Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Ενδιαφέρεται κανείς για χωμάτινα σπριντ στη Β.Ε. ?

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4642 από Μπέμπης
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΓΙΝΕ <<ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ>> ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΩΤΗΡΗ (ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΙΣΕΣ) ΕΜΠΛΕΚΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΩΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ......ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΟΝΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΗΜΑΤΑ.....ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΣ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Η ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΣΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΧΩΜΑΤΙΝΟΥΣ ΑΠ ΤΗ ΝΟΤΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΡΟΛΟΙ ΑΝΤΙΣΤΡΑΦΗΚΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΙ ΤΟ ΘΕΛΗΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ........

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4643 από sotoskap
Ποια προσωπικα ρε Γιωργο...??
Που ειδες να κανω εγω προσωπικη επιθεση??

Τελος παντων!

Η αληθεια ειναι οτι δεν φτανουν 3000 € αλλα μακαρι να το καταφερουν οσοι το επιχειρησουν

Οσοι καταλαβαν, καταλαβαν και οσοι ΞΕΡΟΥΝ παλι καταλαβαν.

Εγώ ηθελα απλα να πω, απο προσωπικη εμπειρία ποσο σοβαρο και δυσκολο (οχι ακατορθωτο) ειναι να οργανωσεις εναν αγωνα.

Δυστυχως, για μενα, εχω ακόμα το μικρόβιο του οργανωτη, που δυσκολα μαλλον θα φυγει...αλλα θα φυγει που θα παει, ξεκινωντας απο αυτη την Κυριακή.

Εγω σταματαω εδω...δεν συνεχιζω αλλο την κουβεντα!
Ευχαριστω!

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα...
Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας ! ! !
Last edit: 14 Χρόνια 7 Μήνες πριν by sotoskap.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4644 από Μπέμπης
ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ Η ΟΧΙ......ΤΕΣΠΑ.......!!!!ΝΙΚΟ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ....ΕΠΕΙΔΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΒΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΧΟΛΙΑ Η ΝΑ ΤΑ ΣΒΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ..... ΤΙ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ......

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4645 από aristofanis
Υπάρχουν πολύ καλές ειδικές στην Χαλκιδική και ειδικά στην Σιθωνία αλλά έχουν πολλά άλματα, με αποτέλεσμα να καταπονούνται τα αυτοκίνητα και χρειάζονται να είναι ραμμένα. Μετά από πολύ ψάξιμο προτείνουμε την παλαιά ειδική Βραστάμων – Πολυγύρου που είναι περίπου 10,50 χλμ και με απλή άλλα 9,50 χλμ. Η ειδική είναι φυλαγμένη από παντού δεν ενοχλεί κανέναν, είναι τεχνική με μικρή μέση ωριαία ταχύτητα και δεν χρειάζεται πολύ δουλειά για να γίνει flat.
Vudafieri - Aristofanis

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4646 από glf
Το θέμα δεν είναι να σβήσουμε σχόλια, το θέμα είναι να συζητάμε το ίδιο πράγμα.
Μια χαρά το χειρίστηκαν τα παιδιά και μεις. Εγώ να πω ότι φέτος η Βέροια έκανε τον μεγαλύτερο αγώνα ράλλυ στη Βόρειο Ελλάδα και φυσικά τα στάνταρ τους είναι.. ανεβασμένα μιας και έκαναν αψεγάδιαστο αγώνα.

Το ξαναλέω ότι καλά θα κάναμε να μαζευόμασταν κάπου για καφέ οι ενδιαφερόμενοι... για πείτε.. καθαρά για κουβέντα.

Τα Βράσταμα τα είχα... τσεκάρει το 97 στο Χαλκιδικής και μάλιστα αυτή η φωτο πρέπει να είναι από εκεί...
www.galfas.gr/racing-old/photos/dokelpa01.jpg
(από τότε και να μην έχω τρέξει ακόμα χωμάτινο αγώνα, πως το κατάφερα και γω δεν ξέρω......)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4647 από JON
σεβαστει η αποψη σας ρε παιδια για τα χωματινα σπριντ αλλα μηπως για λογους οικονομικους(λαστιχα χωματινα-ανρτησης και αλλα)και πληθωρας αυτοκινητων ασφαλτινων να σηζητουσαμε για ασφαλτινες διαδρομες?αδελφοι κωνσταντινιδη

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4648 από D.MAVRODIS
και γιατί να μην κάνουμε μια μικτή διαδρομή?μιση χωμα μιση ασφαλτο!:woohoo:

ρε παιδιά τα βράσταμα δεν έχουν γινει άσφαλτος?:huh:

το σκ θα πάμε να δούμε μια ειδική στην χαλκιδική όποιος ενδιαφερεται ας έρθει να μας πει τη γνωμη του...

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4649 από aristofanis
Τα Βράσταμα δεν έχουν γίνει άσφαλτος παραμένουν χώμα!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • vasilis
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4650 από vasilis
για την ταξι των πραγματων και μονο η Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ ιδρυθηκε το 1973 και
διοργανωσε τον πρωτο αγωνα δεξιοτεχνιας στην Ελια το 1974,και το πρωτο της
Μοτο cross τον ιδιο χρονο στην πιστα που υπηρχε στο νοσοκομειο με συμμετοχες
Χ.Αραμπτζης,Ε.λακορτε,Α.Μερεμετσακης,Γ.Τοξιδης,καΙ αλλοι που δεν θυμαμαι
αυτοι την στιγμη ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΙ ΤΟΥΣ.Αρα η πρωτη
λεσχη και διοργανωτρια αγωνων στον νομο Ημαθιας ειναι η Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4651 από johnjohn8
Μήπως να μάθεις την ιστορία καλύτερα????? Έχω και το καταστατικό της ΑΛΗΜΑ όποτε θέλεις να στο δώσω να το διαβάσεις....Η Λ.Α. Βέροιας ιδρύθηκε μετά την Α.Λ.Η.Μ.Α. στην οποία λέσχη συμμετείχαν και αγωνιζόμενοι και μέλη απο τη Βέροια.Εξού και η ονομασία της Αγωνιστική Λέσχη Ημαθίας Μέγας Αλέξανδρος με έδρα το Στενήμαχο Νάουσας....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.400 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ