Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2700 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Ακόμα ένας αγώνας που τον ευχαριστηθήκαμε με το Μητσάκο και ας... άσπρισαν λίγες ακόμα τρίχες στα μαλλιά του όταν με περίμενε το Σάββατο να πάρουμε εκκίνηση :laugh:

Και γω το χάρηκα πολύ το διήμερο από όλες τις απόψεις. Βρεθήκαμε και πάλι οι παλιοπαρέες, είδαμε κόσμο από κάτω (ciao Robert), φέραμε στα μέτρα μας το 106 και ο οδηγός έγινε λίγο ακόμα σοφότερος :lol:

Κρίμα πάντος που ο αγώνας έγινε σε αυτή την ημερομηνία και δεν μπόρεσε να μπει το κομμάτι προς Μηλιές. Ήταν σα να έτρεξα μισό Κένταυρος:(

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2701 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ


εδώ είμαστε στη μέση του αγώνα. ο Μητσάκος βλέπει τις πατροπαράδοτες διατροφικές συνήθειες στα ράλλυ. μετά από αυτό κατέβασε 16\" στο Καράβωμα :laugh:

ε, στη Δράκεια δεν ξέρουμε τι θα γινόταν γιατί ακυρώθηκε το πρώτο πέρασμα....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2702 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Δημοσίευσες φωτογραφία μου,δίχως την άδεια μου? απερίγραπτος.Μύνηση ρε...:P :P :P

Ελπίζω να τα πούμε στο επόμενο και μακάρι να τρέξεις μητσάκο ΔΕΘ.Επίσης μήτσο πρεπει μια μερα να με παρεις με το αμαξι και να παμε στο γλαφλα για κοψίδια...ΤΕΛΟΣ.



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2704 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
kane έγραψε:

Δημοσίευσες φωτογραφία μου,δίχως την άδεια μου? απερίγραπτος.Μύνηση ρε...:P :P :P

Ελπίζω να τα πούμε στο επόμενο και μακάρι να τρέξεις μητσάκο ΔΕΘ.Επίσης μήτσο πρεπει μια μερα να με παρεις με το αμαξι και να παμε στο γλαφλα για κοψίδια...ΤΕΛΟΣ.


και στα καπάκια να σε πάει μία Καστανιά να τα χωνέψεις. Ναι ναι είναι μία ακόμη από τις σοφίες του αυτή.με το πέρα σώθε λέει στο bucket χωνεύει:laugh:

ατάκα του αγώνα
Γκάλφας:3ΑΠ που κλείνει!
Εγώ: Βρε άστην να κλείνει την π....α:P :P

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2705 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Last edit: 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν by tsosmi.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2706 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
είσαι πολύ γρήγορος λέμε :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2709 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Πςςςςς...μα δε σε λένε κυπαρισσά δημήτρη,μα...γιό του ανέμου:laugh: :laugh: :laugh:



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • peugeot_205_gti
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2710 από peugeot_205_gti
Απαντήθηκε από peugeot_205_gti στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
παιδια κριμα αλλα δεν θα γινει το ραλλυ μας για δευτερη συνεχη χρονια:( :( :angry: αλλα λενε πως θα οριστει καινουρια ημερομηνια αντε να δουμε.οντος παιδια κανατε πολυ ωραιο περασμα με το 106 κυππαρισας και γκαλφας τουλαχιστον εκει που σας ειδαμε εμεις στο καραβομα 2 εκει στην καντινα στην δεξια φουρκετα και στα δρακεια 1 κανατε και εσεις απλη λογο του βατσου και του αγγλοπουλου που ειχαν εξοδο και εμποδιζανε τα επομενα αγωνιστικα.ο ΣΩΤΗΡΧΟΣ,ο τοπικος ΜΠΑΛΝΤΟΥΝΙΣ και ο ΜΠΙΣΤΑΣ εκαναν τα καλυτερα περασματα εκει στο καραβωμα 2 στην καντινα που καθομασταν εμεις αλλα φυσικα και ο ΚΥΠΠΑΡΙΣΑΣ-ΓΚΑΛΦΑΣ εκαναν ωραιο περασμα

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2712 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
δυστυχώς δεν θα γίνει η αλεξανδρούπολη και εγώ σήμερα το έμαθα. αν πάντως οριστεί νέα ημερομηνία είναι πολύ θετικό (για μένα τουλάχιστον) γιατί την Κίρκη την αγαπώ πολύ!ήμουν φαντάρος στην αλεξανδρούπολη και την τιμούσα δεόντως σχεδόν σε κάθε μου έξοδοB)

να και ένα incar από Δράκεια ΙΙ




και μην κράζετε!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2713 από kane
Απαντήθηκε από kane στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Καλά ρε...ωραία ανεβαίνει ο τενεκές σου! (και δικος μου ελπιζω συντομα).επειδή \"εκανα\" την ειδική ειδα οτι θελει αλογα ή καλύτερα...σαζμαν θεόκοντο.
Κατι που εχεις βέβαια.
Μπράβο τ\'άγόρι\'μ! άλλη φορα θα βρεχω τον δρομο αμα περνας,να βλεπω λιγο θεαμα ρε μητσάκο!

Υ.Γ. πηρε το ματι μου και κατι μπουκες ε?



Εγώ πότε θα πάρω κλιό???

i167.photobucket.com/albums/u146/kanesaxo/DSC00315.jpg φοβού τους κορμούς,εργοστασιακών μπιελών φέροντες...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.349 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ