Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2734 από sakinen
Απαντήθηκε από sakinen στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
tsosmi έγραψε:
[2ον - Η δίωξη δεν πρόκειται να σταματήσει με δύο ομορφόλογα απλά :laugh: :laugh:[/quote]

λέγε...πόσα θες? :) :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2735 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
κοίτα Σάκη, θέλω και γω ποσοστό γιατί την Κυριακή ήμουν έτοιμος να μπω σε ειδική με το 13αρι.......

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2736 από sakinen
Απαντήθηκε από sakinen στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
δε βγαίνω ρε...κάντε ένα σκόντο...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2737 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
glf έγραψε:

κοίτα Σάκη, θέλω και γω ποσοστό γιατί την Κυριακή ήμουν έτοιμος να μπω σε ειδική με το 13αρι.......

κρύβε λόγια ρε:P

Σάκη γίνεται και διακανονισμός μέσω τραπέζης, don\'t worry B) B)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2738 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
sakinen έγραψε:
...3 λεπτά πριν την εκκίνηση φτάνει ο γκάλφας, ο μιτσάκος μες το άγχος (που σαι ρε νικο?...) και να σου φτάνει ο γκάλφας άνετος και χαμογελαστος...και 20 δεν ειπες ότι φεύγουμε? ακόμα είναι και 17...:laugh:
το ίδιο και στην εκκίνηση της ειδικής που φτάσανε κυριολεκτικά στο παρά-κάτι...[/quote]

Σάκη έπρεπε να δεις πέρσι, που ήμασταν σε ένα αμάξι Γκάλφας και γω... Εκεί φτάναμε στο λεπτό μας στην εκκίνηση... Και φυσικά ούτε ίχνος άγχους :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2739 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
για την ακρίβεια θα μπαίναμε και με προπορεία :silly:

γι\'αυτο λέω Μήτσε.. αυτά θα έχεις να θυμάσαι

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • karapetsanosj
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2751 από karapetsanosj
Απαντήθηκε από karapetsanosj στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
glf έγραψε:

ξέχασα να αναφέρω και το Ράδιο ΣΟΑΑΒΕ που και πάλι είχε ζωντανή αναμετάδοση του αγώνα και ξεκίνησε και ένα σχέδιο που είχε καταστρωθεί εδώ και λίγο καιρό, αυτό της ζωντανής αναμετάδοσης μέσα από αγωνιστικά αυτοκίνητα την ώρα της ειδικής διαδρομής. η ιδέα απλή, ο συνοδηγός έχει ανοιγμένο το κινητό του τηλέφωνο την ώρα του αγώνα για να απαντήσει αυτόματα και έχοντας hands free κοντά στο στόμα θα ακούγονται και οι σημειώσεις του πληρώματος.

το εκπληκτικό είναι ότι η μετάδοση ήταν ζωντανή την ώρα της εξόδου του Νίκου Βάτσου και το άκουσα σε επανάληψη στην εκπομπή της Τετάρτης.



Ρε Γκαλφα Ποτε το radio SOABE θα μεταδωσει οτι παντρευτηκες να σου ευχηθουμε? Να ζήσεις λοιπον και καλα.........Γκαλφακια!! Στα γρηγορα ειδα οτι με την παντρεια αμεσα περασες....δεξια. Στον πατησαν τον καλο κατευθειαν......
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2753 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
τι μετά την παντρειά.. από την αρχή της χρονιάς έκατσα δεξί μπάκετ αλλά ευτυχώς που το ευχαριστιέμαι και έτσι. βέβαια τα πρώτα στερητικά σύνδρομα έκαναν την εμφάνιση στο Κένταυρος, αλλά μάλλον επειδή έχω να τρέξω το βουνό από το 2005 :laugh:

η... Γκαλφούλα είναι ήδη στην κοιλιά της μαμάς της και όπως και ο Βραχάτης, αναρωτιέμαι τι αγωνιστικό να της ετοιμάσω εκείνο τον καιρό που θα πιάσει τιμόνι.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2756 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
φαντάσου πόσο τον αγαπάει μέσα στην Δράκεια ΙΙ, ακούω..\"ωχ...κλείσε κλείσε Τάσα\"
χαχαχαχαχα, αυτά είναι...

έλα ρε Nick!αφού \"έκανες\" την Μηλιά:P

ΥΓ πριν το Φθιώτιδος είχε αναφερθεί από εμένα σε συνέντευξή μου στον Γιώργο Παπαδόπουλο, στην εκπομπή Φλας στους αγώνες (λίγο πριν ξεκινήσουμε για ΛαμίαB) )

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2760 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
tsosmi έγραψε:

φαντάσου πόσο τον αγαπάει μέσα στην Δράκεια ΙΙ, ακούω..\"ωχ...κλείσε κλείσε Τάσα\"
χαχαχαχαχα, αυτά είναι...


ναι, να περιμένω πχ να ακούσω το Σάββα και να ακούω την Τάσα!!!!!!
\"Ναι? Τάσα εσύ είσαι ?\" (μπορεί να ήταν καμιά γκόμενα....)
\"κλείσε κλείσε τώρα, τρέχουμε την ειδική\"

χεχεχεχεχ και να τα ακούς αυτά ρε συ Μητσάκο και να τι να λες και συ από μέσα σου ε? πωπω πολύ χυμαδιό είμαστε μου φαίνεται.....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.353 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ