Back to Top
 
 
Επάνοδος του R40 με μεταφορά σε νέα πλατφόρμα (19 Μαρ 2017)

Μετά από δέκα χρόνια συνεχούς λειτουργίας, η πλατφόρμα στην οποία στηρίζεται το R40 και το φόρουμ μας ανανεώθηκαν στην τελευταία τους έκδοση. Έτσι θα μπορούμε να το χρησιμοποιούμε με τις τελευταίες ευκολίες που προσφέρουν οι νέες εκδόσεις της πλατφόρμας και για τα επόμενα 10 χρόνια :)

Ενδιαφέρεται κανείς για χωμάτινα σπριντ στη Β.Ε. ?

  • vasilis
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4652 από vasilis
Εγω αναφερα ημερομηνια ιδρυσεως,ειμαι ιδρυτικο μελος, με ετος γεννησεως 1954
επιμενεις ακομη οτι μπορει να κανω λαθος,η μηπως εισαι μικρος ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ και
ανημερωτος.Περισοτερα κατ ιδιαν και οχι απο το forum.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4653 από D.MAVRODIS
και η ΑΛΗΜΑ με ποιούς είναι?με το μανιατόπουλο ή το δεσποτόπουλο????:woohoo:

αχ θα τρελαθώ!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4654 από johnjohn8
Μικρός σε ηλικία μπορεί να είμαι αλλά οχι ανενημέρωτος....Τα γνωρίζω καλά τα πράγματα από ανθρώπους, που είναι στην ηλικία σας και είναι και επιφανείς επιχηρηματίες, και όλα έχουν διαδραματιστεί εκείνα τα χρόνια.
Το πώς ιδρύθηκε και το πως διαλύθηκε η ΑΛΗΜΑ είναι γνωστό και δεν έγινε με τον καλύτερο τρόπο.
Αφού ασχολείστε τόσα χρόνια με αυτά τα γνωρίζετε πιστεύω.Το ότι είμαι και έγω μέλος της Λ.Α. Βέροιας το γνωρίζετε?Τους λόγους τους οποίους αποχώρησα από εκεί μπορώ να σας τους παραθέσω και από κοντά οπότε θέλετε και δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανένα.Ένας πάντως λόγος που αποχώρησα ήταν η πολεμική στάση σχεδόν όλοκληρου του τότε Δ.Σ. της Λ.Α. Βέροιας όχι μόνο απέναντι μου αλλά και σε όλους είναι από τη Νάουσα.Απλά δεν είναι καλό πιστεύω για κανένα μας να συντηρείται αυτή η διαμάχη μεταξύ των λεσχών Νάουσας & Βέροιας. Κάποιοι από τη λέσχη σας το κάνουν συστηματικά από την ώρα που ιδρυθήκαμε κ. Βασίλη και δεν εννοώ εσας.Απλά μπορουμε να κάνουμε μια εποικοδομιτική κουβέντα από κοντά και να σας εξηγήσω ότι αναφέρω με επιχηρήματα και αποδείξεις.

ΤΖΙΩΝΑΣ ΑΝ. ΙΩΑΝΝΗΣ
Τηλ επικοινωνίας 6988922590

Last edit: 14 Χρόνια 7 Μήνες πριν by johnjohn8.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4655 από johnjohn8
Λ.Α. Νάουσας = Η μεταγενέστερη μορφή της πρώην πλέον Α.Λ.Η.Μ.Α. Τώρα με ποιόν είμαστε θα δείξει στην πορεία. Μήπως να πάμε με τους Βούλγαρους μιας και έτσι μας φωνάζουν οι Αθηναίοι??????????????

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4656 από makis
ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΠΟΛΗ ΤΑ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΒΕΤΕ
ΜΕ ΤΗΣ ΛΑΣΧΕΣ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΠΑΡΞΗ ΠΟΤΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΙΤΑ ΜΕΤΑΞΗ ΤΟΝ ΛΕΣΧΩΝ ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΙ ΝΑΟΥΣΑΣ .
ΤΑ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΛΙΣΕΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΑΥΤΟ
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΛΕΣΧΙ ΣΑΣ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΧΡΙΑΣΤΙΤΕ .ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΑ.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
(ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΒΟΙΘΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΟΡΟ)
ΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ .ΒΕΡΟΙΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4657 από anastasovitis
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΛΕΣΧΩΝ ΣΤΑ forum.
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ , ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΠΝΟΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΑΠΛΟ ΘΕΑΤΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΗΠΕΔΑ (ΒΛΕΠΕ ΠΑΟΚ -ΑΡΙΣ , ΠΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ).ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΊΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ (ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ).

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4658 από Μπέμπης
ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΛΙΓΟ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.......!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4659 από makis
ΚΑΛΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ
ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΗ ΑΚΟΜΑ ΠΙΣΤΕΒΩ.
ΤΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ.
ΤΟ ΜΕΛΟΝ ΤΟΥ ΧΟΜΑΤΟΣ ΣΤΗ Β.ΕΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΣΚΟΛΟ.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΑΤΟΡΘΟΤΟ.
ΚΑΝΤΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΤΟΤΕ.
ΑΛΛΑ Η ΧΟΡΙΓΗ ΤΕΛΟΣ........ΜΑΛΟΝ?
ΜΑΚΑΡΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.
ΒΑΛΤΕ ΒΑΘΙΑ ΤΟ ΧΕΡΗ ΣΤΗΣ ΤΣΕΠΕΣ ΣΑΣ ΑΝ ΣΑΣ ΠΕΡΙΣΕΒΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΕΤΕ ΣΤΑ ΧΩΜΑΤΑ.
ΟΤΑΝ ΣΙΝΑΝΤΙΘΙΤΕ ΚΑΛΕΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΠΟΡΗ ΝΑ ΒΟΙΘΙΣΟ ΣΑΝ ΑΓΟΝΙΖΟΜΕΝΟΣ......... ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΙΑ ΟΡΓΑΝΟΤΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4660 από johnjohn8
Λοιπόν Μάκη ξέρεις πολύ καλά ότι είσαι από τους λίγους που έχω ακόμα επαφές. Σε εκτιμώ όσο λίγους στη ζωή μου. Ξέρεις πολύ καλά όλους τους λόγους που έχω αναφέρει τα παραπάνω. Και είναι τουλαχιστον από εμένα σεβαστή η γνώμη σου.
Μπορούμε να κάνουμε πολλά αν είμαστε ενωμένοι. Η Λ.Α. Νάουσας είναι έτοιμη να στηρίξει την οποιαδήποτε Λέσχη ή παράγοντα του σπόρ θελήσει να διοργανώσει είτε χωμάτινο είτε ασφάλτινο σπρίντ ακόμη και αγώνα ραλλύ.
Ευχαριστώ,
Τζιώνας Αν. Ιωάννης
Πρόεδρος Λ.Α. Νάουσας

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
14 Χρόνια 7 Μήνες πριν #4661 από sgti
ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΔΙΑΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΚΟΝΤΡΙΤΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΙΔΕΑ. ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΟΠΛΙΣΤΩΝ ΑΓΝΕΣ ΙΔΕΕΣ !!!!! ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΩΜΑΤΙΝΟ?ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ? ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ???? ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΛΕΚΟΥΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ.Η Α Λ Η Μ Α ΕΣΒΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΝΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΟΙΗΚΟΥΣΑΝ ΗΤΑΝ ΑΓΝΟΙ
ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΗΔΕΣ. ΜΗΧΑΝΗΚΟΙ ΚΑΙ ΛΑΜΑΡΙΝΑΔΕΣ.Η Λ.Α.Β.ΕΙΧΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΚΟΥΣ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.......
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΧΩΜΑ Η ΑΣΦΑΛΤΟΣ. ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΤΡΕΛΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ.ΕΛΠΑ ΕΘΕΑ ΑΛΥΤΑΡΧΕΣ ΑΓΩΝΟΔΙΚΕΣ ΚΡΙΤΕΣ ΛΕΣΧΕΣ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΙ.
ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ Η ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΚΑΠΩΣ. ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Ο ΣΟΑΑΒΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ !
ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΑΣΜΑΝ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: glfrallycardspaskalip
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.383 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ