Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2724 από HUNTER
Απαντήθηκε από HUNTER στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Για φωτο,θα περιμενετε λιγες μερες ακομα,να ξεμπλέξει με τις υποχρεώσεις του ο Πασχαλης και μετα να τις ανεβασει.Εχουμε να δούμε σπριντ Σερρων,ραλλυ Ακροπολις και Κενταυρος που δεν εχουνε ανεβει

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2725 από paskalip
Απαντήθηκε από paskalip στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Ναι παιδιά, την Τετάρτη τελειώνω και μετά θα επανέλθω στην ενεργό δράση... just be patience :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2726 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2727 από sakinen
Απαντήθηκε από sakinen στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
glf έγραψε:

Δείτε το blog του Μητσάκου


Ο Μιτσάκονεν εκτός από καλό τιμόνι είναι και καλή πένα...Μπράβο.B)
Θα μου μεινει η στιγμή το σάββατο στην παραλία...3 λεπτά πριν την εκκίνηση φτάνει ο γκάλφας, ο μιτσάκος μες το άγχος (που σαι ρε νικο?...) και να σου φτάνει ο γκάλφας άνετος και χαμογελαστος...και 20 δεν ειπες ότι φεύγουμε? ακόμα είναι και 17...:laugh:
το ίδιο και στην εκκίνηση της ειδικής που φτάσανε κυριολεκτικά στο παρά-κάτι.:laugh: :laugh: :laugh:
πάντως τα χαμογελα μέχρι τ αυτά μαρτυρούν πως περάσανε. Άσε που έγινε και διώκτης μας στο κύπελλο ασφάλτου.B)
Last edit: 15 Χρόνια 10 Μήνες πριν by sakinen.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2728 από sakinen
Απαντήθηκε από sakinen στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Για τα σηκέην στην ειδική μάθαμε παρασκευή βράδυ(...!!!) όταν μας πήραν τηλ. από τη ΛΑΒ. Τελικά τι σκοπό έχουν τα σηκέην αν βρίσκονται στην έξοδο δεξιάς πατημένης? Τόσες μεγάλες ευθείες υπήρχαν που μπορούναν άνετα να τοποθετηθούν.
Για τη σειρά εκκίνησης το χω ξαναγράψει...δεν υπάρχει λογική. Πάντως στο τέλος του σαββάτου στα πρώτα 15 αυτοκίνητα τα 7 ήταν Ε.!!!
Κατά τ άλλα η διοργάνωση τα κατάφερε σχετικά καλά αν εξαιρέσεις ότι δεν υπήρχε καμμία παροχή, ούτε καν ένα νεράκι στο τέλος των ειδικών.
Επίσης αρκετοί θεατές στις ειδικές που θυσίασαν το μπάνιο τους για να μας δουν.

Λεπτομέρειες για το δικό μας αγώνα, εδώ sakinen.blog.com/

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2729 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
όπως είπαμε και στον αγώνα, επειδή ήταν μικρός ο συγκεκριμένος είπα να του βάλω επιπλέον δυσκολίες για να έχει παραπάνω ενδιαφέρον :laugh:
πως κάνουν πχ στους πιλότους στα airbus που τους βάζουν βλάβες και καταιγίδες στον εξομοιωτή...

α ρε Μητσάκο αυτά θα έχεις να θυμάσαι λέμε από αγώνες....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2730 από RONI
Απαντήθηκε από RONI στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
κ να μην ξεχναμε κ την κοντρα μαζι μου για το ποιος θα φαει το φωτοκυτταρο στο καραβωμα.....:laugh: :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2731 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
πλάκα πλάκα εγώ και στα 2 περάσματα έκανα ένα ανεπαίσθητο \"άσε\" στην αριστερη, λόγω φωτοκύτταρου.

ευχαριστώ για τα πολύ καλά σας λόγια.appreciate it..

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2732 από tsosmi
Απαντήθηκε από tsosmi στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
sakinen έγραψε:

glf έγραψε:

Δείτε το blog του Μητσάκου


Ο Μιτσάκονεν εκτός από καλό τιμόνι είναι και καλή πένα...Μπράβο.B)
Θα μου μεινει η στιγμή το σάββατο στην παραλία...3 λεπτά πριν την εκκίνηση φτάνει ο γκάλφας, ο μιτσάκος μες το άγχος (που σαι ρε νικο?...) και να σου φτάνει ο γκάλφας άνετος και χαμογελαστος...και 20 δεν ειπες ότι φεύγουμε? ακόμα είναι και 17...:laugh:
το ίδιο και στην εκκίνηση της ειδικής που φτάσανε κυριολεκτικά στο παρά-κάτι.:laugh: :laugh: :laugh:
πάντως τα χαμογελα μέχρι τ αυτά μαρτυρούν πως περάσανε. Άσε που έγινε και διώκτης μας στο κύπελλο ασφάλτου.B)


όσο για σένα αγαπημένε μου, μην μου λες τόσο όμορφα πράγματα γιατί:
1ον - Παίρνει το κεφάλι μου αέρα και
2ον - Η δίωξη δεν πρόκειται να σταματήσει με δύο ομορφόλογα απλά :laugh: :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
15 Χρόνια 10 Μήνες πριν #2733 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Απ:Rally ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ξέχασα να αναφέρω και το Ράδιο ΣΟΑΑΒΕ που και πάλι είχε ζωντανή αναμετάδοση του αγώνα και ξεκίνησε και ένα σχέδιο που είχε καταστρωθεί εδώ και λίγο καιρό, αυτό της ζωντανής αναμετάδοσης μέσα από αγωνιστικά αυτοκίνητα την ώρα της ειδικής διαδρομής. η ιδέα απλή, ο συνοδηγός έχει ανοιγμένο το κινητό του τηλέφωνο την ώρα του αγώνα για να απαντήσει αυτόματα και έχοντας hands free κοντά στο στόμα θα ακούγονται και οι σημειώσεις του πληρώματος.

το εκπληκτικό είναι ότι η μετάδοση ήταν ζωντανή την ώρα της εξόδου του Νίκου Βάτσου και το άκουσα σε επανάληψη στην εκπομπή της Τετάρτης.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.337 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ