Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2544 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Άνοιξε και το άλμπουμ του αγώνα: 14o ράλι Φίλιππος

Και όσοι θέλετε να μοιραστείτε τις φωτογραφίες που τραβήξατε στον αγώνα με τους υπόλοιπους, στην γκάλλερυ του αγώνα άνοιξε το αντίστοιχο άλμπουμ: Φωτογραφίες θεατών , όπου μπορείτε να τις ανεβάσετε
Last edit: 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν by paskalip.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2545 από mono_karotsa
Απαντήθηκε από mono_karotsa στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω την Λέσχη αγώνων Βεροίας για την εκπληκτική της οργάνωση κατά το Σαββατοκύριακο που πέρασε.Ιδιαίτερα,θα αναφερθώ,στην άμεση αποστολή ειδικού γερανού στην ειδική Σελι,για την περισυλλογή του αγωνιστικού μας αυτοκινήτου.Μπράβο κύριε Μάκη,πρόεδρε,δώσατε δείγμα γραφής των δυνατοτήτων σας.

Σημειώνουμε την ευγένεια όλων των στελεχών την λέσχης.Και πάλι συγχαρητήρια.
Απο εκεί και περά,θα ήθελα να απαντήσω στη \"μομφή\" του κύριου υπό την ονομασία \"sotoskap\", ο οποίος ανέφερε οτι μόνο ενα πλήρωμα δήλωσε την εγκαταλειψή του.Σας ενημερώνω λοιπόν οτι πριν σηκώσω το τηλέφωνο στο σημείο εξόδου μας-ο απεσταλμένος στο σημείο-κριτής σας με διαβεβαίωσε οτι ΔΕΝ είναι απαραίτητο γιατί σας ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ απ\'ευθείας ο ίδιος!!!

Είναι πολύ σημαντικό να σημειώσω οτι μετά την έξοδο μας ενημερώσαμε τα 2 επόμενα πληρώματα με την προβολή του \"ΟΚ\".Κατόπιν,με δικό μας νεύμα \"κόβαμε\" το ρυθμό ΟΛΩΝ των υπόλοιπων πληρωμάτων μέχρι και το τέλος της ειδικής!Οι αγωνιζόμενοι μπορούν να το επιβεβαιώσουν.

Σε ο,τι αφορά την εξοδό μας οφείλετε σε λάθος κατά τη διάρκεια των δοκιμών,αφού χαρακτηρίσαμε τη στροφή με λάθος τρόπο.

Και επειδή πολλά άκούγονται...το αυτοκινητό μας έχει μόνο ελαφρές ζημιές τ\'υπου \"λαμαρίνας\".


Μπράβο και στους συναθλητές μας Νίκο_Λευτέρη για την ευαισθησία τους.
Τεράστιο μπράβο και στους δημοσιογράφους-φωτογράφους του R40,ήθος,ικανότητες και χαμόγελο με ουσία και αληθινό!Να είστε καλά παιδιά.

Ιδιαίτερη αναφορά αξίζει η προσπάθεια των ανθρώπων του ΣΟΑΑΒΕ-Ράδιο ΣΟΑΒΒΕ για την αναλυτικότατη κάλυψη του αγώνα.
Πανταχού παρών και ο κύριος Καφταντζής Ιωάννης που προσφέρει διαρκώς τα μέγιστα.

Φιλικά

Ζάχος Βαγγέλης
Last edit: 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν by mono_karotsa.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2546 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
πρόταση προς Ράδιο ΣΟΑΑΒΕ, να υπάρχουν και off-line οι επαναλήψεις από τις καλύψεις των αγώνων για να τις ακούμε και μεις που.. ήμασταν στον αγώνα :laugh:

και στο Θερμαϊκού έχασα την κάλυψη και τώρα στο Φίλιππος. Καλά θα είναι να υπάρχουν ως αρχείο για να έχουμε πρόσβαση και μετά τον αγώνα.
Κρίμα που δεν άκουσα την κάλυψη που κάνατε και ακούμε βέβαια μόνο συγχαρητήρια για την ποιότητα της δουλειάς που γίνεται από την ομάδα του ραδιοφώνου.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2547 από BILL_VOLOS
Απαντήθηκε από BILL_VOLOS στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΒΟΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑΝ :( ΜΠΡΑΒΟ Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Κ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΓΩΝΑ.ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΤΣΜΑΝΗ - ΜΑΥΡΟ Κ ΓΙΑ ΚΑΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΞΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΒΡΑΔΙΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΡΤΑΒΩΜΑ ΤΟΥ ΑΞΟΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ .ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΣΑΜΕ .ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΦΟΒΕΡΑ ΗΤΑΝ!:) ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΙΕΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΙΚΗ ΑΛΛΑ......ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΖΗ ΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΜΑΘΑΜΕ. ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ!Η ΤΡΙΤΗ ΕΙΔΙΚΗ ΗΤΑΝ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΝΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΤΙΣΕ ΣΤΑ ΧΩΜΑΤΑ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΜΑΣ ΕΚΤΩΣ ΔΡΟΜΟΥ ΟΠΟΥ Κ ΤΟΥΜΠΑΡΑΜΕ;) :blink: ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΔΕΙΞΑΜΕ ΤΟ ΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΩΣ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΥΡΑΓΟ ΟΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΟΛΛΑ ΚΑΛΟΣ Κ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΠΟΥ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΖΗΜΙΑ.:P ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΗΤΑΝ ΠΟΥ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΝΣΠΟΡΤΕΡ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΤΗΛ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΓΟ ΤΟΝ ΠΟΜΠΟ ΤΟΥ ΕΛΕΟΣ!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΖΩΜΕΝΟΥΣ!!!!:)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2548 από sotoskap
Απαντήθηκε από sotoskap στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
mono_karotsa έγραψε:

Απο εκεί και περά,θα ήθελα να απαντήσω στη \"μομφή\" του κύριου υπό την ονομασία \"sotoskap\", ο οποίος ανέφερε οτι μόνο ενα πλήρωμα δήλωσε την εγκαταλειψή του.Σας ενημερώνω λοιπόν οτι πριν σηκώσω το τηλέφωνο στο σημείο εξόδου μας-ο απεσταλμένος στο σημείο-κριτής σας με διαβεβαίωσε οτι ΔΕΝ είναι απαραίτητο γιατί σας ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ απ\'ευθείας ο ίδιος!!!

Είναι πολύ σημαντικό να σημειώσω οτι μετά την έξοδο μας ενημερώσαμε τα 2 επόμενα πληρώματα με την προβολή του \"ΟΚ\".Κατόπιν,με δικό μας νεύμα \"κόβαμε\" το ρυθμό ΟΛΩΝ των υπόλοιπων πληρωμάτων μέχρι και το τέλος της ειδικής!Οι αγωνιζόμενοι μπορούν να το επιβεβαιώσουν.


Αγαπητέ μου φίλε Βαγγέλη,
άδικη η επίθεσή σου γιατί εγώ απλά ανέφερα οτι μόνο ένα πλήρωμα έκανε αυτο που έπρεπε(να τηλεφωνήσουν στην γραμματεία - Δελτ. Πληροφ Νο6).
Αν είχες την πρόθεση να το κάνεις και ο κριτής σου είπε οτι δεν χρειάζεται τοτέ κακώς έπραξες γιατί η διαδικασία δεν είναι αυτή! Ήταν καθαρά υποχρέωση δική σου να τηλεφωνήσεις. Εμείς στην γραμματεία και πρώτος εγώ σαν υπεύθυνος ασφαλειας του αγώνα μόλις κάποιο αυτοκίνητο καθυστερούσε πέρα από το λογικό χρονικό διάστημα να φτάσει στο STOP κάθε Ε.Δ και εφόσον δεν είχαμε ενημέρωση για την τύχη του, σηκώναμε το τηλέφωνο και πέρναμε στον οδηγό ή τον συνοδηγό για να δούμε αν είναι καλά. Όσο για το \"ΟΚ\" πολύ καλά κάνατε και ευχαριστούμε πολύ.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα...
Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας ! ! !

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2549 από mono_karotsa
Απαντήθηκε από mono_karotsa στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
sotoskap έγραψε:

mono_karotsa έγραψε:

Απο εκεί και περά,θα ήθελα να απαντήσω στη \"μομφή\" του κύριου υπό την ονομασία \"sotoskap\", ο οποίος ανέφερε οτι μόνο ενα πλήρωμα δήλωσε την εγκαταλειψή του.Σας ενημερώνω λοιπόν οτι πριν σηκώσω το τηλέφωνο στο σημείο εξόδου μας-ο απεσταλμένος στο σημείο-κριτής σας με διαβεβαίωσε οτι ΔΕΝ είναι απαραίτητο γιατί σας ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ απ\'ευθείας ο ίδιος!!!

Είναι πολύ σημαντικό να σημειώσω οτι μετά την έξοδο μας ενημερώσαμε τα 2 επόμενα πληρώματα με την προβολή του \"ΟΚ\".Κατόπιν,με δικό μας νεύμα \"κόβαμε\" το ρυθμό ΟΛΩΝ των υπόλοιπων πληρωμάτων μέχρι και το τέλος της ειδικής!Οι αγωνιζόμενοι μπορούν να το επιβεβαιώσουν.


Αγαπητέ μου φίλε Βαγγέλη,
άδικη η επίθεσή σου γιατί εγώ απλά ανέφερα οτι μόνο ένα πλήρωμα έκανε αυτο που έπρεπε(να τηλεφωνήσουν στην γραμματεία - Δελτ. Πληροφ Νο6).
Αν είχες την πρόθεση να το κάνεις και ο κριτής σου είπε οτι δεν χρειάζεται τοτέ κακώς έπραξες γιατί η διαδικασία δεν είναι αυτή! Ήταν καθαρά υποχρέωση δική σου να τηλεφωνήσεις. Εμείς στην γραμματεία και πρώτος εγώ σαν υπεύθυνος ασφαλειας του αγώνα μόλις κάποιο αυτοκίνητο καθυστερούσε πέρα από το λογικό χρονικό διάστημα να φτάσει στο STOP κάθε Ε.Δ και εφόσον δεν είχαμε ενημέρωση για την τύχη του, σηκώναμε το τηλέφωνο και πέρναμε στον οδηγό ή τον συνοδηγό για να δούμε αν είναι καλά. Όσο για το \"ΟΚ\" πολύ καλά κάνατε και ευχαριστούμε πολύ.


Εχεις δίκιο ως προς το γράμμα του \"νόμου\",ετσι επρεπε να πράξω παρά τη διαβεβαίωση του κριτή,όμως με την ένταση της στιγμής η απάντηση του κριτή με καθησύχασε.Οπως και να έχει δεν νομίζω οτι χρειάζεται να επιμείνουμε σε αυτό το θέμα όσο στο γεγονός οτι ο αγώνας \"σας\" ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ όλους και σίγουρα του χρόνου θα έχετε διπλάσιες-με το καλό-συμμετοχές.Ευχαριστούμε πολύ για ολα και συγνώμη εαν ήμουν επιθετικός-ελπίζω να καταλαβαίνεις...με ολα αυτά που ακούμε από προχθές!
Καλή δύναμη.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2550 από sotoskap
Απαντήθηκε από sotoskap στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
mono_karotsa έγραψε:

Εχεις δίκιο ως προς το γράμμα του \"νόμου\",ετσι επρεπε να πράξω παρά τη διαβεβαίωση του κριτή,όμως με την ένταση της στιγμής η απάντηση του κριτή με καθησύχασε.Οπως και να έχει δεν νομίζω οτι χρειάζεται να επιμείνουμε σε αυτό το θέμα όσο στο γεγονός οτι ο αγώνας \"σας\" ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ όλους και σίγουρα του χρόνου θα έχετε διπλάσιες-με το καλό-συμμετοχές.Ευχαριστούμε πολύ για ολα και συγνώμη εαν ήμουν επιθετικός-ελπίζω να καταλαβαίνεις...με ολα αυτά που ακούμε από προχθές!
Καλή δύναμη.


ΟΚ φίλε μου! Σε καταλαβαίνω και καταλαβαίνω και την ψυχολογία σας μετά την έξοδο. Η αναφορά μου και όλες οι αναφορές των υπολοίπων παιδιών γι\' αυτο το θέμα δεν γίνεται για να κατηγορήσουμε κανέναν, αλλά για να το καταλάβουμε όλοι οτι έτσι πρέπει να πράττουμε.

Ευχαριστουμε πάντως πολύ για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε που σας άρεσε ο αγώνας. Εκ μέρους του Δ.Σ της Λέσχης σας υποσχόμαστε οτι κάθε χρόνο θα κάνουμε καλύτερους αγώνες.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα...
Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας ! ! !

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2551 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
BILL_VOLOS έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΒΟΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑΝ :( ΜΠΡΑΒΟ Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Κ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΓΩΝΑ.ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΤΣΜΑΝΗ - ΜΑΥΡΟ Κ ΓΙΑ ΚΑΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΞΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΒΡΑΔΙΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΡΤΑΒΩΜΑ ΤΟΥ ΑΞΟΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ .ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΣΑΜΕ .ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΦΟΒΕΡΑ ΗΤΑΝ!:) ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΙΕΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΙΚΗ ΑΛΛΑ......ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΖΗ ΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΜΑΘΑΜΕ. ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ!Η ΤΡΙΤΗ ΕΙΔΙΚΗ ΗΤΑΝ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΝΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΤΙΣΕ ΣΤΑ ΧΩΜΑΤΑ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΜΑΣ ΕΚΤΩΣ ΔΡΟΜΟΥ ΟΠΟΥ Κ ΤΟΥΜΠΑΡΑΜΕ;) :blink: ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΔΕΙΞΑΜΕ ΤΟ ΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΩΣ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΥΡΑΓΟ ΟΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΟΛΛΑ ΚΑΛΟΣ Κ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΠΟΥ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΖΗΜΙΑ.:P ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΗΤΑΝ ΠΟΥ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΝΣΠΟΡΤΕΡ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΤΗΛ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΓΟ ΤΟΝ ΠΟΜΠΟ ΤΟΥ ΕΛΕΟΣ!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΖΩΜΕΝΟΥΣ!!!!:)


καλά όντως αυτός ο κύριος (για τον οποίο φάγαμε και πόρτα από το ξενοδοχείο χιχι) ήταν πολυ κτητικός με τους πομπούς του!στον ΤΕ μου λέει αν έχετε κάποια άξοδο ή κάτι παρόμοιο παρακαλώ να δώσετε τον πομπό σας κτλ κτλ. και μάλιστα ο κύριος που ήταν δίπλα του μας το διευκρίνησε γιατί εγώ δεν άκουσα με την πρώτη φορά!:laugh: :laugh: ΄

@paskalip: thanks για το αργό φλας το βράδυ η φωτό είναι όνειρο!
Παιδιά τρομερή δουλειά για μία ακόμη φορα. Έχετε ανεβάσει τον καλλιτεχνικά φωτογραφικό πήχη πολύ ψηλά. Το μεράκι σας φαίνεται σε κάθε φωτογραφία!
Ανδρέα και Πασχάλη ΜΠΡΑΒΟ!
Last edit: 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν by tsosmi.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2554 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
tsosmi έγραψε:

@paskalip: thanks για το αργό φλας το βράδυ η φωτό είναι όνειρο!


Τι να σε κάνω ρε Μητσάκο. Τράβηξα τόσα αμάξια πριν από σένα και όταν είπα να δοκιμάσω και με τα 2 φλας (για να δω τι θα βγει) πέρασες εσύ!!!! Στο Χαλκιδικής τώρα, θα σου βγάλω 10 φορές καλύτερη :lol: :lol: :lol:
Last edit: 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν by paskalip.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2555 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:14ο ΡΑΛΛΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
αν δεν σε έχω δεμένο στο δεξί bucket όντως μπορει να βγάλεις και καμμιά φωτο στο χαλκιδικής :P :P

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.372 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ