Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Ενδιαφέρεται κανείς για χωμάτινα σπριντ στη Β.Ε. ?

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4727 από otsi
glf στο Σ.Μ.Α.Κ. οι κοζανιτες και οι υπολοιποι στις λεσχες τους για να υπαρχουν ατομα για Δ.Σ.μην κανεις μονο τον εξυπνο.Αν για εσας ειναι τοσο ευκολο η διοργανωση και η τελεση ενος φθηνου χωμ.σπριντ ιδου η ροδος κυριοι να ερθω και να γινω ο πιο ενθερμος οπαδος σας.Ποιος ειμαι αλλωστε εγω που θα σας κρινω μετα απο 25 χρονια πορειας μεσα σ\' αυτο το αθλημα!!!!Α και να μην το ξεχασω ο nik δεν ειπε οτι γνωριζει αλλα οτι δεν ειναι οργανωτης!Και εγω ρωτησα αν γνωριζει και αν ζει στην Βορειοελλαδικη πραγματικοτητα!Οταν κατεβειτε απο τα συνεφα τα λεμε μεχρι τοτε μπορειτε να λετε τα ονειρα σας και που ξερετε ισως ο καλος θεουλης σας φερει και 50 συμετοχες και να κανετε αγωνα στο ΓΚΛΙΚΟΒΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4730 από Μπέμπης
ΛΙΤΣΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΘΑ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΟΧΟΣ Π ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ....ΓΙ ΑΥΤΟ Ο ΣΜΑΚ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΠΡΙΝΤ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΥΑΛΑ ΚΟΥΒΑΛΑΤΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ....Μ ΑΥΤΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΡΕΨΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΣΑΣ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ....!!!!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΝ 2 ΛΕΣΧΕΣ Ή ΚΑΙ 3.....ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΣΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΞΑ....!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4731 από glf
Εγώ λέω ότι κουβέντα κάνουμε. Οκ, μας είπες ότι αγώνας βγαίνει με 45 συμμετοχές.
Εμείς λέμε να το ψάξουμε και λίγο παραπάνω.
Αν δεν έχει άτομα ο ΣΜΑΚ, δε θα κάτσουμε όλοι να περιμένουμε πότε θα έχει άτομα ο ΣΜΑΚ, η ΛΑΒ ή ο ΑΟΘ, κοιτάμε ΜΗΠΩΣ και γίνεται να κάνουμε έναν δύο τέτοιους αγώνες με άλλο τρόπο.
Να ένας, με συνεργασία. οκ,εκεί θα μου πεις μπορεί άλλα 1000 πράματα να στραβώσουν. το συζητάμε.
αλλά αν μια λέσχη δεν μπορεί αυτό τον καιρό να κάνει αγώνα δεκτό...
και γω θα ήθελα να δω τη ΛΑΒ να είναι μέσα στην κουβέντα αλλά και εκεί υπάρχει πρόβλημα με το ΔΣ, το ίδιο και στον ΑΟΘ (που εκεί περιμένουμε να δούμε ποιος θα αναλάβει) ενώ κάπως έτσι ήμασταν και στο ΣΜΑΚ, απλά με μειωμένο ενδιαφέρον.

Αν θες να ανοίξουμε μια άλλη κουβέντα που να λέει γιατί δεν πάνε καλά οι λέσχες από κόσμο, να δούμε γιατί χάνουν κόσμο οι λέσχες. Για μένα βασικός παράγοντας είναι η ψυχολογία του Έλληνα. ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΟΣ. και κατά δεύτερον η σημερινή εποχή που όλοι μας έχουμε λίγο ελεύθερο χρόνο. Πάμε για νέα κουβέντα ?

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4733 από johnjohn8
Προφανώς με τον κύριο που συζυτάμε δεν μπορούμε να βρούμε άκρη.Δεν ξέρω για το ΣΜΑΚ ή για οποιαδήποτε άλλη Λέσχη αλλά τουλαχιστον από εμάς στην Λ.Α.Ν. πιστεύουμε ότι αξίζει να προσπαθήσουμε αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να μπορούμε να συννενοηθούμε και δεν γίνεται δυστυχώς.Μην εμφανίζετε συνέχεια προβλήματα.Φτάνει πια...Μια κουβέντα με την ΕΘ.Ε.Α. για το αν θα μπορούμε να συνεργαστούμε πολλές λέσχες για την διοργάνωση ενός χωμάτινου sprint όπου και αν γίνει αυτό θα μας διαφωτίσει. Και από εκεί και πέρα το ξανασυζητάμε με καλή θέληση και χωρίς αντιπαλότητες και απόψεις πως εγώ τα ξέρω όλα και τέτοια...Γιατί αν διαπιστώσουμε τέτοιες <αρχηγικές απόψεις> η Λ.Α.Ν. θα αποχωρήσει χωρίς 2η σκέψη....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4749 από otsi
μικρε μπεμπη εγω ημουν ο πρωτος που μιλησα για συνεργασια λεσχων με τον glf παροντα.Προσεξε λιγο πως διατυπωνεις τις αποψεις σου γιατι δεν νομιζω να εισαι σε θεση εσυ να μιλησεις για κατι που δεν ενδιαφερθηκες ποτε.Αν νομιζεις οτι μπορεις να τα χωνεις σε καποιους μεσα απο ενα forum τοτε πολυ θα ηθελα να ερθεις να με βρεις να συζητησουμε για κατι που ισως ο πατερα σου γνωριζει και οχι ΕΣΥ.ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΝΩΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΩΡΓΑΚΗ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4750 από tsosmi
καλησπέρα και από εμένα.
με χαρα (αν και καθυστερημένα) είδα αυτό το τόπικ και νόμιζα ότι θα έχει χαρμόσυνα νέα σχετικά με κάποιο χωμάτινο σπριντ στην Β.Ελλάδα! μετά από 13 (ιδιαίτερα κοπιαστικές) σελίδες δεν έχω καταλάβει πού ακριβώς σκονταφτουμε ώστε απλά να.. κάνουμε ένα απλό αίτημα στην αρμόδια αρχή!

Το μόνο που βλέπω (με λύπη) είναι λεκτικά \"μαχαιρώματα\" που ούτε καν εντυπώσεις δεν κερδίζουν..

Φιλικά,
Δημήτρης Κυπαρισσάς

ΥΓ. αποφασίστε αν είναι να ξέρω να το ράψω το ραλλάκι B)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4751 από Μπέμπης
ΑΝ ΗΣΟΥΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΠΕΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!!!ΤΕΣΠΑ........ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Π ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Π ΔΕ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΟΥ.....

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4752 από Μπέμπης
ΜΙΤΣΑΚΟ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΡΑΨΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΓΙΑ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ....ΧΕΧΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4753 από glf
Μητσάκο κάνε το ράψιμο και βλέπω να μη πηγαίνει χαμένο. έτσι κι αλλιώς σε βλέπω σε ίδιο χωμάτινο αγώνα με τον Ιντζόγλου. Έτσι για να αυξάνονται οι.. ανάγκες για συνοδηγούς :)

Κοίτα να δεις που ενώ το συζητάμε, ο Τάσσος (Προφήτης) τα κάνει. Να το Saxo του για το Ράλλυ ΕΛΠΑ
xs343.xs.to/xs343/09380/dsc01142366.jpg

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4754 από tsosmi
εμ...στον προφ το έχω κι εγώ και γιαυτό το ράψιμο επιβάλλεται B) :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.367 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ