολύ καλό θέαμα απολους τους αγωνιζόμενους και ιδιαιτερότητα των σημείν μας έδωνε καλό άποψη για το οδηγικό στύλ πολλών οδηγών και σύγκριση μεταξύ των.
Αεροπορία το εβο του σωτήρχου,το κλιο των ζαχέων,αλλα και το ιμπρέζα της αστυνομίας.
Συμπαθητικά πέρασε και το σαξο του παρταλιου,αν δεν πάλευε τόσο με το τιμόνι.

Στο 2ο πέρασμα είχαμε και μια παρέα που δεν έβαλε γλώσσα μέσα στο σχολιασμό όλων τον αγωνιστικών πέρα του σωτήρχου.Ητο ο συνοδηγός του κύρκου όπως ενημερωθήκαμε.Δεν θα τον λέγαμε και..ήπιων τόνων...

Βίντεο:

SS4

SS7

Αυτά απο μένα και συγχαρητήρια σε ολα τα παιδια που συμμετείχαν.Τα χαιρετίσματα μου στο μητσάκο (που τα ειπαμε βιαστικα) και στο κο-ντραιβερ νίκο που είχαμε καιρό να βρεθούμε.
Μπράβο και στους σάκη/μάνο με το γιάρις και φυσικα ένα μεγάλο μπράβο για άλλη μια φορά στο βαγγέλη και σπύρο ζάχο και το θέαμα/αγώνα/αποτέλεσμα.

Στα παραλειπόμενα του αγώνα...ο κύριος κοσμόπουλος.Αυτός ο άνθρωπος πραγματικά έχει ΠΟΛΥ ψυχή εν συγκρίση με το τι εχει περάσει και που βρίσκεται τώρα.
Του εύχομαι καλή συνέχεια με το νεο κλιο,και υπομονή και θα ξαναβρεί τον παλιό του ρυθμό εαυτό.

Σόρυ για την...ιντερνετική μου έκθεση:P

Ιδού και ο ρέμπελος...

[img



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...
Last edit: 15 Χρόνια 7 Μήνες πριν by kane.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 7 Μήνες πριν #2945 από BILL_VOLOS
Απαντήθηκε από BILL_VOLOS στο θέμα Απ:42o Ράλλυ Δ.Ε.Θ.
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΘΕΑΤΗΣ
1 ΘΕΑΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΤΑΝ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΚΡΙΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΕ
2 ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΜΙΑ ΜΕ ΤΑ ΦΟΡΤΗΓΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΕΙΛΕΡ ΕΝΩ ΕΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΡΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ
3 ΑΤΥΧΗΜΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΛΑΓΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ .ΑΛΛΑ ΑΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΟΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΣΗΣ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΘΕΑΜΑ!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 2.732 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ