Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2688 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
2 μέρες για τον αγώνα. Ποιοι θα κατέβουν?
Εγώ πάντως κατεβαίνω...
Last edit: 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν by paskalip.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2689 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
θα τα πουμε εκει πασχάλη...θα ειμαι απο κυριακη ξημερωματα βολο,μιας και θα διανυκτερευσουμε στο χωριο ενος φιλου.

Ειπα να κανω χαρη του μητσακου,να του παω το 13ρι στο βολο,αλλα δεν ηθελε...:P :P :P



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2690 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
paskalip έγραψε:

2 μέρες για τον αγώνα. Ποιοι θα κατέβουν?
Εγώ πάντως κατεβαίνω...


Εγω κι\'ο Κωστας θα ειμαστε εκει απο σαββατο το πρωι

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2691 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Εγώ θα κατέβω σήμερα Λάρισα και αύριο πρωί πρωί θα είμαι Βόλο. Μίλησα και με την Κυρα-Γιούλη:laugh: τα δωματια μας περιμένουνB)
μιλάμε και στο τηλέφωνο για τα υπόλοιπα:)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2692 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
στην ειδική του Σαββάτου, έχουν προστεθεί δύο σικέϊν επιβράδυνσης.
αν θυμάμαι καλά στο 4ο και στο 7ο χλμ.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2694 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Πάλι 1ος γράφω? αμάν πιά...:laugh: :laugh: :laugh:

Επέστρεψα κι εγώ πρίν απο περίπου μια ώρα απο τον βόλο,όπου ήμουνα με τον φιλτατο Στέλιο-Pughell.
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που τρέξανε,προσπάθησαν,είτε πήραν τερματισμό είτε όχι.
Πολύ καλά περάσματα (εκει που καθόμασταν) απο τους Σωτήρχο/Ζακχαίο,Παπαχριστόπουλο/Αργυρόπουλο.
Τρομερό πέρασμα για τα δεδομένα του αυτοκινήτου 2 γνωστοί φίλοι μας (οχι δε με πλήρωσαν...ακόμα ) κυπαρισσάς/γκάλφας με το 13ρι 106 τους.
Μπορεί να ήταν τό πιο αργό πλήρωμα σύμφωνα με τις συμμετοχές σε θέμα ιπποδύναμης,αλλα η άσφαλτος άλλα εδειξε.Ετσι παίδες ή...απατώμαι?
Επίσης τέθηκε θέμα υβρις του οδηγού προς το συνοδηγό .
Οι φίλτατοι Ζάχοι,παρόλο που είχαν κάποια προβλήματα (στο τέλος του καράβωμα Ι) τα ξεπέρεσαν οσο ήτο δυνατό στο σερβις πάρκ και κατάφεραν να τερματίσουν άξια μεν,αλλα σε χαμηλή θέση γενικής.
Κρίμα στον αγγλόπουλο με το Saxo kit kar το οποίο \"ανέβασε\" στις μπαριέρες,κατα τα λεγόμενα των τοπικών εκει θεατων στην Δράκεια Ι,όπου μετά άλλαξε σε απλή διαδρομή.
Οχι πολύ μεγάλη ζημιά,τουλάχιστο οπτικά θελει λαμαρινοδουλειά.Ψυγεια λαδιου/νερου (ψαλίδια???) φάνηκαν ανεπαφα.
Να τονίσω πως ήθελα να \"λοκάρω\" τον αμαξόπουλο,αλλά δεν τα κατάφερα γιατί ειχα μακριά το χαρτί με τις συμμετοχές.
Πάντως ενθυμούμαι ενα 106 που περασε σχετικα \"ταπα\" για 106 απο κει που καθόμουν.
Στο τελείωμα του Καράβωμα Ι,στο σημείο που βρισκόμασταν,αρκετοί περασαν σε ρυθμους \"βολτας\" μιας και \"μείνανε\" απο φρένα νωρίτερα.Φαινόταν ξεκάθαρα εκει.
Ακόμα βρωμάμε τακάκι
Θα ακολουθήσουν σύντομα φωτό!

Υ.Γ. ενα κάποιο πλήρωμα διαβάσει το ποστ ας μου στείλει ενα πμ μήπως εχω καμμια φωτό τους να δώσω...

Αυτά απο μένα απο τον ηλιόλουστο Βόλο για φέτος! αναμονή για τα επομενα ραλλυ.

Υ.Γ.2 μα τι ξέχασα ο ανόητος...ΩΡΕ ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ το κλιο R3...ζαλάδα με έπιασε ...Σύντομα και ενα στην Β.Ελλάδα



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2695 από RONI
Απαντήθηκε από RONI στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
καλη εβδομαδα σε ολους..... καλος ο αγωνας κ το διασκεδασαμε ....κ χαιρομαι ιδιαιτερα που γνωρισα ( εκτος απο τους παλιους γνωριμους Νικο - Λευτερη που δυστυχως δεν ηρθαν ) τον Δημητρη κ Νικο (glf) εκπληκτικο διδυμο......


Ραντεβου στο ΔΕΘ τωρα ...ΝΑστε εκει

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2696 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Ωραίος αγωνας.Ειδικα το καραβωμα ειναι απίστευτη ειδική για παρακολούθηση.Χορτασα γρηγορα περασματα από όλους σχεδόν τους συμμετεχοντες,ενω το πρωι στη δράκεια τα αδυνατα αυτοκινητα ζοριστηκανε πολύ.
Κριμα για Βατσο και Αγγλοπουλο,που ειχανε τις κακες στιγμες τους το πρωι.Κριμα και για Αμαξόπουλο,που εκανε φοβερο αγωνα μεχρι που εγκατελειψε.
Μπραβο σε όλους τους συμμετεχοντες

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • peugeot_205_gti
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2697 από peugeot_205_gti
Απαντήθηκε από peugeot_205_gti στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
πολυ καλη η διοργανωση της λαβ και οι συμμετοχες ητανε εξισου καλες.
γυρισαμε χθες εμεις αλλα δεν ειδαμε τον τερματισμο γιατι ειχαμε πολλα χιλιομετρα να κανουμε μεχρι να φτασουμε αλεξανδρουπολη.ευχαριστιθηκαμε
αγωνα ομως εκτος απο το καραβωμα 1 που εγινε απλη λογο ατυχηματος.ευτιχως
τα πληρωματα ειναι ολα καλα οπως μαθαμε χθες.ο ακης πιστευω μας ικανοποιησε
ολους με την προσπαθεια του.το δικο μας ραλλυ ενδεχεται να μην γινει για
δευτερη συνεχομενη χρονια και αυτο θα το μαθουμε αυριο.εχουμε πολυ λιγες
συμμετοχες αλλα δεν ειναι ο λογος αυτος.ας ελπισουμε να γινει το 2ο ραλλυ
δημοκριτος.:) :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2699 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
RONI έγραψε:

καλη εβδομαδα σε ολους..... καλος ο αγωνας κ το διασκεδασαμε ....κ χαιρομαι ιδιαιτερα που γνωρισα ( εκτος απο τους παλιους γνωριμους Νικο - Λευτερη που δυστυχως δεν ηρθαν ) τον Δημητρη κ Νικο (glf) εκπληκτικο διδυμο......


Ραντεβου στο ΔΕΘ τωρα ...ΝΑστε εκει


the pleasure was ours αγαπητέ RONI και πραγματικά χαίρομαι που καμμιά φορά το να δέσεις με κάποιους ανθρώπους αρκούν λίγες μόνο λέξεις.u rule!Ευχαριστώ για το δωράκι που μου έκανες στο service, είσαι δύναμη.

Όσο Σταύρο περί ύβρις ο λόγος...έλλειψη πειθαρχίας στο Καράβωμα Ι που ήταν καθαρά ένα ξέσπασμα δικό μου από την μέση της ειδικής και μετά γιατί μου έκανε κάτι κουλά το αυτοκίνητο (προβλήματα τα οποία λύθηκαν στο service χάρις στον Γκάλφα και φυσικά τον μηχανικό μου). Πραγματικά πιστεύω ότι στο 2ο πέρασμα κάτι κάναμε και είμαι πραγματικά χαρούμενος για την 3η θέση στα Ε10 αν και θα ήθελα κάποια Ε9 ή έστω 14αρια ακόμα για να έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης..

πολύ ωραίος αγώνας, οι ειδικές πολύ καλές αν και θα ήθελα την Μηλιά να μην την περάσουμε απλή.
ευχαριστώ τους πάντες για την βοήθεια τους;)
ελπίζω να τα πούμε ΔΕΘB)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.382 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ